Šta je novo?

Savski trg

Ех Петроград у позадитни са куполама. Лепота...
 
Што не даде човеку лајк за фотографију, кад се толико одушеви

Шта ја знам. Обично "Свиђање" дајем за фотографије без коментара када су документарне природе али и онда ако имају (за мене) посебну информативну тежину, како бих подржао труд.

Петроград смо из разних углова видели овде на форуму много пута, а Вожд је ето ставио још једну - без коментара. Да је изразио жељу за обновом, осећао бих потребу да ставим "Свиђање", овако његова фотографија и мој коментар (мени) чине једно цело. И шта да "Свиђам" онда?
 
Poslednja izmena:
Krenuo asfalt
FD74785C-AC2F-4171-8EA9-452CC1A84619.jpeg
 
Начекаћемо се за то нажалост. До сада су могли сто пута да сруше ону распалу бараку где се скупљају пацови, змије и наркомани, и да откупе ориземушу поред и сруше и њу такође. Исто су могли да одраде и надоградњу хотела Петровград (Белграјд сити) са куполама, као и да заврше хотеле Лика и Пошта који су исто легла пацова, змија и наркомана.
 
I dalje mi nije jasno šta će biti sa ovim malim delom šina koje nisu ni pod kockom ni betonom?
Jel to toliki trošak ili problem da par desetina metara popločaju istom ono kockom kao ovaj deo prema trgu?
A najgora opcija bi bila sada da izliju tamo beton i da onda imamo po 20m betona, pa 20m kocke pa opet beton...
 
Мислим да није трошак, већ је тај део изван граница радова, а одрађен само због прилагођавања нивоа на ком је пруга плочи од старе црпне станице преко које пролази.
 
I dalje mi nije jasno šta će biti sa ovim malim delom šina koje nisu ni pod kockom ni betonom?
Jel to toliki trošak ili problem da par desetina metara popločaju istom ono kockom kao ovaj deo prema trgu?
A najgora opcija bi bila sada da izliju tamo beton i da onda imamo po 20m betona, pa 20m kocke pa opet beton...
Rekli su da tu prave stajalište i da će ga odraditi za samo tri meseca
 
Мораће лепо да подигну тротоар код бивше поште због прелаза.
 
Vrh