Šta je novo?

Sportski događaji

I naravno, nije mi jasno kako si ti navijač sa takvim stavom, a i ne mora da bude. Ima nas raznih
Jasno sam obrazložio zašto mislim da Partizan nema šanse, naveo razloge, kakvi stavovi, kakvi bakrači?
 
Na nasim prostorima nikad ili barem rijetko vidjen kosarkaski talenat je van svake sumnje i apsolutno zasluzuje da okrenes taj palac u drugi pravac.
A o onome sto ti aludujes ne bih ovde...
 
brate al ga ukenjalo na kraju, kontam da je steph bio rage quit
 
Na nasim prostorima nikad ili barem rijetko vidjen kosarkaski talenat je van svake sumnje i apsolutno zasluzuje da okrenes taj palac u drugi pravac.
A o onome sto ti aludujes ne bih ovde...
Džaba talenat, kada je obožavalac žvalavog. Kao što sam prstao da navijam za Zvezdu, tako navijam da ovaj lik izgubi svaki meč. Ako bude igrao za reprezentaciju, navijam da ispadnemo u grupama na OI.
 
pratim, imo je toga dosta (mada i promasaja) ali to ne znaci da ga nije ukenjalo :D
 
Jasno sam obrazložio zašto mislim da Partizan nema šanse, naveo razloge, kakvi stavovi, kakvi bakrači?
Ala si obrazlozio...Pravi navijac valjda veruje u klub za koji navija. Kosarka je takav sport i ishod zavisi od mnogo cega. Da sam procitao tvoj post, a da ne znam da Partizan igra sa Zvezdom, mislio bi da igra sa Denverom.

I ta, vec sada tradicija u derbiju, nepobedivosti na domacem terenu, ce jednom biti srusena, sa cije strane prvo, videcemo. Mogla je da bude srusena i pre dva dana da su se stvari odvijale drugacije.

Kvalitet timova priblizan, jedan mozda u boljoj formi, kome moze i da ne bude dan, a opet sa druge strane neko moze da bude odlicno raspolozen,...kosarka je to i izmedju ostalog, najlepsi sport, bas zato sto je teze predvidiva.

Pre utakmice, Zvezda je imala jednu prednost, domaci teren, koji jeste u ovakvom odnosu snaga bio velika, ali ne nepremostiva prednost. Bila Zvezda je umornija, putovala i imala tezeg protivnika pre toga.

U redu je da si rekao da Zvezda ima prednost, ali da Partizan nema sanse za pobedu, sa tim ni pre utakmice nisam mogao da budem saglasan.

Razlog Zvezdine pobede je sto je tu prednost odlicno iskoristila, vise zelela pobedu, igrala najbolju odbranu o dosadasnjoj sezoni i mozda ne najbolji, ali jedan od boljih napada. A sve je to moglo da ne bude tako i onda dzabe domaci teren.

Velike pobede se ostvariju na gostujucem terenu.
 
Jel postoji opcija na forumu da isključiš nekog da ne vidi tvoje postove?
 
Tako mislim da ne moze, tacnije nesto priblizno moze. Pitaj administraciju da me banuje. To je najblize ovome sto ti trazis.

A bez toga jedino ovako...Klikni na moj profil, imas opciju ,,Ignore" i klikni tu, pa neces vise videti moje postove.

Aj uradi jedno od ta dva, ucini uslugu sebi, a i meni, pored toga, hajde ne bilo ti tesko, ni zapovedjeno.
 
Ne, ne, baš mi treba opcija da ti ne vidiš moje postove, jer ti očigledno smetaju i baš na svaki moj post imaš neki odgovor i pišeš šta ti padne na pamet, nezavisno od realnosti.
Evo predlažem da ignorišeš moje postove, a ja ću tvoje, može?
 
Partizan ove godine jednostavno nema kvalitet za top10. Pojačanja su promašena, Ponitka i Kaminski top promašaji, Jaramaz, Doužer i Smit tu negde. Anđušić, Koprivica i Vukčević nisu napredovali ni pedalj. Nosioci Panter, Ledej i Naneli ni senka prošlogodišnjih igrača. Avramović i Smajlagić više povređeni nego zdravi. Jedino je Trifunović napredovao.
To je to od ove sezone, Partizan nema privilegiju ni luksuz da u toku sezone menja tim. Više sreće sledeće sezone.
 
Ne, ne, baš mi treba opcija da ti ne vidiš moje postove, jer ti očigledno smetaju i baš na svaki moj post imaš neki odgovor i pišeš šta ti padne na pamet, nezavisno od realnosti.
Evo predlažem da ignorišeš moje postove, a ja ću tvoje, može?
Izvini, ali to što se tebi nešto ne svidja, ne daje ti za pravo da kažeš ovo što si mi rekao. Ja ti nisam ni mama, ni tata, da ti kažem ono što bi ti želeo da čuješ, da ne bi plakao. Ne smetaju mi ni tvoji postovi, taman posla. Nije mi baš toliko dosadno u zivotu. Ja sam mislio da je ovo zabava, neobavezno ćaskanje,...Nemamo isto mišljenje na ovu temu, a na neki drugu se ne sećam da smo na ovom forumu diskutovali, ali i različito mišljenje je valjda za ljude i to ne treba da bude problem. Ako si se ti sa moje strane osetio ugroženo, time što ti odgovaram na postove, a ja to ne želim i izvinjavam ti se zbog toga, nije mi bila namera da tako bude...Naravno da ti na postove više neću odgovarati, dok se meni lično ne obratiš. Ti moje ne moraš da ignorišeš, jer se ja ne osecam u tom smislu sa tvoje strane ugroženo. Sve najbolje!
 
