Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Da ironija, nepostojanje institucija, nedostatak trunke hrabrosti institucija prepunih bezkicmenjaka i uvodjenje lex specijalisa raznih vrsta koji opravdavaju pljacku mi je ravna ovom Ekvadoru gde ulaze sa pistoljima u studijo televizije
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Kad su prodavali stanove, govorili su da je parking namenjen posetiocima stanara kao i zakupcima lokala. Nisu stavili rampe. Rezultat - svakog dana kao na slici.

"Beograd na vodi" ne reaguje na desetine mejlova stanara i već godinu dana odbija da postavi rampe, stubove i slično.

Svakog dana isto. Slikano 13.1.2024.

#belgradewaterfront #eaglehills
7fa4024b6ddd6e6a20ecbc3c34c8ab34.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Kad su prodavali stanove, govorili su da je parking namenjen posetiocima stanara kao i zakupcima lokala. Nisu stavili rampe. Rezultat - svakog dana kao na slici.

"Beograd na vodi" ne reaguje na desetine mejlova stanara i već godinu dana odbija da postavi rampe, stubove i slično.

Svakog dana isto. Slikano 13.1.2024.

#belgradewaterfront #eaglehills
7fa4024b6ddd6e6a20ecbc3c34c8ab34.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Kačeno je ovo već.
 
Ne znam zasto se ljudi cude zasto policija ne reaguje na parkiranje i gluposti na Beogradu na vodi? Pa to je bal "znas ti ko sam ja" osoba, nema tu pomoci, svi oni imaju "nekog iznad tebe".
Ne znam zašto je čudna nekultura u Beogradu na vodi, zar postoji bilo koji deo grada gde je situacija drugačija...
 
Ne znam zašto je čudna nekultura u Beogradu na vodi, zar postoji bilo koji deo grada gde je situacija drugačija...

Ne postoji. Nego mene nesto drugo cudi. Traze ovde svi da policija kaznjava u BNV za parkiranje, ali ne pozivaju policiju u druge delove grada. Opet zavist na delu. Bogate da kaznjavaju, a sirotinju ne.
 
Ne postoji. Nego mene nesto drugo cudi. Traze ovde svi da policija kaznjava u BNV za parkiranje, ali ne pozivaju policiju u druge delove grada. Opet zavist na delu. Bogate da kaznjavaju, a sirotinju ne.
koliko sam video, ovde bogati (vlasnici stanova u BNV) traze da se kaznjavaju bogati nepropisno parkirani posetioci i/ili vlasnici objekata u NBV
 
Треба да постоји поштовање закона и кажњавање без обзира на финансијски статус. Мени је једнака свињарија кад неко пали флаше и каблове у циганмали иза Панчевца и кад неки бахати татин синчић или татина принцеза паркира Гегару или Поршеа на тротоар у месној заједници Београд на води.
Та подела они богати бахати, ми сиромашни пристојни је погрешан смер у ком не смемо да идемо.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Kad su prodavali stanove, govorili su da je parking namenjen posetiocima stanara kao i zakupcima lokala. Nisu stavili rampe. Rezultat - svakog dana kao na slici.

"Beograd na vodi" ne reaguje na desetine mejlova stanara i već godinu dana odbija da postavi rampe, stubove i slično.

Evo kako BW "rešava" problem...

Svakog dana isto. Slikano 17.1.2024.

#belgradewaterfront #eaglehills
98168abf495d985996dd672d1dadb6c1.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Kvalitet radova u Beogradu na vodi:

Na slikama nekoliko detalja iz kuhinje, hodnika i kupatila, koje dobijete za 3500e po m2.

Ovo su najblaže stvari koje mogu da slikam. Uskoro više.

#belgradewaterfront #eaglehills
2a6bb06f22e05afe5760837519e7e219.jpg
440d4da58dc1e43d00c1bd32fcd81c14.jpg
5385478b0583a2f718e5d5f778aa17a6.jpg
75af0e03156db5b712657de2c6fc4e00.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
aj u 100 marki da ce neko da kaze da je ovo normalno i da se slezu zgrade
a poklopac ovog slivnika odmah zameni (ako je to slivnih u tus kabini), pogotovu ako imas zenu sa duzom kosom, imaju bolji koji potpuno nalezu na otvor sa manjim ili vecim perforacijama sa kojih se mogu skinuti dlake posle kupanja (alternativa ti tome je mnogo gadan posao ciscenja svakih 30-45 dana u zavisnosti koliko gospodji opada kosa)
 
aj u 100 marki da ce neko da kaze da je ovo normalno i da se slezu zgrade
a poklopac ovog slivnika odmah zameni (ako je to slivnih u tus kabini), pogotovu ako imas zenu sa duzom kosom, imaju bolji koji potpuno nalezu na otvor sa manjim ili vecim perforacijama sa kojih se mogu skinuti dlake posle kupanja (alternativa ti tome je mnogo gadan posao ciscenja svakih 30-45 dana u zavisnosti koliko gospodji opada kosa)
Da, biće onih koji će ovo pokušati da spinuju kao sleganje tla.

Jedini problem je što je tako bilo već u trenutku useljenja u zgradu...


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Dok jednom ne smrkne drugom ne svane.
Isto vazi i za stanovnike bloka iza crowne plaze koji su imali pogled nq brdo.
Neko dobije neko izgubi...
 
Треба да постоји поштовање закона и кажњавање без обзира на финансијски статус. Мени је једнака свињарија кад неко пали флаше и каблове у циганмали иза Панчевца и кад неки бахати татин синчић или татина принцеза паркира Гегару или Поршеа на тротоар у месној заједници Београд на води.
Та подела они богати бахати, ми сиромашни пристојни је погрешан смер у ком не смемо да идемо.
Заиста ми овај коментар делује као глас разума. Убијају нас поделе, стереотипи, укопавања у ровове, црно-беле пројекције ситуације око нас. Наравно, има и богатих добрих и пристојних људи, и честитих и племенитих сиромашних. Постоје и одвратни бахати моћници, као и завидни и злуради сиромашни. Потребно је увести правила и законе и спроводити их што је могуће доследније.
 
Pogledajte prilog 186469
Нажалост ширењем БНВ на просторе Сајма ће се потпуно укинути поглед на брда и брежуљке Београда. Једино што ће остати је зид.
To je isto vazilo za gradnju ruznih blokova na novom beogradu, samo geldas u zid, nema daljine, polja, jezera. Ocajno.
Zato, rusiti sve solitere na novom beogradu...;-)
 
Vrh