Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Ukrasne LED lajsne im od prvog dana nisu ispravne, imaju prekide na nekim mestima i izgleda bezveze.
 
Jedna sa 24. sprata. Taman se vidi krov trece faze + spaljivaci kablova (valjda) u pozadini

1000049007.jpg
 
meni se ova zgrada dopada, sve drugo je upitno. zivot ispod klime, nem drveta, nema pogled na metropolu vec na neuredan grad. kvalitet vazduha... to nije mesto za zivot, biro ok.
 
juce svetleo u bojama zastave
cini mi se da maltene stalno tako svetli? nisam siguran
ne znam sto, ali mislim da bi lepo bilo da svetlo nekom blagom, narandzastom bojom
 
Poslednja izmena:
Šta god samo da nije u bojama zastave. Mučno je više gledati tu kombinaciju boja na svemu i svačemu, zgrade, tramvaji itd. Populizam i jeftin patriotizam banalizuju nacionalne simbole...
Zato je tu dodatno "Nacionalna čitanka" da dodatno uči decu kako se širi patriotizam i ljubav prema državi. Verovatno te u tom udžbeniku, koji će postati najomiljeniji među đacima, kako kaže lekarka na čelu ministarstvaa prosvete, uče kako se pravilno ogrnuti nacionalnom zastavom na međunarodnim sednicama, kako pravilno stvarati zvučne efekte spajanjem dlanova nakon govora predsednika države (mislim na funkciju kao takvu) i sl.

Inače, na vrhovima zgrada je potrebno da bude jedna od boja koje se lako uočavaju iz aviona po svakom vremenu.​
 
Vrh