Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

U svakoj zgradi (osim Residences), maltene na svakom spratu ima razbijenih ili napuklih pločica, nepravilno postavljenih prekidača za struju i slično. Nadzora nad izvođenjem radova u Beogradu na vodi jednostavno nema.

Najveći problem stanarima pravi kanalizacija zato što su majstori ubacivali građevinski materijal u kanalizacione cevi. Bukvalno svake nedelje se začepljuje kanalizacija.

#belgradewaterfront #eaglehills

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Na uglu Bulevara Vudroa Vilsona i Ulice Nikolaja Kravcova je ispražnjena zemlja ispred lokala, uklonjene klupe i napunjena rupa betonom! Postavili su konstrukciju koja će verovatno da služi da okreće automobil u krug (u lokalu će biti neka prodavnica automobila).

Ne samo što BW u celom naselju nije napravio nijednu fontanu, nego sad betonira i travnate delove koji bi bili idealno mesto za fontanu.

Slikano danas.

#belgradewaterfront #eaglehills
aa7c277f4b98210a95a62faf31c07f94.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Kvalitet radova u Beogradu na vodi:

Na slici su ulazna vrata jedne od zgrada. Više puta se ručka otkidala. Svaki put zamena traje po nekoliko nedelja. To je taj kvalitet koji se dobije za minimum 3500 evra po m2.

#belgradewaterfront #eaglehills

c0101f34cec7ed43072e90983b27a4b2.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
Kako ulazite u zgradu ako nije tajna ?
 
Informacije koje su do mene došle je da BW gleda da prođe što jeftinije, da majstorima daje jako malo novca i da kasni sa isplatama. Rezultat toga je da majstori u najboljem slučaju osećaju apatiju prema onome što tu rade i da se u opšte ne trude, a u najgorem da namerno prave oštećenja i rade kako ne treba, kao vid osvete
 
Kako je to moguce kad Vladica @vradovic tvrdi da hajp oko prodaje BW ne staje? Znaci majstorima ide manja lova lagano... vise nisu te dnevnice koje su bile.
 
Poslednja izmena:
Informacije koje su do mene došle je da BW gleda da prođe što jeftinije, da majstorima daje jako malo novca i da kasni sa isplatama. Rezultat toga je da majstori u najboljem slučaju osećaju apatiju prema onome što tu rade i da se u opšte ne trude, a u najgorem da namerno prave oštećenja i rade kako ne treba, kao vid osvete
Па као у свакој коорпорацији данас. Само профит и тјт
 
Sta ja? Ja bi ih prijavio to se zna :)))
"Pretresom iznajmljenog stana u Hercegovačkoj".
To naravno ne znaci da neko ko je kupio stan moze isto time da se bavi ali je manja verovatnoca. Obicno su u pitanju klosari.
 
Uskoro:

Na šta liče nedovršene garaže za koje preduzeće "Beograd na vodi" tvrdi da su urađene u svemu po projektu



Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Meni ovo iskreno ne deluje kao Beograd na vodi. Pogledajte parket, lajsne, stolariju, pločice. Pre će biti neka "obnovljena" za male pare starogradnja.
Па у Херцеговачкој улици постоје само зграде месне заједнице Београд на води.
 
Онда би рекли да је у Земуну. Увек се у Београду напомиње ако је у питању Земун, Нови Београд, Борча, Карабурма и сл.
 
Ja bi po ovoj prvoj fotografiji gde su patike ispred rekao da nije BNV i po fotografiji gde je bojler iznad frizidera.
 
Zaposleni u "Beogradu na vodi" se ubiše spinujući. Molim administratora da obriše ovaj off topic. Ovo nije mesto za rasprave o drogi i radu policije.

Vratimo se svi razgledanju slika raspalih zgrada.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Vrh