Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Protest nije zbog rušenja već zbog načina na koji je to izvedeno, zbog organizacije koja je uključila policiju u izvršenje i nepostupanje po prijavama, zbog uzurpatora vlasti koji su to organizovali i izveli ali i zbog tromosti tužilaštva.

Vučić "zna" imena koja nije saopštio policiji i tužilaštvu iako ga zakon kao građanina i funkcionera na to obavezuju.

TT
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394200#p394200:18s5c0k7 je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » Ned Jun 26, 2016 12:23 pm[/url]":18s5c0k7]Protest nije zbog rušenja već zbog načina na koji je to izvedeno, zbog organizacije koja je uključila policiju u izvršenje i nepostupanje po prijavama, zbog uzurpatora vlasti koji su to organizovali i izveli ali i zbog tromosti tužilaštva.

Vučić "zna" imena koja nije saopštio policiji i tužilaštvu iako ga zakon kao građanina i funkcionera na to obavezuju.

TT
Ne izlazite vi zbog toga, mani te lažne priče. Pošteni ljudi nemaju čega da se plaše
 
praguc":1upcj3kq je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394140#p394140 je napisao(la):
direktor » 26 Jun 2016 12:24 am[/url]":1upcj3kq]Prvo za vradovica znamo da te frka za stan ako ti ne zavrse
Drugo nesto ti slika neodgovara cinjenicama
Kartmen u skolu na cas fizike 6 osnocne
most jeste oscilirao ali ne da se srusi
Most moze da se srusi marsevskim korakom vojnika samo ako se poklopi amplituda oscilacija relja je vec objasnio to strucno
milance odlicni komentari
Kamera svaka cast na snimku u tunelu je bilo najace
andjelo odlicne fotke sa solitera
Panto +1
Kakva frka za stan? Da li ti ozbiljno verujes da neko ko je biznismen i zaradjuje toliko da si moze kupiti stan tamo u svako doba dana i noci odgovara na ovoj temi?

Pre ce on od tog Beograda na vodi da dobije kupon za sendvic i koka kolu u ovom CocaCola pop up baru. Hahaha
Pa nije li mnogo veci interes da se boris za svoj stan nego za neki sendvic? Covek 'botuje' za dzabe tj. za svoj interes sto je jos i razumljivo u odnosu na ove sto botuju u nadi da ce dobiti posao u opstini ili po zadatku iz gradskih/drzavnih preduzeca.
 
kakva mobilizacija, nesretni su sinoc morali da klikcu i u trecoj smeni a evo i nedeljom od ranog jutra.

na beobuild se to samo prenelo po inerciji, mnogo su im vazniji online news portali. ovako na prvi pogled ocigledna je mala promena taktike, zakljucili su kako je puko lajovanje i dislajkovanje nedovoljno i jadnjikavo i da je ipak neophodno vratiti se pisanju komentara, ma koliko se trudili da pobegnu od toga, prostoprosirene recenice ipak treba srociti a ne samo kliknuti

takav je zivot, uplatilo im internet i reklo da navale. istrpecemo, najmanji problem.
 
Иначе што се тиче стања на терену, срушено је неколико барака ЖИТ-а уз пут за трамвајски мост.
 
Видећу данас да прошетам и направим коју фотографију.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394207#p394207:1ojyebsb je napisao(la):
razgradjevinar » Ned Jun 26, 2016 12:06 pm[/url]":1ojyebsb]kakva mobilizacija, nesretni su sinoc morali da klikcu i u trecoj smeni a evo i nedeljom od ranog jutra.

na beobuild se to samo prenelo po inerciji, mnogo su im vazniji online news portali. ovako na prvi pogled ocigledna je mala promena taktike, zakljucili su kako je puko lajovanje i dislajkovanje nedovoljno i jadnjikavo i da je ipak neophodno vratiti se pisanju komentara, ma koliko se trudili da pobegnu od toga, prostoprosirene recenice ipak treba srociti a ne samo kliknuti

takav je zivot, uplatilo im internet i reklo da navale. istrpecemo, najmanji problem.
Prijatelju dragi, meni nije jasno da ako se borite protiv nečega, konstantno odbacujete ljude oko sebe nazivajući ih botovima. Radite protiv sebe samo. Meni da je cilj da se borim protiv nečega, gledao bih da skupim što veću masu, da privučem što više ljudi, a ne da etiketiram sve koji ne misle kao ja. Ako malo dublje razmisliš, takvim ponašanjem radite Vučiću u korist.
Ja bih zamolio da mi se objasni taj pojam ,,odmor od protesta''. Ništa smešnije nisam čuo u životu pa makar bio bot sto puta.
 
