Šta je novo?

Slavine, baterije

ttnt

Beginner
Učlanjen(a)
18.03.2019.
Pohvaljen
187
Ja, isto vodjen kupujmo domace kredom, kupih Rosan Stolz baterije u stanu koji sam renovirao pre par godina. To je zaribalo u roku od mesec dana!

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.361
Klasicna rosan baterija traje mi godinama.

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.361
Na zalost, moram da demantujem sopstveni post.
Mesac je porpao na Rosan bateriji, pokusao sam da gaz amenim koristeci sve savetem, ali je sve zapeklo.
Odlucio sam da zamenim bateriju.

Najbolja baterija koja ima da se kupi je neka slovenacka, masivnija i teza od Rosana-a.

Zanima me, da li je moguce da mi ta teza baterija pod svojom tezinom odvali cev u zidu jer to je ona plasticna, zelena cev?

ristivoje

Intermediate
Učlanjen(a)
27.11.2019.
Pohvaljen
106
Ugradio sam nekoliko Rosan slavina i za sad sluze,pre neki dan sam ugradio i sebi na sudoperu pa cu da vidim da li sam sam sebi uvalio penis.
Na zalost nema Armala,kvalitet a da ne stipaju cene. Imam na kadi njihovu slavinu preko 10 god ,na njoj je originalno crevo za tus i 'slusalica'. Koje su to slavine iz Slovenije?
Bez brige,odvalice se moozda ako se nekako popnes na nju.

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.361
Ugradio sam nekoliko Rosan slavina i za sad sluze,pre neki dan sam ugradio i sebi na sudoperu pa cu da vidim da li sam sam sebi uvalio penis.
Na zalost nema Armala,kvalitet a da ne stipaju cene. Imam na kadi njihovu slavinu preko 10 god ,na njoj je originalno crevo za tus i 'slusalica'. Koje su to slavine iz Slovenije?
Bez brige,odvalice se moozda ako se nekako popnes na nju.
Zanima me koliko su cvrste te zelene plasticne cevi?

Ne nih menjao Rosan, ali zapekla je toliko da nije moguce zameniti mesac, osim da secem.

ristivoje

Intermediate
Učlanjen(a)
27.11.2019.
Pohvaljen
106
Nisu kao pocinkovane ali u odnosu na njih imaju prednosti,mnogo se lakse i brze radi,otprne su na zaledjivanje,trajnije su...jedino kad nesto busis u kupatilu prosviras je da ne osetis :)
Za Herc znam da radi armature za grejanje,nisam video njihove slavine. Da su kvalitetne ne sumnjam.

randomguy

Intermediate
Učlanjen(a)
29.09.2022.
Pohvaljen
383
Jedina mana herc slavina je ne toliko lep dizajn, bar iz mog ugla

MC_

Expert
Učlanjen(a)
14.11.2017.
Pohvaljen
6.361
Da. Izgledaju jako grubo.
MAsivne su.
Ali ja se nadam da nece zapeci.

Blade

Advanced
Učlanjen(a)
24.11.2015.
Pohvaljen
1.371
Jedna od prilicno fascinantnih stvari u smislu da je premasila rok očekivanog trajanja je baterija u mojoj-tuš kabini. Prethodna je procurela na holenderu koji je pukao, a koji se srafi na cevi u zidu i kupio sam drugu kod malo bolje snabdevenog lokalnog ,,Brus-Lija", secam se da je bio visok datum, a bez tusiranja se ne moze i namontirao sam je i pomislio: ,,Dok traje, traje, neka traje godinu dana, zamenicu je." Medjutim, ovo joj je 9-ta godina, ni mešač joj nisam menjao. Ne curi nigde. Jedino gde je procurivala je crevo za tuš. Ovo joj trece :)

dumax

Intermediate
Učlanjen(a)
23.08.2021.
Pohvaljen
295
Jedna od prilicno fascinantnih stvari u smislu da je premasila rok očekivanog trajanja je baterija u mojoj-tuš kabini. Prethodna je procurela na holenderu koji je pukao, a koji se srafi na cevi u zidu i kupio sam drugu kod malo bolje snabdevenog lokalnog ,,Brus-Lija", secam se da je bio visok datum, a bez tusiranja se ne moze i namontirao sam je i pomislio: ,,Dok traje, traje, neka traje godinu dana, zamenicu je." Medjutim, ovo joj je 9-ta godina, ni mešač joj nisam menjao. Ne curi nigde. Jedino gde je procurivala je crevo za tuš. Ovo joj trece :)
Jel u pitanju Herzova baterija?

Blade

Advanced
Učlanjen(a)
24.11.2015.
Pohvaljen
1.371
Sada da me ubijes, ne secam se, a na njoj samoj ne pise nista.

Vrh