Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Kratka rekapitulacija projekta Beograd na vodi:
- projekat ne postoji
- ugovor se uspešno krije
- izgradjena je prizemna kafana na zelenoj površini, uređuje se okolina kafane i parking za goste, kao i bašta kafane
 
Projekat ili postoji ili je u fazi izrade. Ugovor će biti pokazan kad za to dođe vreme. Starji sam čovek ikad se samo setom onih komila đubreta, otpadaka, šuta, natrulih baraka i raznih divljih naselja od kartona ko su pokrivali to područje. Da ne govorim o prastarim raspalim čamcima i zarđalim brodovima. BG na V nije savršen ali je ogroman napredak za BGD.
 
Dedinje, stariji ste čovek, pa ću paziti šta pišem:
- ispiraju mozak građanima dok gledaju kako da rasprodaju zemljište i napune sebi džepove. Projekat? Pa ni sami niste sigurni da li postoji ili ne postoji. A ne postoji, postoje priče koje se menjaju izdana u dan, prostoji maketa i postoje crteži - umetničke vizije... za koje smo ustanovili da se kradu iz nekih drugih projekata po svetu.
- "ugovor će biti objavljen kada za to dođe vreme".
Šta ovo treba da znači? Stvarno, šta to treba da znači? Pa sami su pomerali rokove za objavljivanje.
Kriminal, jednostavno i jasno.


Neka su sklonili brodove i srušili barake. Samo, ako će to nas građane sve da košta kako bi se neko treći obogatio a da uloži minimalno, da li je to vredno?
Vama su smanjili penziju da kao šatro stabilizuju javne finansije, a ovamo ulažu u privatni projekat.
Pa nismo deca.
 
dedinje":2iy8bpwp je napisao(la):
Projekat ili postoji ili je u fazi izrade. Ugovor će biti pokazan kad za to dođe vreme. Starji sam čovek ikad se samo setom onih komila đubreta, otpadaka, šuta, natrulih baraka i raznih divljih naselja od kartona ko su pokrivali to područje. Da ne govorim o prastarim raspalim čamcima i zarđalim brodovima. BG na V nije savršen ali je ogroman napredak za BGD.


...што може да се напише сваки пут кад се било каква зграда од чврстог материјала подигне "на месту ђубрета, отпадака, шута, натрулих барака и разних дивљих насеља од картона".
Сјајан аргумент.
 
Vreme za obelodanjivanje ugovora je odavno proslo, radi se o javnom interesu.
Pa sama rapsrava o tome je besmislena, radi se o vrhunskom javnom interesu Beogradjana i svih stanovika Srbije. Najvrednije zemljiste ove drzave je dato fantomskoj firmi na racun fantomgkom projekta o kome ne sme nista da se zna.

Sama rasprava na ovu temu govori koliko smo kao drustvo zaostali, koliko dozvoljavamo da nas politicari gaze.

Ovde ne postoji gradjanska svest, ponsamo se kao podanici. Nevrrovatno u kakvom smo stanju kao drustvo.

Ne odnosi se ovo samo na vlast SNS-a, problem sa SNS-om je sto rade sto i prethodnici, uz propagandu koja nas tretira kao debile.
 
PredragT":3ptj5ujc je napisao(la):

Da, juče sam prošao Hercegovačkom.
Što se samog uređenja i izgleda tiče - to je to, nije trebalo da se radi ništa manje niti išta više. Za kvalitet ćemo tek videti.

Neko bi zamerio što nisu predviđena sadna mesta za drveće. I ja bih voleo da tu vidim zeleni drvored, ali treba imati u vidu da ni rušenje predratnih baraka nije završeno, niti se zna šta će se graditi na njihovom mestu.
Ja bih najviše voleo da se Mostarska proširi, pa tek onda sve ostalo...
 
Hercegovacka plus setaliste parking igraiste 4 000 000 e da nije malo mnogo
 
fc70371c-247b-4b78-a6e6-.jpg

3e767f5e-d356-4d07-836f-.jpg

http://www.slobodnaevropa.mobi/a/27246849.html
 
relja":jali8i5r je napisao(la):
direktor":jali8i5r je napisao(la):
Hercegovacka plus setaliste parking igraiste 4 000 000 e da nije malo mnogo

Zezaš?
Toliko?

I jos ce da se rusi !

Em projekat BNV sam ne valja, em ovo nije "jos jedan korak u realizaciji projekta BNV", posto ovo sto je uradjeno nema veze sa tim projektom, kakav god da je.

Pa tek onda treba uci u pitanje ko ce to da plati. Kazu da je platio Igl Hil. Na nesrecu, upravo mi je palo na pamet da bi bilo sasvim u skladu sa prihvacenom politikom delimicnih i manipulativnih javnih saopstenja koja obavezno snazno sugerisu nesto sto ustvari ne tvrde, da nam uz informaciju da to placa Igl Hils ne kazu da mu se naprimer ta uplata racuna kao ulog u zajednicko preduzece zato sto je, toboze, infrastruktura. Sto bi onda znacilo da ce Arapi utoliko manje novca uplatiti kao svoj osnivacki ulog, tj da dobijamo nesto sto nam ne treba, sto je stetno, i sto je ionako privremeno, i da to ustvari delom SAMI placamo kroz relativno povecan nas ulog u osnovni kapital zajednickog preduzeca. Ako su uopste Arapi platili radove.

