Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Uspesni ljudi i ljudi i sveta biznisa podrzavaju BnV dok oni koji rade za minimalac i nisu uspeli u zivotu ne podrzavaju.

Kada vidim nekoga da pljuje BnV sve mi jasno o kakvoj osobi se radi.

Evo ova dvojica iznad mog komentara... ja sam siguran da trenutno nemaju ni 500e na bankovnom racunu. Oni jednostavno sa takvim nacinom razmisljanja ne mogu nista da postignu.
Заправо, главни парадокс је у томе, што БнВ највише подржава васколика сиротиња раја, која кличе султану, док му пар везира и паша целивају скуте. А бегови и ефендије, изјелице и сецикесе - а камо ће, него у то јато?
 
Oduvek, zauvek.

Djokovic je milioner zato sto toliko vredi, cistac ulica je cistac ulica zato sto toliko vredi.

Najsurovija istina je da vredis onoliko koliko zaradjujes. Sto pre to shvatis to bolje (nazalost mnogi nikada to nece razumeti).
Najsurovija istina je da su novci hrpa papira koja nema nikakvu osobinu da određuje vrednost čoveka. Što pre shvatiš to bolje.
Da nema čistača ulica, bogataši bi svoje skupe aute vozili kroz hrpe smeća, i smeće bi bilo svugde oko Savanove, tako da oni zaslužuju naše posebno poštovanje.
Najnaprednija društva utemeljena su na jednakosti i čuvanju zajedničkog.
Nekome pare uopšte nisu potrebne da stekne potreban nivo bogatstva.
Najveći nivo čovekove sreće se ogleda u duhovnosti koja nema novčanu vrednost da diktira koliko vredi neko saznanje i misao, zatim u umetničkom delovanju stvaralaštvu, koje nije uslovljeno posedovanjem određene sume novca, jer se mašta, ideje i dobra volja ne mogu kupiti.
 
IMG_8198.jpeg

IMG_8199.jpeg
 
Da li je moguce da se ovo ispiranje mozga zaglupelim masama ovde ne radi? Tu mislim na namestaljku sa D.Dj. koji je vas i konacno su se otvorile karte…

@vradovic sns botu, cime si jos odusevljen?

Brate pusti politiku, SNS, DSS i tako dalje....
Mi ove pricamo o arhhitekturi, an ne politici. Za to ti ovde nije mesto.

Ida da glasas ako zelis promenu.
 
Momcino, moras jos malo da izucis zanat komunikacije i gramatiku. Bez ljutnje, ali nije ti bas lepo da nekome utvrdjujes gde mu je mesto, to su te mozda na zapadu naucili, ali ne ide na Balkanu…

Uz to, slobodan si na ovom forumu da se izrazis kako zelis, za razliku od ostatka mocvare i nastavi da se divis architecturi Bgd na vodi

Brate pusti politiku, SNS, DSS i tako dalje....
Mi ove pricamo o arhhitekturi, an ne politici. Za to ti ovde nije mesto.

Ida da glasas ako zelis promenu.
 
da je samo akcenat na arhitekturi, stilovima i simbolickom znacaju 90% ovog projekta ne bi proslo ni vasarski ziri
ovo je primer "ide gasss" urbanizma, jace, brze, bolje, za SNS decu i prijatelje
zamisli stvarno izglasaju se promene, pa onda usvoji novi lex specijalis (tu pandorinu kutiju je ova vlast otvorila) kojim drzava trazi svojih 30% u stanovima koje pretvori sve ovo u socijalne stanove, pa krene useljavanje roma, ugrozenih i raznih drugih obespravljenih, nesto ne vidim elitu da deli lift sa porodicom "jovanovic" od 9 clanova

na stranu moje fantazije, neki novi leks specijalis moze poprilicno da poremeti BNV "elitu", eto ne mora ni lex specijalis, dovoljno je poresko zoniranje (super extra zona) i jos nepovoljnije takse za stanove bez prijavljenog vlasnika, a onda dalje i poreklo imovine....
 
