Šta je novo?

Savski trg

Ovo je final Four zona valjda za navijače. Bit će košenja:)

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Španci, Turci i Grci, gospoda, neće biti problema. 😅
Španci radili projekat trga i svi ih pljujemo zbog gluposti koje su napravili.
Turke je velliki župan satirao, u obliku bogumila koji su svi posle primili islam.
A grčki šlem puca pod naletom Savinog žezla iz zemlje i Nemanjinog mača iz vazduha.

Love is in the air!
 
Danas sam prvi put otišao sa namerom da priđem spomeniku i obiđem Trg,jer od kako je otvoren nisam bio na njemu, jednostavno me tamo više nikakav put ne vodi. Ja na trg kad tamo "Ograda i zabranjen pristup civilima", tako da sam spomenik video kroz ograd. Par stranaca pokisalo je da bezuspesno prodje do njega ali obezbedjenje nije dozvoljavalo.
 
Danas sam prvi put otišao sa namerom da priđem spomeniku i obiđem Trg,jer od kako je otvoren nisam bio na njemu, jednostavno me tamo više nikakav put ne vodi. Ja na trg kad tamo "Ograda i zabranjen pristup civilima", tako da sam spomenik video kroz ograd. Par stranaca pokisalo je da bezuspesno prodje do njega ali obezbedjenje nije dozvoljavalo.
Mene si toliko ganuo ovom pričom da mi je suza potekla.
 
Poslednja izmena od urednika:
Реално људима Савски трг више није успут ни пешке, зато што се тамо долазило због преседања. А чему ограђивање споменика и забрана приступа грађанству?
 

Savski trg domaćin navijačke zone tokom F4


Popularna "fan" zona na Fajnal-foru biće smeštena na Savskom trgu, objavili su organizatori.

Zona u kojoj će navijači moći da se zabave, osete duh Fajnal-fora i budu deo završnog turnira elitnog takmičenja biće postavljena u centru prestonice Srbije. Pre četiri godine zona posvećena navijačima bila je smeštena na Kalemegdanu, a ove godine će Savski trg okupljati sve ljubitelje košarke od 18. do 21. maja.

Navijači će moći da šutiraju, odigraju basket 3×3, ali i da prate utakmice na velikom video bimu.

Lokalni di-džejevi biće zaduženi za atmosferu tokom čitavog trajanja turnira.

Fajnal-for počinje zvanično 18. maja velikom konferencijom za medije i juniorskim Fajnal-ejt turnirom, a polufinala su na programu 19. maja. Finale je zakazano za 21. maj i kompletnu akciju iz Beograda moći ćete da pratite ekskluzivno na Sport Klubu.

 
IMG_20220519_140200.jpg
 
Malo trava, malo pivo, posle na tekmu, sta ces vise...

Ovo deluje reda radi napravljeno.

Grci, Spanci i Turci nisu bas neko da im organizujes sve i trpas ih medj ograde, ima ih svuda po gradu. Da su se neki Nemci, Svedjani...plasirali, verovatno bi bilo vise ljudi.

No, lepo deluje. Ako vec hoce da ozive ovaj deo grada, nek uvek ovako nesto bude tamo. Ne praviti cirkus na Trgu Republike.
 
Pa da stalno neki sadržaj umesto železničke stanice koja u suštini smeta, možda da je sruše šta će nam.
 
Ako ste se pitali zašto su Final Four smestili na Savski trg a ne na Trg Republike... Epa nije zbog toga što su odlučili da sjašu sa Trga. :D Nego zbog ovoga:

Trenutno je na Trgu velika bina sa šatorima okolo.
Trg.jpg
 
Vrh