Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Nije mi samo jasno kako uvek prvi snimak necega kad npr to nije uopste tacno... msm nije ni bitno al tu sam bio pre 7 dana i usnimio terasu, zasto je bitno da se uvek napise prvi snimak 😅
CF09667A-CE4A-4752-B443-B302F986D4BA.png
07016EBE-12BD-424A-8D4E-D43B927B1424.png
BBA14F96-89EC-408E-8333-490B461F8125.png
 
Poslednja izmena:
Nije mi samo jasno kako uvek prvi snimak necega kad npr to nije uopste tacno... msm nije ni bitno al tu sam bio pre 7 dana i usnimio terasu, zasto je bitno da se uvek napise prvi snimak 😅
Pa gde je covek napisao da je to prvi snimak na youtube? Mozda je mislio prvi snimak na njegovom kanalu? Sta kazes na to?
 
Pa gde je covek napisao da je to prvi snimak na youtube? Mozda je mislio prvi snimak na njegovom kanalu? Sta kazes na to?
Да ли сте размислили о каријери у новинарству или можда као е-позната личност која се бави дебатама?
 
Да ли сте размислили о каријери у новинарству или можда као е-позната личност која се бави дебатама?
Jesam ovo drugo. Inace sam shvatio da sam mogao biti dobar advokat, pravilno formulisana potpitanja i hvatanje za jednu izgovorenu rec su cudo, licno sam se uverio pre nekoliko godina kada sam na sudu dobio priliku da postavljam pitanja onom ko me tuzio.
 
Савски амфитеатар - БнВ




Завршни радови на шеталишту поред Куле - канал за систем против поплава, земља за траву ...:







Базени црвене и зелене течности:


























 
Poslednja izmena:
Симпатична колонада, која зграда је у питању? Подсећа ме на блок 21 где сам пре живео. :)
 
Савски амфитеатар - БнВ

То је колонада у Херцеговачкој улици у делу који се улива у Вилсонов булевар (в. претпоследњу слику у мојој претх. објави) и припада солитерима Аркадија и Аурора. Од ње је направљена последња слика у мојој претходној објави. Иста колонада у супротном смеру, према Бул. В.В.:


При крају је уређење простора између зграда Арија и Тера:



Херцеговачка улица, испред зграде Арија:





Зграда је недовршена, али, понеко већ користи гаражу:









Зграда Тера:

Зграда Симфонија:











"Будин бар" сам видео пре неколико месеци у Монте Карлу, на ексклузивном месту - у сутерену зграде која је део Старог казина, с леве стране, поред степеница.
Нешто ниже, дуж улице која је део трасе трке Формуле 1, гради се велика нова зграда која потпуно пречи поглед на море у том делу. Иначе, има у том делу Монака и солитера, тако да ни Беогрљд, ни БнВ нису изузетак у томе. Има солитера и у Лондону поред Хајд-парка ...


 
Poslednja izmena:
Каква радионица интеграција? Где су то планирали?
Трпање свих културних садржаја у БнВ у три једина стара објекта која остају - пошту, станицу и ложионицу, је крајње пилићарски и бедно.
 
Sta je radionica integracije?
Mnogo je dobro sto misle i na takve stvari! Treba podrzati kada neko razmislja o tkavim stvarima. Jos kad abi zgradu poste sredili gde bi nam bio kraj (da nisu sad uhvatili ovakav trend mozda bi i zauvek ostala posta kakva je sad).
 
Радионица интеграције је тренутно у парку код Економског, и не ради баш најбоље. Ако хоће да је преселе ближе Кули, то је за сваку похвалу.
 
Danas sam prosao pored tog odvratnog mesta.
 
Није ми јасно зашто су прво допустили да се ложионица оволико руинира након одласка железнице из ње до почетка ових радова?
 
Što se više ruinira, to je manje stvar koje su u obavezi da sačuvaju i ne diraju - moja lična teorija. Pretpostavljam da bi u idealnom scenariju propala dovoljno da mogu da je sruše, kao što je zgrada Simpa prvo trebalo da se čuva, pa su odlučili da je "ipak previše devastirana" i sravnili je sa zemljom.
 
Vrh