Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Cinjenica je da si napravio profil samo da komentarises soul! Bas ti je dobro u zivotu...inace radim u soulu pa svratite sutra na kaficu da mozetete mało są nekim uzivo da porazgovarate za promenu.
U pravu ste gospodine,jeste cinjenica da sam otvorio profil da komentarisem soul.Ali i dalje se Soul 64 gradi sporo,i dalje je to isto cinjenica.Vidite nije toliko tesko priznati istinu i cinjenicu.
 
I nadam se da se vidimo u prodaji ako ikako ovo krene brze,ja bih voleo,ali tesko..
 
Na ovoj temi su dve zanimljive stvari:
1. Jedna grupa ljudi brani dinamiku projekta, i pored toga što radovi evidentno ne idu željenom brzinom
2. Druga grupa ljudi čeka sa novcem u džepu, prati koliko brzo idu radovi, broji radnike na gradilištu, pa ako ovi slučajno ubace u petu brzinu i pojavi se 58 radnika umesto sadašnjih 9 - vade lovu i kupuju. U suprotnom - jok, nećete me prevariti da kupim kod sporaća, kad u blizini ima pet gradilišta na kojima mnogo bolje napreduju. I kod kojih isto neću da kupim. Iz nekog razloga.
 
Na ovoj temi su dve zanimljive stvari:
1. Jedna grupa ljudi brani dinamiku projekta, i pored toga što radovi evidentno ne idu željenom brzinom
2. Druga grupa ljudi čeka sa novcem u džepu, prati koliko brzo idu radovi, broji radnike na gradilištu, pa ako ovi slučajno ubace u petu brzinu i pojavi se 58 radnika umesto sadašnjih 9 - vade lovu i kupuju. U suprotnom - jok, nećete me prevariti da kupim kod sporaća, kad u blizini ima pet gradilišta na kojima mnogo bolje napreduju. I kod kojih isto neću da kupim. Iz nekog razloga.
Koja si ti grupa?
 
Koja si ti grupa?
Ne znam ni sam, ali nijedna od te dve ekstremne. Neka čudna grupa koja nekad hvali (dopada mi se slikovnica sa starta projekta, kao i pozicija kompleksa), a nekad kudi (sad već nema šanse da postignu dati rok, a da ne pati kvalitet). Nisam se kladio ni "za" ni "protiv", pa nemam potrebu grčevito da branim samo jednu opciju, tj. nisam ni čuvar vatre ni hejter.
Kupac sam u ovom kompleksu (imam predugovor), u startu sam ukalkulisao da lažu bar 6 meseci u odnosu na taj februar '26, pa mi za sada ne pada teško. Navikao sam da poslujem sa raznim vucibatinama, preživeću i Soul. Ako me nešto i prevare (a ni to neće biti baš lako), nema veze, idemo dalje.
 
Zasto se ja i dalje dvoumim.Blizu je 2025.ta,prvi prodajni dan 2022.ge.Kockica u prvoj fazi koja je moj favorit,jos nije ni -1 uradjen.Na poslednjoj slici objavljenoj na forumu 9 radnika,a kako idemo unazad 4,pre toga 8,pa 10 radnika. Nemoguce da se uvek slika na kraju radnog vremena.I kojih je tih 5-10 radnika,jel se oni bore za radnika meseca,ko u meku🤣.Dok ne vidim 300 radnika ne vadim pare.
 
Zasto se ja i dalje dvoumim.Blizu je 2025.ta,prvi prodajni dan 2022.ge.Kockica u prvoj fazi koja je moj favorit,jos nije ni -1 uradjen.Na poslednjoj slici objavljenoj na forumu 9 radnika,a kako idemo unazad 4,pre toga 8,pa 10 radnika. Nemoguce da se uvek slika na kraju radnog vremena.I kojih je tih 5-10 radnika,jel se oni bore za radnika meseca,ko u meku🤣.Dok ne vidim 300 radnika ne vadim pare.
Kockica nije na -1, izlazi na 0 koliko vidim,a te price ne vadim pare dok ne vidim 300 radnika pricaj nekome drugome, ocigledno nisi kupac a iskreno ne verujem da ces ikad i biti sa tim stavom.pozdrav.
 
