Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Kupac sam dve jedinice u Beogradu na vodi i planiram da kupim jos jednu i to upravo u Bristol Residencies .Cene su oko 6-6500 eura kvm za manje stanove dok su veci oko 5-5500 eur za kvm.Cene kvm su slicne kao u Perli.Veci stanovi su pozicionirani ka parku i dvostrano su orijentisani.
 
Kupac sam dve jedinice u Beogradu na vodi i planiram da kupim jos jednu i to upravo u Bristol Residencies .Cene su oko 6-6500 eura kvm za manje stanove dok su veci oko 5-5500 eur za kvm.Cene kvm su slicne kao u Perli.Veci stanovi su pozicionirani ka parku i dvostrano su orijentisani.
Какав је квалитет? По сликама видим да има пуно фушераја? Каква је клијентела која изнајмљује? По снимцима видим да остављају свињац за собом, картоне од пице и лименке испод душека, опушке По фиокама.
 
Какав је квалитет? По сликама видим да има пуно фушераја? Каква је клијентела која изнајмљује? По снимцима видим да остављају свињац за собом, картоне од пице и лименке испод душека, опушке По фиокама.
Cini mi se da kvalitet gradnje postepeno napreduje i da su zanatski zavrsni radovi dosta unapredjeni u poredjenju sa teskim fuserajem koji se moze videti u zgradama Aria,Terra,Aqua i Parkview.Jedinice iskljucivo iznajmljujem na duzi period i pravila su jasna.No kids,no pets!Dosta vlasnika u zelji za vecom zaradom iznajmljuje stanove na dan svakakvim idiotima i takvi uglavnom koriste stanove za orgijanje i drogiranje.Rentiram po cenama nizim 10-15% od slicnih stanova ali zahtevam od stanara sigurnosne depozite i pridrzavanje odredjenih pravila zauzvrat.
 
Cini mi se da kvalitet gradnje postepeno napreduje i da su zanatski zavrsni radovi dosta unapredjeni u poredjenju sa teskim fuserajem koji se moze videti u zgradama Aria,Terra,Aqua i Parkview.Jedinice iskljucivo iznajmljujem na duzi period i pravila su jasna.No kids,no pets!Dosta vlasnika u zelji za vecom zaradom iznajmljuje stanove na dan svakakvim idiotima i takvi uglavnom koriste stanove za orgijanje i drogiranje.Rentiram po cenama nizim 10-15% od slicnih stanova ali zahtevam od stanara sigurnosne depozite i pridrzavanje odredjenih pravila zauzvrat.
Druze jel imas ti decu? Pa jel te malo sramota da napises no kids no pets. Sa cim loredis decu, sa ljubimcima. Mogu da se kladim da je moje dete triput kulturnije i urednuje od tvoje klijentele, a verujem i tebe. Nije cudo sto vas skorojevice kupce u tom delu grada bije takav glas. Jel ne primas i kojekavke nabildovabe tetovirane likove i njihove k....?! Sramoto jedna!
 
Druze jel imas ti decu? Pa jel te malo sramota da napises no kids no pets. Sa cim loredis decu, sa ljubimcima. Mogu da se kladim da je moje dete triput kulturnije i urednuje od tvoje klijentele, a verujem i tebe. Sramoto jedna.
Druze jel imas ti decu? Pa jel te malo sramota da napises no kids no pets. Sa cim loredis decu, sa ljubimcima. Mogu da se kladim da je moje dete triput kulturnije i urednuje od tvoje klijentele, a verujem i tebe. Nije cudo sto vas skorojevice kupce u tom delu grada bije takav glas. Jel ne primas i kojekavke nabildovabe tetovirane likove i njihove k....?! Sramoto jedna!
Druze jel imas ti decu? Pa jel te malo sramota da napises no kids no pets. Sa cim loredis decu, sa ljubimcima. Mogu da se kladim da je moje dete triput kulturnije i urednuje od tvoje klijentele, a verujem i tebe. Nije cudo sto vas skorojevice kupce u tom delu grada bije takav glas. Jel ne primas i kojekavke nabildovabe tetovirane likove i njihove k....?! Sramoto jedna!
Vidi se da ste veoma kulturan i obrazovan covek.Vasa deca zaista imaju sta da nauce od oca sa takvim recnikom i pasivnom agresijom.Upravo takvima poput vas izbegavam da iznajmljujem svoje stanove pa cak da plate i extra.Volim decu i zivotinje ali vlasnike i roditelje istih ne podnosim jer malo je pravih roditelja koji su u stanju da pravilno vaspitavaju svoju decu a i kucne ljubimce.Vi ste tipican primerak danasnjih roditelja.Moj stan i moja pravila.
 