Meni je ok da budu protesti jer je to pravo gradjana i to treba da se ispostuje.
Smeta mi samo cinjenica da pocinje da se iskristalise da Savamala i Beograd na Vodi nisu pravi razlog protesta vec samo alibi.
Zasto organizatori lepo ne kazu da je ovo politicki protest opozicionog karaktera? I to bi bilo skroz ok. Jer toga je uvekbilo i uvek ce i biti.
Ovako se dobija utisak da je pravi cilj protesta prikriven.
Zanima me da li se ovo sve radi iz humanosti i zelje da se poboljsaju stvari u Beogradu kao sto organizatori sve vreme ponavljaju ili samo da bi jedna stranka pobedila drugu i da bi neki ljudi zauzeli fotelje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394200#p394200:3868z356 je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » 26 Jun 2016, 11:23[/url]":3868z356]Protest nije zbog rušenja već zbog načina na koji je to izvedeno, zbog organizacije koja je uključila policiju u izvršenje i nepostupanje po prijavama, zbog uzurpatora vlasti koji su to organizovali i izveli ali i zbog tromosti tužilaštva.

Vučić "zna" imena koja nije saopštio policiji i tužilaštvu iako ga zakon kao građanina i funkcionera na to obavezuju.

TT

+100 :kk:
 
A jel i ti botujes iz humanosti ili i ti imas skriveni interes?
 
ftj, na ovakvu glupavu izjavu necu ni da odgovaram pri tom si skroz nebitan lik na ovom forumu tako da necu trositi vreme na tebe. Pozdrav.
 
Eh sad pa malo si licemer, kad ti neko postavi isto pitanje koje si upravo postavio odma si se uvredila.
 
A zasto se vi bavite ovim protestom ovoliko i zasto vam ovoliko smeta bio on politicki ili ne. Primetio sam da se o njemu ne javljaju vise najveci zagovornici istog ukljucujuci i mene ali vi uvek pocinjete temu opet o njemu?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
не знам јел била ова слика јер је тема постала јако брза...

ово је вероватно прави промотивни штанд...

2mmtgsj.jpg



1pfo00.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394152#p394152:1bjauaar je napisao(la):
direktor » Ned Jun 26, 2016 1:53 am[/url]":1bjauaar]Gradjani su setali nisu vijska da marsiraju
Kad ti budu vrsili slicnu eksproprijaciju kao u savamali nemoj da se zalis

Ne brini ti nece meni niko vrsiti eksproprijaciju poput ove :)

file.php


Greska u startu zbog pretpostavke da je jedan covek na metar kvadratni :) mislim da je minimum je 2 kvadratnih metara jer ljudi ne vole da im iko ulazi nepoznat u svoj "personal space"
Personal-Space-Zoning-Distances.jpg


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TCQpqwnSDzA[/youtube]
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394245#p394245:341npqj0 je napisao(la):
Bulbulderac17 » 26 Jun 2016 02:47 pm[/url]":341npqj0]A zasto se vi bavite ovim protestom ovoliko i zasto vam ovoliko smeta bio on politicki ili ne. Primetio sam da se o njemu ne javljaju vise najveci zagovornici istog ukljucujuci i mene ali vi uvek pocinjete temu opet o njemu?

Niko ne zapocinje nista oko protesta. Ljudi samo reaguju na slike koje postavljate.
Lakse bi vam bilo da otvorite vasu temu "Ne davimo Beograd" pa da tamo radite sta vam je zelja i to bi bilo skroz u redu. Ali kapiram da vam ne bi bilo zanimljivo.

Ovu temu ste toliko zagadili sa protestom da covek ne moze vise nista da komentarise u vezi ovog projekta sto se ne bi poklopilo sa vasim misljenjima a da ne bude etiketiran kao bot.
Po istoj logici bi se moglo reci da ko god zastupa stav organizacije Ne davimo Beograd je Lazovicev i Dobricin bot.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394247#p394247:27g4ctte je napisao(la):
HoRuS » Sun Jun 26, 2016 3:49 pm[/url]":27g4ctte]
1pfo00.jpg

A ovo je verovatno deking sa 40-godišnjom garancijom, uvoz iz Francuske :roll:
 
bobcha78":2ua0ct4x je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394200#p394200 je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » Ned Jun 26, 2016 12:23 pm[/url]":2ua0ct4x]Protest nije zbog rušenja već zbog načina na koji je to izvedeno, zbog organizacije koja je uključila policiju u izvršenje i nepostupanje po prijavama, zbog uzurpatora vlasti koji su to organizovali i izveli ali i zbog tromosti tužilaštva.

