Šta je novo?

Savski trg

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=746687#p746687:n80oif6w je napisao(la):
GavriloL » Čet Jun 11, 2020 1:09 am[/url]":n80oif6w]Update

Gledanje tvojih fotografija mi dodje kao jutarnje razgibavanje vrata, levo,pravo,desno )) Jutranja sala :kafa:
 
danas prije kise
savskitrg01-2020-06-11-14-03-48.jpg

savskitrg02-2020-06-11-14-03-48.jpg

savskitrg03-2020-06-11-14-03-48.jpg

savskitrg04-2020-06-11-14-03-48.jpg

savskitrg05-2020-06-11-14-03-48.jpg

savskitrg06-2020-06-11-14-03-48.jpg
 
Има ли новости о недовршеним зградама иза барака?

Ако ништа барем да их покрију рекламама.
 
Oh bože, slika bagera koji razbija ove grozote prosto krepi dušu.
Hoće li tu ostati plato ili je već viđen neko da "metne" zgradu?
 
Bila je tu prelepa zgrada, ne znam koja joj je bila funkcija.

svsava1-300x201.jpg


Auu, greška, gledao sam na pogrešnu stranu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=746913#p746913:3483mvtd je napisao(la):
direktor » 11 Jun 2020 01:14 pm[/url]":3483mvtd]danas prije kise
...
savskitrg02-2020-06-11-14-03-48.jpg

...

Ova baraka do hotela "Pošta" izgleda tu stoji od drevnih vremena :) ?
1934.:

sah16tw8.jpg


Nju ne ruše?

Šta se dešava sa objektom "Vodovoda"? Ne znam detalje, ali ispod kućiće je duboko okno sa instalacijama?
 
Da da, sad vidim, a stara se čuva za "backup".
 
Неће нова црпна станица до нове године, видећете.
 
Beogradski park je igralište, a Savski trg će biti park :)

(Iako nepozvan morao sam da prokomentarišem)
 
Cemu ona reklama za Lidl preko cele zgrade? Znam da je ta zgrada u losem stanju ali ovo sada jos vise bode oci! Pa taman sredjuju trg i nakon gotovo 80 godina ce to biti pristojan deo grada i BOOM! saka u oko od Lidla??? Ko im je uopste dao dozvolu za tako nesto? Neverovatno.
 
20200612-155751-1.jpg


Ух ја се забринуо да неће бити довољно сивила, сад ми је пао камен са срца

Само када би живели у ПРАВНОЈ држави да се натерају бахати капиталисти да им све рекламе буду сиве и да овај град коначно заличи на нешто
 
Linda u Srbiji se ponaša potpuno drugačije od Linde u Nemačkoj na primer. Ne bih rekao da su oni krivi, ipak je tu drugačije tržište, a naše tržište dopušta da se Linda, Maxi, Idea i ostali bahate sa reklamama i ogromnim bilbordima. Eto to se u Srbiji nekako isplati a u svetu se tako nešto isplati samo bankama, osiguranjima, proizvodjačima nekih luksuznih roba, automobila, telekomunikacionim korporacijama itd. Kod nas bi supermarketi mogli da postave kiseli krastavac, pileći batak na sniženju i wc papir na bilbord u centru grada...
 
ne znam sto krivite lidl...do skoro je tu bila koka kola..to je reklamni prostor koji se vec godinama izdaje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
za ovaj bilbord nije kriva linda, krivi smo svi mi koji smo dozvolili da zivimo u drzavi u kojoj ova zgrada stoji u ovakvom stanju skoro 30 godina.
 
Bitnije od bilborda je sta ce uciniti sa tom ukletom zgradom.
 
neznam zasto uopste kukate, prvo ta reklama donosi novac, a ko zna sta ce sa tim biti. normalno bi ovaj novac trebao da dobi vlasnik zgrade mozda ce da resi da sredi ovu zgradu sada kade je ovaj mesto atraktivniji. a sto se tice boje...pa necemo sada da pocnemo da kazemo kako marketing sme da bude jedna boja i nista vise. to je besmisleno i glupo.
 
Саднице пресађују у најгоре могуће време. Ако се не буду добро позабавили око њих, пола ће их се осушити.
 
Iako reklame nisu lepe najpoznatiji svetski trgovi su puni reklama.

Piccadilly (London)
Piccadilly-Circus-London.jpg


Shibuya Square (Japan)
maxresdefault.jpg


Time Square (NY)
Samsung-LED-signage-NYC-Time-Square-installation-5.jpg
 
Е сад, да је град неки, закупио би он овај билборд и ту ставио слику неког уметничког дела из народног музеја.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=747638#p747638:3v1lvsz5 je napisao(la):
Дошљак » Sub Jun 13, 2020 6:44 pm[/url]":3v1lvsz5]Е сад, да је град неки, закупио би он овај билборд и ту ставио слику неког уметничког дела из народног музеја.


pa da kao svuda u svetu mislis? budi realan. Lepo je da su metli na skele slike narodnog muzeja. Mislim da ce i ova reklama da se sklonio kada se sve zavrsi...zato sve je ok po meni
 
Vrh