Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Ako vam toliki smeta BnV zasto uopste ulazite na ovu temu? Zasto sebe stresirate? Nikoga ne zanimaju vasi negativni komentari.
Zato što je ovo naš grad a ako imaš rak onda ga ne ignorišeš nego se pokušava na sve načine da se spreči širenje tumornog tkiva.

I jedan od razloga je i to da treba stalno upozoravati ljude i potencijalne kupce da ne budu prevareni pošto je BNV za ono što nudi prevara u vidu kvaliteta arhitekture i materijala.
 
IMG_1411.jpeg
IMG_1412.jpeg
IMG_1413.jpeg
IMG_1414.jpeg
 
Zato što je ovo naš grad a ako imaš rak onda ga ne ignorišeš nego se pokušava na sve načine da se spreči širenje tumornog tkiva.

I jedan od razloga je i to da treba stalno upozoravati ljude i potencijalne kupce da ne budu prevareni pošto je BNV za ono što nudi prevara u vidu kvaliteta arhitekture i materijala.

Nemoj ti da se brines za kupce stanova u BnV. Svi oni su i vise nego zadovoljni, niko nije izgubio pare. Ko god odluci da proda stan u BnV taj ce dobro zaraditi.

Stanovi u BnV su skupi prvenstveno zbog svoje lokacije, to ovde mnogi ne razumeju.
 
To je deo koji najbolje razumemo i ta lokacija je problem. Sto bi mene bilo briga sto nekome curi voda u podrumu na njegovom privatnom placu u Cortanovcima?

Zakinuti smo svi kao gradjani ovim ruglom i mafijaskim projektom i svako ima pravo da iznese stav generalno o projektu, a zakinut je i svaki kupac. Ako ce zaraditi, ne znaci da nije zakinut. Zaradio bi jos vise da ovo naselje, zgrade i stanovi stvarno vrede.
 
Nemoj ti da se brines za kupce stanova u BnV. Svi oni su i vise nego zadovoljni, niko nije izgubio pare. Ko god odluci da proda stan u BnV taj ce dobro zaraditi.

Stanovi u BnV su skupi prvenstveno zbog svoje lokacije, to ovde mnogi ne razumeju.
Lokacija i jeste razlog da se iznese kritika.
 
Dobro, za razliku od Rezidencije , Lepotica bar nije braon i crna i siva. Ali je glomaznija mnogo, sami stepenici jesu lepši ali svi bočni pogledi prikazuju koliko su ogromne.
 
Iskreno se ne slazem sa hejtom za ovu BW Bellu, meni jako lepo izgleda na renderima, dosta lepiu vertikala ce se naci tu u ponudi, u odnosu na druge zgrade je napredak. 307 stanova vrlo brzo nakon Rime opet u prodaji, BW ne usporava.
 
Ja ne vidim iz diskysije da ljudi hejtuju toliko sam izgled koliko to sto je preglomazna za ovu lokaciju sa cime se slazem jer i ja kao laik to vidim, bas upada u oci, gigantske su razmere sto se mene tice, a okruzena ce biti sokacima sto neko rece. Meni je zgrada ko zgrada nit posebno ruzna nit posebno lepa ali ono sto mi mnogo smeta tj. stvara nelagodu su ove cikcak nesimetricne terase, ali vidim da drugima ne smeta a i vrv se to toliko nece primecivati iz same zgrade ili sa zemlje. Ovako iz vazduha mi mnogo smeta tj. bas nekako izaziva nelagodu, ne znam kako bih drugacije opisala🙂 da su simetricno cik cak mislim da bi mi bilo ok, mada sta znam, ja bih to pod konac u vertikali radije🙂
 
Iskreno se ne slazem sa hejtom za ovu BW Bellu, meni jako lepo izgleda na renderima, dosta lepiu vertikala ce se naci tu u ponudi, u odnosu na druge zgrade je napredak. 307 stanova vrlo brzo nakon Rime opet u prodaji, BW ne usporava.
Nije hejt nego kritika a razlika između hejta i kritike je velika. Niko ne bi imao ništa protiv da se tu izgradi nešto, pa nek bude i glomazno i veliko, ali neka bude dostojno te lokacije i kvalitetom i dizajnom.
 
Ali ovaj promo tekst uz ovu Bellu je toliko jadan i površan da nemam reči, ali i objašnjava u kakvom svetu danas živimo generalno,
ne potencira se srećan život nego luksuzan iako u ovolikom betonu i ovakvom haotičnom gradu i nema neke ekskluzive...
 
Vrh