Vučić "zna" imena koja nije saopštio policiji i tužilaštvu iako ga zakon kao građanina i funkcionera na to obavezuju.

TT
Ne izlazite vi zbog toga, mani te lažne priče. Pošteni ljudi nemaju čega da se plaše
Šta je u ovome lažno?
Odnosno, šta nije činjenica?

TT
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394233#p394233:bgol4htd je napisao(la):
Beki » 26 Jun 2016 02:01 pm[/url]":bgol4htd]
Prijatelju dragi, meni nije jasno da ako se borite protiv nečega, konstantno odbacujete ljude oko sebe nazivajući ih botovima. Radite protiv sebe samo. Meni da je cilj da se borim protiv nečega, gledao bih da skupim što veću masu, da privučem što više ljudi, a ne da etiketiram sve koji ne misle kao ja. Ako malo dublje razmisliš, takvim ponašanjem radite Vučiću u korist.
Ja bih zamolio da mi se objasni taj pojam ,,odmor od protesta''. Ništa smešnije nisam čuo u životu pa makar bio bot sto puta.

ovaj protest, bar kako ga ja vidim, treba da okupi ljude koji su protiv vladavine olosa a ne da se bavi prevaspitavanjem i edukovanjem. sto puta smo zakljucili, bnv moze da brani i zagovara samo neko ko ima interes ili je prosto i jednostavno glup,. ajde da ublazim tvrdjnu, nesposoban da pojmi drustveno-politickie okolnosti oko sebe. ovi prvi su oni protiv kojih se "borimo" i protestvujemo i njih ne zelimo da prodobijimo nego pohapsimo i kznimo ovi drugi su samo tuzna iritantna ali trivijalna prolazna pojava koja ce nestati u mraku cim iza brave nestanu ovi prvi.
 
Uperili ste prstom na mnoge stvari oko projektova BnV i za neke ste u pravu.
Tacno je da ve valja master plan, setaliste je usko, 2 stambene zgrade lice na hotel pored mora itd itd...
Sve to stoji.

Vi imate u vasim prvim redovima Lazovica (decko sa bradom koji prica na kamionu za ove koji ga ne znaju) covek koji je ARHITEKTA!
Ako ste znali da ispljujete ceo projekat i da ukazete sta vam se ne svidja, zasto niste izasli sa VASIM predlogom, posto je on decko iz struke?

Pa izadjete sa ovom pricom
Mi iz drustva "Ne davimo Beograd" smatramo da to i to ne valja u projektu BnV, predlazemo sledeci plan posle sveukupne konsultacije sa domacom strukom, plan je uradio nas mladi arhitekta Radomir Lazovic itd itd.

E to bi bila prava stvar.
Ali zato treba Lazovic da ugreje stolicu jedno 3 meseca zatvoren u sobi pa da osmisli arhitektonsko urbanisticko resenje.
Naravno lakse je izgovoriti monolog u megafonu pred masom i duvati u pistaljku jednom nedeljno nego ukljuciti svoje mozdane vijuge i koristiti znanje steceno na fakultetu.

E pa to je razlika izmedju politike i gradjanske inicijative.
Vi ste ocigledno resili da se bavite politikom jer vam je tako lakse nego da iznesete konkretno resenje.
Ako zelite da budete pravi heroji ovog grada kao sto vi mislite da ste, batalite patke, transparente i pistaljke i uhvatite se racunara i AutoCAD-a posto je BEOGRAD VAS GRAD. Pa onda izadjite na ulicu.

Ne svidja vam se ovo resenje vlade, super, i mnogima ovde se u njemu svasta ne svidja, ali ako ste znali da kritikujete onda bar dokazite da ste sposobniji od ovih trenutno na vlasti i uradite nesto bolje pa da mozemo da sudimo ko je sposoban da vodi ovaj grad a ko nije.
 
@Saobracajna Kamera je potpuno u pravu. U jednoj iole uredjenoj zemlji NE sme da se desi da policija ne dodje kad je pozvana + da se ostali državni organi prave mrtvi. Ako je neko za nešto kriv ili nije "pošten gradjanin" treba da bude na odgovarajućem mestu, a ne da njegovo ponašanje sankcionišu paravojne jedinice. Šta je sledeće? Krvna osveta? Ne svidja mi se kako si mi pogledao ženu, pa ću poslati ortake da ti iskopaju oči? Policija i ovako dolazi selektivno, a to su mi ortaci? Valjda smo civilizacijski napredovali da znamo da policija MORA da dodje kad je pozvana. To nema veze sa inteligencijom i tužno je što živimo u zemlji u kojoj mora da se protestuje protiv bezakonja :-( u 21.veku :-( Bolje nismo ni zaslužili, verovatno...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
То је та малоумна прича - Упали аутокед, осмисли центар Београда или уплати 3 милијарде евра па онда реци нешто (или се усуди да изађеш на улицу) у одбрану права народа, закона, прописа, јавних интереса...

