Šta je novo?

Smehoteka

Policaike de București. :p

Bukuresti polis.jpg
 
^^Smešno jeste, ali mi je i ok, nema mi neki negativan prizvuk.

Recimo ja nisam vozač. Moj otac ume da promeni gumu i zna sve te neke sitne i malo veće elektro stvari po kući da sredi, a ekonomista je. Ali ne zna engleski. Gotovo ni da bekne. Na netu se slabije snalazi... Ne bi uspeo sam sebi da bukira online na stranim sajtovima avionski kartu i da sve razume šta je uradio, kako ide čekiranje, gde da pogleda iskustva drugih ili pita podršku na engleskom... Trebalo bi mu 3 puta više vremena nego meni i na kraju bi odustao, seo u kola i krenuo na put kolima...

To je prosto tako. Nit je bolje ono pre, nit je bolje ovo sada... Meni jeste lepa scena kad momak menja gumu i nekako se divim veštini i brzini ako to ume sve sam da uradi, ali sve u skladu da afinitetima... Da su nas na tehničkom učili da promenimo gumu, nego smo drndali i kidali one testerice o šper ploče... ja sam vremena za sve korisno odvojio, da naučim, zašto je pobedio engleski u odnosu na promenu gume, nije moja krivica.

Sad će neko da se javi i da kaže ja umem i da promenim gumu i odlično govorim engleski. Bravo 👏 ja da sam vozač, možda bih naučio ali me vožnja automobila u zemljama poput Srbije ne zanima pa ni promeni gume nisam samoinicijativno dao šansu.
 
Vrh