Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Нису више ни мигранти сад су кријумчари:
“Вишесатна рафална паљба” брука и срамота од државе

PRVI SNIMAK PUCNJAVE U SUBOTICI: Sumnja se na sukob krijumčara! Meštanima rečeno da NE IZLAZE IZ KUĆA
https://www.kurir.rs/v/4181348?utm_...dium=app_ios&utm_campaign=kurir_share_counter
1687008783044.png
 
Nesloga - to je najcrnja strana medalje kod Srba ako mene pitaš. Šta nam to fali u genetskom kodu da što su bolja vremena to su manje šanse da se složimo, a u lošim vremenima svi smo kao jedan.
 

 
Стварно срамота. Толика жандармерија седи док ови пушкарају слободно.
Radi se o dubljem stepenu kolapsa. Gube se tradicionalne funkcije drzave. Recimo funkcija zastite ili odbrane teritorije i stanovnika.

Ruzno za nas, ali lepo se uklapa u modele i teorije socijalnog kolapsa po D. Orlovu.
 
Ово је чист јефтини сензационализам и прављење ријелитија од једне трагедије у рангу случаја оне несрећне певачице из Борче.
 
Što, pa treba narod da zna šta radi mali fijuk narcisoid, kao i oni koji ga napraviše takvim.

Oni bi sad svi da se izvuku i nestanu, cela porodica. A to ne sme tako.
 
Poslednja izmena:
Па нису ништа конкретно нити значајно рекли, а посебно нису ништа званично рекли, све је рекла казала. Где су званични извештаји саслушања?
 
Pa to se krije uvek. Državno-službeno-vojno-sudska tajna. Draže mi je ovako da čujem opisno i iz druge ruke nego da ne čujem ništa.

Majka i sestra su pokušale da pobegnu.. Mali fijuk želi napolje i potvrđuje da je narcisoid. I to su, ipak, neke vesti.

U ovom slučaju, samo neka izveštavaju. Koga briga za Kecmane i njihove emocije.
 
Ово је ријалити у новинама и кликбејт. Чуј нервозан у притвору и хоће напоље, па који затвореник није?
Малограђанско трачарење за дизање читаности. Али ко воли нек изволи.
 
Ne znam šta je tu tračarenje, celu Srbiju je potreslo to što se desilo i svi žele da znaju šta se dešava sa malim tenkretom.

Još gore,zamisli svi prestanu da pišu o njemu i gomila zlatnih ribica po Srbiji pozaboravlja na sve to? Bolje ovako. Da se ne zaboravi. I ne oprosti. Ni njemu, ni njegovim, ni državi.
 
Па оно мене интересују конкретне информације а не причице да је нервозан. А има и брдо монструма о којима се одавно не прича. Треба ли?
 
Mene interesuje:

1) da se ništa od toga ne zaboravi i ne zakopa, pogotovu što bi Partija to jarko želela
2) da se ceo slučaj ne banalizuje pa da malo g...o ponovo bude slobodno
3) da njegovi ne kidnu iz zemlje nego da ostanj ovde i snose sve posledice

Pisanja novina o tome jeste jedno od sredstava da se sve to ostvari.

Ne znam kako tebi nije vest da su ove dve pokušale da kidnu.
 
Ово што ради бљуц је банализација случаја. Права пажња какву ова трагедија заслужује јесте медијски простор породицама жртава. Колко већ знамо о К.К. и оном билмезу из Младеновца, а колико о жртвама?
Питање је да ли је у питању бег или покушај одласка на море. Ко стварно хоће да побегне, он то уради илегално, најлакше преко Босне.
 
Ово што ради бљуц је банализација случаја. Права пажња какву ова трагедија заслужује јесте медијски простор породицама жртава. Колко већ знамо о К.К. и оном билмезу из Младеновца, а колико о жртвама?
Dobro, to stoji. Možda bismo obojca mogli da se složimo u ovome - Blic izveštava na pogrešan način. To jeste istina.
Питање је да ли је у питању бег или покушај одласка на море.
Sumnjam da je more jer ako sam dobro razumeo, majka je još pod istragom i samim tim ne sme da napušta zemlju. Pride, priveli su ih kod graničnog prelaza Prohor Pčinjski, ne na autoputu kod Preševa. Sad dobro, neko bi rekao išle su na more i htele da izbegnu gužvu. Ali kažem, na osnovu onoga što sam pročitao, ne deluje mi tako.
 
Vrh