Ја стварно не знам коме мислите да продате те помије? Још мало па ћете метастазирати у фашизам.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394260#p394260:8865tkev je napisao(la):
razgradjevinar » Ned Jun 26, 2016 3:57 pm[/url]":8865tkev]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=394233#p394233:8865tkev je napisao(la):
Beki » 26 Jun 2016 02:01 pm[/url]":8865tkev]
Prijatelju dragi, meni nije jasno da ako se borite protiv nečega, konstantno odbacujete ljude oko sebe nazivajući ih botovima. Radite protiv sebe samo. Meni da je cilj da se borim protiv nečega, gledao bih da skupim što veću masu, da privučem što više ljudi, a ne da etiketiram sve koji ne misle kao ja. Ako malo dublje razmisliš, takvim ponašanjem radite Vučiću u korist.
Ja bih zamolio da mi se objasni taj pojam ,,odmor od protesta''. Ništa smešnije nisam čuo u životu pa makar bio bot sto puta.

ovaj protest, bar kako ga ja vidim, treba da okupi ljude koji su protiv vladavine olosa a ne da se bavi prevaspitavanjem i edukovanjem. sto puta smo zakljucili, bnv moze da brani i zagovara samo neko ko ima interes ili je prosto i jednostavno glup,. ajde da ublazim tvrdjnu, nesposoban da pojmi drustveno-politickie okolnosti oko sebe. ovi prvi su oni protiv kojih se "borimo" i protestvujemo i njih ne zelimo da prodobijimo nego pohapsimo i kznimo ovi drugi su samo tuzna iritantna ali trivijalna prolazna pojava koja ce nestati u mraku cim iza brave nestanu ovi prvi.
Znači svi su glupi, samo vi pametni. Ja ti kažem, ako stvarno želiš promenu, to ćeš moći samo sa stotinama hiljada ljudi na ulicama. Ovako možete da duvate u pištaljke svaki dan i izigravate revoluciju, a BNV će nastaviti da se gradi po planu, nezavisno od vaših protesta. Hoću da ti kažem da i nama glupima treba da to bude jasno jer samo ćeš tako napraviti promene.
No, ajde da kažem da je to nebitno i da si sve u pravu što si napisao. I dalje nisam dobio odgovor kako se sve to što pričas sada odjednom ,,zamrzava'' na dva meseca i postaje nebitno, a onda je u septembru opet bitno. Ako je dogorelo do noktiju, ako ne možete više trpiti Vučićevog zuluma, kakva pauza onda od dva i po meseca brate moj?
 
Inace bezakonje u ovoj zemlji je pocelo juce kad su srusili 3 barake u sava mali? Ubili nam premijera , porusili naselje ispod plavog mosta kako bi bila lepa livada, Kada su mafijasi zarili i palili po Beogradu niko nije smeo da kaze A i da se zali sto drzava tada nije reagovala na UBISTVA i niko sem pojedinih ljudi se nije bunilo nego su svi cutali na takve pojave i odsustvo drzave, kada su se "Slucajno" izgoreli lokali (koji nisu placali rekete) kada su pojedinci otkupljivali za smesne pare zemljista vredna milijarde, Ko je tad protestvovao i dizao bune protiv takvih stvari ?! sad ste nasli da bunite jer je neko rekao u fantomci ljudima da sklone poglede ili da se ne pomeraju? a to sto su ljudi izvrsavali samoubistva jer su gubili poslove u svim tim preduzecima na atraktivnim lokacijama nikom nista ?! ko je dizao glas za njih? ko ih je podrzavao i ko je protestvovao protiv krvave bahatosti tadasnjih vlasti? niko jer niko nije smeo da pisne , I svako ko kaze da zivimo u bezakonju je krajnje nezahvalno , preuvelicanvanje i cista paranoja

a ovi protesti i glumljenje kvazi elitizma kao svi koji podrzavaju ovaj projekat su botovi (glupaci, senvicari itd.)? jer kako je moguce da se nesto svidja nekome sto se meni ne svidja sigurno je bot i radi za centralu... i ostala paranoicna ponasanja. odvratni su mi ovi protesti, gade mi se ljudi na celu protesta.
 
Vrh