da je samo akcenat na arhitekturi, stilovima i simbolickom znacaju 90% ovog projekta ne bi proslo ni vasarski ziri
ovo je primer "ide gasss" urbanizma, jace, brze, bolje, za SNS decu i prijatelje
zamisli stvarno izglasaju se promene, pa onda usvoji novi lex specijalis (tu pandorinu kutiju je ova vlast otvorila) kojim drzava trazi svojih 30% u stanovima koje pretvori sve ovo u socijalne stanove, pa krene useljavanje roma, ugrozenih i raznih drugih obespravljenih, nesto ne vidim elitu da deli lift sa porodicom "jovanovic" od 9 clanova

na stranu moje fantazije, neki novi leks specijalis moze poprilicno da poremeti BNV "elitu", eto ne mora ni lex specijalis, dovoljno je poresko zoniranje (super extra zona) i jos nepovoljnije takse za stanove bez prijavljenog vlasnika, a onda dalje i poreklo imovine....
Prvo treba uvesti lex specijalis da se ciganima dozvoli da se usele u tvoj stan koji si dobio za tri marke.
 
da je samo akcenat na arhitekturi, stilovima i simbolickom znacaju 90% ovog projekta ne bi proslo ni vasarski ziri
ovo je primer "ide gasss" urbanizma, jace, brze, bolje, za SNS decu i prijatelje
zamisli stvarno izglasaju se promene, pa onda usvoji novi lex specijalis (tu pandorinu kutiju je ova vlast otvorila) kojim drzava trazi svojih 30% u stanovima koje pretvori sve ovo u socijalne stanove, pa krene useljavanje roma, ugrozenih i raznih drugih obespravljenih, nesto ne vidim elitu da deli lift sa porodicom "jovanovic" od 9 clanova

na stranu moje fantazije, neki novi leks specijalis moze poprilicno da poremeti BNV "elitu", eto ne mora ni lex specijalis, dovoljno je poresko zoniranje (super extra zona) i jos nepovoljnije takse za stanove bez prijavljenog vlasnika, a onda dalje i poreklo imovine....
Прво казне за бахато паркирање.
 
zamisli stvarno izglasaju se promene, pa onda usvoji novi lex specijalis (tu pandorinu kutiju je ova vlast otvorila) kojim drzava trazi svojih 30% u stanovima koje pretvori sve ovo u socijalne stanove, pa krene useljavanje roma, ugrozenih i raznih drugih obespravljenih, nesto ne vidim elitu da deli lift sa porodicom "jovanovic" od 9 clanova
Selenić je govorio kako su za vreme drugog svetskog rata seljaci iz okoline Beograda, bez obzira da li su podržavali četnike ili partizane, ljudima koji su pobegli iz grada uzimali klavir za džak brašna i kako su se naslađivali jer je konačno došla maca na vratanca. Nismo daleko odmakli za 80 i kusur godina.
 
Prvo treba uvesti lex specijalis da se ciganima dozvoli da se usele u tvoj stan koji si dobio za tri marke.
Polako dragane, skocio si ko da sam te polio vrucom vodom, a ne ne izneo misljenje na koje imam pravo
razumem ja da koliko god se ovde idealizuje i glorifikuje BNV, opet u podsvesti stoji ona nepobitna cinjenica da ovo nije bas najcistije i da mozda moze da se desi nesto zbog cega bi zazalili svi koji su stanove kupili (bilo kroz moju fantaziju ili kroz neku drugu relaniju opciju da se ustanovi da je projkat koriscen za finasiranje kriminalnih pa cak i teroristickih aktivnosti s obzirom na izvor kapitala) - e odatle dolaze ovakve rekacije
a za mene ne brini Dragane, ja sam jedan kredit za stan otplatio sad peglam drugi, sve legalno i legitimno ni jedan stan nije iz "drzavnih projekata" bilo koje vrste. ako dodju romi u moj komsilik, to ce biti neki mnogo dobro situirani romi
 
Ali pored mosta, tako da mi je to minus, udaljeniji stanovi od mosta su tu dosta bolje rangirani po mom ukusu...
 

Eto je ta famozna domaca pamet i struka :) Kao da je skinuo sa nekog arhicad foruma
 
Eto je ta famozna domaca pamet i struka :) Kao da je skinuo sa nekog arhicad foruma
Ma jok bre pametni su ti nasi, i znaju da naprave lepo nego nisu oni krivi, dzabe pamet kad ih pohlepan investitor ogranici i kaze ocu zgradu ali da mi troskovi po kvadratu ne budu visi od 50 evra. I onda jadni vrhunski strucnjaci moraju birati jeftine materijale i sifonjer oblik da se uklope u budzet.
 
Vrh