Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Скајлајн Београд












Спомен чесма (Јасмини Јовановић) на којој фали чесма, вода тече право из цеви:














Паркиралиште које убада парк у срце није завршено.
Могли су, уместо њега, да направе ново дуж Дринске улице, с десне стране, с паркирањем укосо. Изгубио би се мањи број места, али, парк би много добио.

Уместо паркиралишта би могла да иде краћа алеја с водоскоком на крају, у средини парка.
 
Poslednja izmena:
4a688e38e5ba39644eeff0953ec595dc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel neko zna da li je ostalo nesto za prodaju i cenu kvadrata?
Nisu mi nista odgovorili.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dobih odgovor.
Nema vise stanova za prodaju u Skyline stambenim objektima.

. Alternativa je "Central Plaza" na uglu ulica Kralja Milutina i Pasterove. Cena m² je 5.000€. Garaze od 35-65.000€.

IMG_20220805_133009.jpg
 
5000e je alternativa za skyline koji je bio 3500e. Cekam momenat kada ce 7000e biti normalna pojava.
 
Zaleces se zaslepljen nekim obojenim misljenjem o meni, toliko se zaleces da cak nisi imao vremena ni da razmislis da nije mozda ironicno napisan komentar.
5000e je mnogo u poredjenju sa 3500e, jel zabranjeno da to primetim. 2500-3500 je ok za centar, po mom misljenju i to sam i zastupao do sada, 5000 nije bas prihvatljivo i to cu i da kazem. Svakako ljudi ce vrednovati ono sto prodaju kako oni smatraju da treba bez obzira sta ja mislim. Ja nemam nikakav interes.
 
Zato ćemo imati veći broj vozila na trotoarima. To je još uvek nekoliko desetina puta jeftinije. ;)
 
Једна глупа рачуница:
35.000 евра је отприлике 800 казни од комуналне полиције за паркирање на зеленој површини. Ако би писали казну једном недељно, то је цена за паркирање од 15 година на зеленој површини.
 
Pet somića po kvadratu je samo praćenje trenda. E ovo za garaže je već malo preterivanje.

Čekamo prvu zgradu van BGH20 da probije 10,000 (Kula je beše bila do 12k?)
 
Vrh