Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

@danijela_o koje zgrade su na fotografijama i na snimcima?




Pogledajte prilog 188462
gara%C5%BEa-hodnik-jpg.188463
Pogledajte prilog 188464Pogledajte prilog 188465Pogledajte prilog 188466Pogledajte prilog 188463



 
kakav je sample bio pre toga, u ovo vreme kada nisu praznici?
 
Београд на Води је пораз свих нас.

Прво су нам узурпирали институције, суспендовали устав и скупштину, одстранили Косово и наше суграђане на њему. Како је то све глатко прошло увидели су да могу да нам отму и аеродороме, главну железничку станицу, стари железнички чвор и највредније, најбоље земљиште у Србији а то је Савски Амфитеатар. Како је и то све прошло скапирали су да могу да нам отму и Сајам али и цели град и нашу будућност тако што ће нас све да задуже да им финансирамо прескупе друмске тунеле, булеваре и метро линију дуж њихових узурпаторских, примитивних стамбених пројеката за њихову партијску елиту у саставу мафијаша, полтрона и хијалуронки.

Људи, дозовите се памети. Они неће стати ако их ми не зауставимо.
 
Evo kao su rešili pitanje sa ciganima naspram Ložionice - jednostavno će ih oblepiti plakatom

IMG_2735.jpeg
 
Ovo je ipak generički render da se popuni prostor između Perle i Rivijere, i Kule. Koliko je meni poznato, još nisu odlučili šta će tu tačno da grade. Ono što je zasad u pripremi je stambena zgrada kod Bristola (BW Bristol Residences), bedemi između Kule i Galerije, stambene kule kraj Gazele, stambene zgrade na mestu BAS-a, Nota i Rima iza Ložionice, i pijaca.
Kakvi bedemi između Kule i Galerije?
 
Ja kome god sam pokazao rendere je pao na d... al bukvalno (u dijaspori) ali ne na ovom forumu izgleda su samo oni koji misle sve suprotno.
(mozda neki motiv imaju ili nikad nisu izasli van Beograda).
Znaci dal je moguce da postoje takvi ljudi u stvarnosti koji nazivaju nekoga da je glup zato sto ima svoje misljenje.

Zgrade su PREDOBRE. Brutalno dobre. Terraces zgrada je po mom ukusu ali sad su ove. Doduse i Rima mi se svidja. Mada ove su sad bas dobrog izgleda.

Iskreno se nadam da nece preterati sa cenom. Mada nesto mislim da nema sanse da bude ovo povoljno :( barem 5k
zanima me da li si pokazivao i slike i snimke iz napravljenih zgrada kao i podruma istih
ali znamo da nisi Vradovicu, kupio si stan investiciono i sad ovde pokusavas da mu dignes/odrzis cenu lazinjanjem i PR kako je je BNV najbolja stvar na svetu a sam si svestan da si se za....o.
 
Kakvi bedemi između Kule i Galerije?
Ovi bedemi čije je rendere postavio vradovic, a gde očekujem da Kit Harington aka "Jovan Snežni" kupi penthaus jerbo će ga neodoljivo podsećati na dom na krajnjem severu Vesterosa :D


Inače, prva zgrada iz kompleksa će se izgleda zvati Bella, i "Navodni Beograd" već priprema stranicu na svom sajtu.
 
@vradovic
Na temi visokih objekata sa belim poduznim balkonima i kazkadnim spratovima ja imam jedan objekat koji sam projektovao pre par meseci i koji i ako je 2 puta nizi od ovih ARCVS sifonjera pokusava da prikaze neku inventivnost sto se tice fasada i izgleda balkona, tj visina nije svuda ista i uglovi su akcentovani sa visom spratnoscu.

Sta hocu da kazem?
I ako je zadatak visoka spratnost, sto cesto nije lako za odraditi u projektnom smislu, da su se malo vise potrudili tj da su bili inventivniji mogli su da naprave mnogo bolje resenje nego bezlicni monolitni blok a i gabarit nije morao da bude toliko trom i nezgrapan. Masa volumena sva 3 objekata je toliko impozantna da je pregazila ceo blok.