Dakle, neko bi mogao da pita da li stvarno ovo placaju Arapi i, ako je tako, da li im se to racuna kao osnivacki kapital, i kolika suma im se racuna. I naravno, sta je od svega ovoga trajno, a sta privremeno. Tj koje ce pare ulozene u ovu rekonstrukciju zbog kasnijih prepravki biti bacene da bi se nekom omogucila veca "privremena" privatna zarada. Hm, a mozda i sta u ovom kontekstu ustvari znaci rec "privremeno", koliko je to vremena?
 
Mali: Radovi na Hercegovačkoj ulici završeni u roku »
14. Septembar. 2015 | (13:32 -> 20:25), Izvor : Studio B, Komentari: 0 komentari :: video prilog

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali obišao je potpuno rekonstruisanu Hercegovačku ulicu i novi parking.


http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=126003
 
relja":6qdn4feb je napisao(la):
A ti si isti ...
laki72":6qdn4feb je napisao(la):
Imam problem ...
bazinga":6qdn4feb je napisao(la):

Видим, само је Милисав зрело искулирао, али сте се зато вас тројица попалили ко бубуљичаве пубертетлије ...

Све што сам желео да укажем написаном провокацијом је следеће ...

Дакле, смета вам кад вас неко без икаквог доказа етикетира као страначког бота и то није у реду, али је зато више него у реду да ви без блама и срамоте етикетирате такође без доказа кога год стигнете и ко год се не сложи са самопрокламованом истином?

Баш леп пример лицемерја у поодмаклој фази.
 
@stf

Delija me ja više puta etiketirao kao boja tako da sam oguglao

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Не знам што измишљаш неистине? Тебе нисам ни једном етикетирао као бота. У осталом, лично смо те упознали на једном или два окупа на којима си био. Гледај да смањиш ту диспропорцију између понашања на форуму и онога што заиста јеси.
 
1-To etiketiranje stvarno pocinje da smara.

2- Utvrdili smo odavno da pravih botova na forumu nema.

3- Sva vredjanja tog tipa su iskljucivo na licnoj bazi ili zbog nekog okrsaja izmedju 2 forumasa.
 
Ти Спат утврђуј шта хоћеш али овде су најмање два доказана бота од којих нам је један сам, добровољно показивао доказе сопствених ботовских дужности. Други је Номбре који је макар баталио работу кад је видео да не иде.
 
Delija":2dw6xw2r je napisao(la):
Ти Спат утврђуј шта хоћеш али овде су најмање два доказана бота од којих нам је један сам, добровољно показивао доказе сопствених ботовских дужности. Други је Номбре који је макар баталио работу кад је видео да не иде.

A ko je taj prvi bot po tvom onda?
 
Па ја Спатио. :) Ја сам тај, коловођа напредних ботова на овом форуму. :gobb:

Delija":tps5flny je napisao(la):
Ти Спат утврђуј шта хоћеш али овде су најмање два доказана бота од којих нам је један сам, добровољно показивао доказе сопствених ботовских дужности. Други је Номбре који је макар баталио работу кад је видео да не иде.

Кад би ти за почетак знао дефиницију бота, сконтао би да највеће карактеристике једног таквог друштвеног примерка на овом форуму имаш баш ти и то дуже од свих других.

Овде су одувек присутни симпатизери, па и чланови свих већих политичких странака и поред свих нас заједно, и даље си највећи политички агитатор - а политичко агитовање је примарна функција бота.
 
@delija


U temi azilanati kad sam pohvalio našu vlast da dobro hendluje situaciju sa izbeglicama pominjao si neke sendviče i zagrcavanje ili tako nešto. Jasna aluzija na bota.

Nažalost to se izgleda izgubilo sa novom verzijom foruma.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
stf":10iibtd9 je napisao(la):
Па ја Спатио. :) Ја сам тај, коловођа напредних ботова на овом форуму. :gobb:

Delija":10iibtd9 je napisao(la):
Ти Спат утврђуј шта хоћеш али овде су најмање два доказана бота од којих нам је један сам, добровољно показивао доказе сопствених ботовских дужности. Други је Номбре који је макар баталио работу кад је видео да не иде.

Кад би ти за почетак знао дефиницију бота, сконтао би да највеће карактеристике једног таквог друштвеног примерка на овом форуму имаш баш ти и то дуже од свих других.

Овде су одувек присутни симпатизери, па и чланови свих већих политичких странака и поред свих нас заједно, и даље си највећи политички агитатор - а политичко агитовање је примарна функција бота.

Mislim da je suludo reci za STF da je bot i sigurno ce se svi oko toga sloziti.

E sad ja mislim da ti i Delija niste nikad stavili tacku na vas konflikt nakon onog konkursa sto ste radili zajedno i ta vasa svadja se nastavila ovde javno na forumu.
Mislim da je Delija samo iskoristio to sto si se dobio posao preko politicke partije (a to nije nista lose po mom) da te odmah proglasi botom a verujem da ni on sam to ne misli nego samo zeli da koristi to kao oruzje da te dodatno napadne jer vi imate jedan nerazresen konflikt na licnoj bazi.
Vas problem je mnogo vise licne prirode nego politicke, to je neko moje misljenje.
 
Vrh