Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

1000002070.jpg
 
Изграде прекопута још једну такву, тако је осветле и између пројектују Палму да буде наш Зордон из Моћних ренџера

1706173406553.png
 
Skinuli su ogradu ka Kneza Milosa i sredjuju deo ka ulici, nazalost nemam fotku.
 
Zna li se koje su otprilike cene izdavanja stanova u stambenoj kuli iz ovog kompleksa?
 
a onda sidješ sa vrha odakle je slikano i ugaziš u 36 govana od raznih kučića, polomiš nogu na nekim razvaljenim trotoarima.
 
BG nam izgleda TOP! Bombonica. Ovako sam Beograd zamišljao kada sam bio student. Ovo mi je falilo
Nadam se da je ovaj post ironija jer ako nije onda je vrlo vrlo vrlo tuzan. Lepota i razvoj grada se ne ogleda tako povrsno u 3 investitorska solitercica, vec u detaljima kao sto su cistoca, uredjenost, humanost... Ljude ne mozete ubediti, imaju oci! Oni vide i znaju!
 
Дечко каже свој став а ви га одмах стрељате. ТО само код нас може.
Потпуно се слажем са овим. Ако стално слушамо велики број људи који сваки пројекат дочекују "на нож" без изузетка, зашто би се неко згражавао ако се неком нешто допада. Притом, ја мислим да Београд нажалост није бомбиница, а много би волео да то буде. Са друге стране, не мислим ни да је све толико црно, поготово не мислим да је Sky line ружан пројекат, чак напротив.
 
Ne da je lepa ovako sa dekorativnom rasvetom u boji srpske trobojke, nego je PRELEPA! Voleo bih vise zgrada sa ovakvom dekorativnom rasvetom, a sto da ne da kada su bitni dani kao sto je danasnji (dan drzavnosti) da sve zgrade sa dekorativnom rasvetom (koje imaju dekorativnu rasvetu u vise boja) budu dekorisane u bojana srpske zastave!
 
Izgleda kao da su neke trake u prekidu, nije valjda to tako namerno?

Sent from my A063 using Tapatalk
 
Ne da je lepa ovako sa dekorativnom rasvetom u boji srpske trobojke, nego je PRELEPA! Voleo bih vise zgrada sa ovakvom dekorativnom rasvetom, a sto da ne da kada su bitni dani kao sto je danasnji (dan drzavnosti) da sve zgrade sa dekorativnom rasvetom (koje imaju dekorativnu rasvetu u vise boja) budu dekorisane u bojana srpske zastave!

Што?
 
Ја не видим српску заставу на слици? Такође, "па што не урадити" није добар аргумент зашто нешто треба радити већ избегавање одговора
 
Vrh