101.jpg
100.jpg
99.jpg
95.jpg
94.jpg


102.jpg
 
Poslednja izmena:
Na temi visokih objekata sa belim poduznim balkonima i kazkadnim spratovima ja imam jedan objekat koji sam projektovao pre par meseci i koji i ako je 2 puta nizi od ovih ARCVS sifonjera pokusava da prikaze neku inventivnost sto se tice fasada i izgleda balkona, tj visina nije svuda ista i uglovi su akcentovani sa visom spratnoscu.

Sta hocu da kazem?
I ako je zadatak visoka spratnost, sto cesto nije lako za odraditi u projektnom smislu, da su se malo vise potrudili tj da su bili inventivniji mogli su da naprave mnogo bolje resenje nego bezlicni monolitni blok a i gabarit nije morao da bude toliko trom i nezgrapan.


Pogledajte prilog 188706Pogledajte prilog 188705Pogledajte prilog 188704Pogledajte prilog 188703Pogledajte prilog 188702

Pogledajte prilog 188707
Има мало Захиног шмека.
1707475332945.png


 
Meni se taj objekat ne bi uklopio u celinu. Nije los ovako kao standalone negde tipa neki middle east.

Odlicno su uklopili ove 3 zgrade. Neverovatno kako su dobro uradili uklapanje u celinu (naravno ovo se na forumu nikada nece cuti)

Posle visegodisnjeg forumskog code naziva Gigantija imamo pravi naziv - BW Bella
 
Poslednja izmena:
Београд на Води је пораз свих нас.

Прво су нам узурпирали институције, суспендовали устав и скупштину, одстранили Косово и наше суграђане на њему. Како је то све глатко прошло увидели су да могу да нам отму и аеродороме, главну железничку станицу, стари железнички чвор и највредније, најбоље земљиште у Србији а то је Савски Амфитеатар. Како је и то све прошло скапирали су да могу да нам отму и Сајам али и цели град и нашу будућност тако што ће нас све да задуже да им финансирамо прескупе друмске тунеле, булеваре и метро линију дуж њихових узурпаторских, примитивних стамбених пројеката за њихову партијску елиту у саставу мафијаша, полтрона и хијалуронки.

Људи, дозовите се памети. Они неће стати ако их ми не зауставимо.
Na pogresnom mestu pises. To sto nas saka jada 2% cele populacije tak orazmislja i zivi u mehuru se apsolutno ne moze primeniti na ostatak srbije van kruga dvojke. Realnost je mnogo gora. Narod juzno vise veruje vucicu nego ocima.
 
Meni se taj objekat ne bi uklopio u celinu. Nije los ovako kao standalone negde tipa neki middle east.

Odlicno su uklopili ove 3 zgrade. Neverovatno kako dobro rade (naravno ovo se na forumu nikada nece cuti)

Posle dugotrajnog forumskog code naziva Gigantija imamo pravi naziv - BW Bella
Odlicno rade.. bas super. Toliko dobro da se sve raspada posle god dana i sto imas rizik da ti padne fasada na glavu. A o sarkofag arhitekturi i da ne pricamo.
 
sta god,samo da sto pre zaklone ovo
 

Prilozi

  • IMG_20240208_135304901_HDR~4.jpg
    IMG_20240208_135304901_HDR~4.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 252
Ovi bedemi čije je rendere postavio vradovic, a gde očekujem da Kit Harington aka "Jovan Snežni" kupi penthaus jerbo će ga neodoljivo podsećati na dom na krajnjem severu Vesterosa :D



Inače, prva zgrada iz kompleksa će se izgleda zvati Bella, i "Navodni Beograd" već priprema stranicu na svom sajtu.
Jutros je bilo otkljucano al samo na nekoliko sati, pisalo je da ce Bella imati 20 spratova, 307 stanova i 1021 parking mesto, pisalo je izmedju ostalog koliko se secam da ce biti neki moderan park izmedju zgrada i neka fensi moderna ulica za setnju ...
 
Vrh