Sada će mnogi reći da je kriv Damir Javor, da je Asvel hteo šut,...I svako ima pravo da kaže šta misli.

Ali košarka bez odbrane ne može da se igra, a kada vam neko ubaci 100 poena, jasno je kakvu ste odbranu igrali, odnosno niste nikakvu. to je prvi uzrok poraza.
Drugi je što je ovde unapred upisana pobeda, a to nije osobina koja u sportu treba da postoji. Ne kažem da treba da se bude lažno skroman i da se autsajder kuje u zvezde, ali nije Zvezda toliko bolji tim od Asvela da bi moglo ovako da se igra. Falila je ona odbrana iz derbija, koja je bila vrhunska, ma pola te odbrane je falilo. Večeras nije postojala.

Šta je, tu je...Idemo dalje, nema vremena za kukanje...Za dva dana je nova utakmica.
 
Nije sramota izgubiti u Vilerbanu, tamo umalo Real da padne, koji je ove godine ubedljivo najjača ekipa EL (bili su i prošle i to bez Kampaca). Sramota je što smo svaki put u prethodnih X sezona kad je trebalo da hvatamo realan priključak za TOP 8, izgubili od autsajdera i time se definitivno oprostili od TOP 8. Nekad to bude Alba, nekad Žalgiris, ali tako je, svaki put kad je bilo bitno, trokirali smo! Ono sinoć je za nas bila najbitnija utakmica u sezoni do sada i to se znalo, a energije bez!

Obaška što bih voleo da vidim statistiku Zvezde kad Javor sudi na strani...
 
Asvel je isto suterska ekipa, a kada igraš protiv takve, najbolja je čovek na čoveka odbrana sa preuzimanjem. Zonu možeš da igraš sa ekipama koje se ne oslanjaju mnogo na šut, nego na napadačku kreaciju sa unutrašnjom igrom. A opet sa Tobijem kao peticom, teško zona u odbrani, kako god.

NAdam se protiv Armanija drugačijem pristupu i reakciji. Daleko od toga da je ovo bila odlučujuća utakmica, ali bio bi veliki korak napred, a ovaj nazad je veći.
 
Današnja izjava Motiejunasa je, slikovito objašnjeno, ku.... u usta i Zvezdi i Partizanu. Sada je jasnije zašto se Virtus od početka sezone ovoliko gura i zašto im sudije toliko pomažu. Jasna poruka, da ne može biti jasnija.
Od sledeće sezone Dubai u EL i ABA ligi. Dakle jedan od večitih sigurno neće igrati EL, a verovatno i drugi.
Posle ovoga, da ima pameti i sloge, Zvezda i Partizan da istupe iz ABA, EL i tako neće igrati.
 

Odnos Telekoma i Partizana postao je tako klasična toksična ljubavna veza, zasnovana na nadmetanju, potrebom za kontrolom, sukobima, nepostavljenim jasnim granicama i zabrani da se u komunikaciji koristi – ne. Partizanov sponzor, naime, ulaže novac u klub, verovatno da to nije mala suma, ali on bi zauzvrat da po potrebi kadrira, meša se u poslovanje kluba, ucenjuje, radi u interesu trećih lica i slično, što sigurno nije uloga „ponosnog sponzora“.
Kada saradnja Telekoma i Partizana nije produžena mnogi su pomislili da je problem u pogrdnom skandiranju „grobara“ predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, međutim, pojedinci iz Telekoma s kojima smo razgovarali kažu da je „Vučiću, pederu“ za Telekom mnogo manji problem od toga da li će Partizan konačno da popusti i deo „male Arene“ ustupi za treninge Košarkaškom klubu Crvena zvezda.
Ovo nije prvi put da Telekom pokušava da vodi Partizan i nije prvi put da pokušava da crno-bele disciplinuje nepotpisivanjem ugovora. Telekom je, dodvoravajući se vlasti, poželeo 2014. godine da kadrira u klubu i svoje investiranje uslovljavao je smenom tadašnjeg trenera Duška Vujoševića. On tada nije želeo da se stavi u vazalski odnos, da popusti pod pritiscima, tako da je Partizan ostao bez sponzorstva „MTS“.
 
Toliko smo ga pljuvali, a napokon je Nejpir poceo da bude koristan za Zvezdu.
 
Da kažemo da je tako, za sada u ovoj utakmici:
1705007604567.png
 
Kako god, teško će se onih -22 iz Beograda nadoknaditi, ali pobeda mora da se izvojeva...
Trenutno, u početnim minutima 4. četvrtine:
1705007724020.png
 
Vrh