Ne znam ni sam, ali nijedna od te dve ekstremne. Neka čudna grupa koja nekad hvali (dopada mi se slikovnica sa starta projekta, kao i pozicija kompleksa), a nekad kudi (sad već nema šanse da postignu dati rok, a da ne pati kvalitet). Nisam se kladio ni "za" ni "protiv", pa nemam potrebu grčevito da branim samo jednu opciju, tj. nisam ni čuvar vatre ni hejter.
Kupac sam u ovom kompleksu (imam predugovor), u startu sam ukalkulisao da lažu bar 6 meseci u odnosu na taj februar '26, pa mi za sada ne pada teško. Navikao sam da poslujem sa raznim vucibatinama, preživeću i Soul. Ako me nešto i prevare (a ni to neće biti baš lako), nema veze, idemo dalje.
Posteno 🙌
 
Zasto se ja i dalje dvoumim.Blizu je 2025.ta,prvi prodajni dan 2022.ge.Kockica u prvoj fazi koja je moj favorit,jos nije ni -1 uradjen.Na poslednjoj slici objavljenoj na forumu 9 radnika,a kako idemo unazad 4,pre toga 8,pa 10 radnika. Nemoguce da se uvek slika na kraju radnog vremena.I kojih je tih 5-10 radnika,jel se oni bore za radnika meseca,ko u meku🤣.Dok ne vidim 300 radnika ne vadim pare.
Kad si vec u lovi kupi ostavu, one su ti na -2 I -1 to ti je sigurica!
 
Hm, kako je doslo do toga da se ovoliko pise o ovom projektu... ?
Nit je lokacija dobra a pri tome investitor nema veze sa gradjevinom, bavi se preprodajom sportske opreme... Projekat i kvalitet materijala vrv nista bolji ili losiji od airport gardena, belmonda, wellporta, the one...
 
Hm, kako je doslo do toga da se ovoliko pise o ovom projektu... ?
Nit je lokacija dobra a pri tome investitor nema veze sa gradjevinom, bavi se preprodajom sportske opreme... Projekat i kvalitet materijala vrv nista bolji ili losiji od airport gardena, belmonda, wellporta, the one...
Verovatno deo ljudi smatra da je ova lokacija ipak bolja od Airport Gardena i Belmonda, a da je veliki kompleks sa (nekakvim) dvorištem unutra privlačniji od solo zgrade poput The One.
 
Sigurno je da će svako od ovih naselja egzotičnih imena, a na bliskom rastojanju, naći svoju ciljnu grupu. Neko voli crni deo, neko beli, na kraju se sav Eurocrem proda.
 
Hm, kako je doslo do toga da se ovoliko pise o ovom projektu... ?
Nit je lokacija dobra a pri tome investitor nema veze sa gradjevinom, bavi se preprodajom sportske opreme... Projekat i kvalitet materijala vrv nista bolji ili losiji od airport gardena, belmonda, wellporta, the one...
Pise se se jer je projekat dobar,lokacija dobra,ima i zelenila,a onda na gradilistu vidis 9 radnika.Svi se pitaju,pa zastoo😞 i zbog cega?Da,sad vidim da Belmondo koji je dosao do 4.sprata ima 6 strana naspram 37 Soulovih na forumu.Pa mozda sto su kupci zadovoljni dinamikom radova,sto ovde nije slucaj.Mozda dosta i kupaca Soula ovde izrazava svoje nezodovoljstvo.
 
Ja bih iskreno voleo da znam koliko je kupaca ukljuceno u pisanje na ovoj temi.
 
Ljude vi ne mozete vaspitavati,a i ne treba.Vama kao kupcu,niko nece ovim pisanjem oboriti cenu investicije,sve se to na kraju zaboravi.Ali mi je drago sto ste vi kao branilac i kupac priznali da je sporo

Kockica nije na -1, izlazi na 0 koliko vidim,a te price ne vadim pare dok ne vidim 300 radnika pricaj nekome drugome, ocigledno nisi kupac a iskreno ne verujem da ces ikad i biti sa tim stavom.pozdrav.
Ima jedno polje koje se zove "Ignore". Zaista previše ovde ima likova koji stalno mrače. Koja je poenta ne znam ali lepo kliknem na Ignore polje i više ih ne vidim. Nista ne gubim jer ništa osim sporo,sporo ne znaju da napišu. Po meni pokazaće se kada sada krenu u vertikalu posto su konačno izašli iz zemlje. Za mene će biti merodavno situacija negde početkom Decembra kada ću moći da budem zadovoljan dinamikom ili ljut 😡. Do tada....Ne verujem da im se plaćaju penali obzirom da su i izvođač i nadzor renomirane firme koje imaju odlične reference.
 
1000022599.jpg
upravo slikano. 17.09.2024
 
Pa ovaj potez nije ni -2 dostigao,a kamoli kotu 0.I opet ne vise od 20 radnika,danasnja temp od 22c😭😭
 
Vrh