Сајгон на води

IMG_3654.jpeg
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Svakodnevna vožnja po trotoaru i parkiranje po trotoaru u Bulevaru Vudroa Vilsona, ispred salona automobila AW auto.

Policije nema. Upravnica zgrade u čijem prizemlju je lokal ne preduzima ništa. Preduzeće "Beograd na vodi" ne čini ništa da zakupca lokala dovede u red.

Ceo trotoar u blizini lokala je uništen. Kocke se ljuljaju.

Screenshot sa TikTok-a.

#belgradewaterfront #eaglehills
d3caabb1905466590a49c515f7ea1d1a.jpg
7f8268dc4ff1fd1d42138f8d01a6535b.jpg
da6b70de0bea279bb8b1f8d2a6ea3480.jpg
d984db75ff94c4941f3f22d1a10a2ae6.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Vidi se da ste veoma kulturan i obrazovan covek.Vasa deca zaista imaju sta da nauce od oca sa takvim recnikom i pasivnom agresijom.Upravo takvima poput vas izbegavam da iznajmljujem svoje stanove pa cak da plate i extra.Volim decu i zivotinje ali vlasnike i roditelje istih ne podnosim jer malo je pravih roditelja koji su u stanju da pravilno vaspitavaju svoju decu a i kucne ljubimce.Vi ste tipican primerak danasnjih roditelja.Moj stan i moja pravila.
Druze u zivotu nisam iznajmio stan. Niti cu. Da se natezem sa takvim primitivnim likovima koji ce me pitati da li imam decu i posle mi reci e pa ne moze, ne bi sebi dozvolio nikad.
Ti da volis decu nikad ti to ne bi predstavljalo problem i uslov za iznajmljivanje, jer stanari sa decom daleko redje prave zurke, ne dovlace koje kakve....To sto ce ti biti koja crta vise na zidu ili na parketu... Volis ti samo pare jer je strasno skupo okreciti stan posle "dugorocnog" najma porodicama sa decom.
 
Poslednja izmena:
Sve je to okej ali ti izadjes iz tog bulevara i sacekaju te rupe i djubre po ulici. Ne dao Bog da ga provede preko tramvajskog mosta ili onog improvizovanog kruznog kod autobuske, ili kroz Savsku ili kroz Vojvode Mišića gde je asfalt na par mesta već dosta ulego ili bilo gde na kraju. Da je Monte Karlo pa ajde, ulice kao pista, svugde uredjeno oko tebe pa ti milina da se vozis u Ferariju. Ovde raspad cim izadjes iz naselja.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Svakodnevna vožnja po trotoaru i parkiranje po trotoaru u Bulevaru Vudroa Vilsona, ispred salona automobila AW auto.

Policije nema. Upravnica zgrade u čijem prizemlju je lokal ne preduzima ništa. Preduzeće "Beograd na vodi" ne čini ništa da zakupca lokala dovede u red.

Ceo trotoar u blizini lokala je uništen. Kocke se ljuljaju.

Screenshot sa TikTok-a.

#belgradewaterfront #eaglehills
d3caabb1905466590a49c515f7ea1d1a.jpg
7f8268dc4ff1fd1d42138f8d01a6535b.jpg
da6b70de0bea279bb8b1f8d2a6ea3480.jpg
d984db75ff94c4941f3f22d1a10a2ae6.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk

Iskreno, ne znam što se ljudi iznenađuju oko ovakvih stvari. Zna se kako je nastalo ovo stambeno naselje, zna se u kom gradu i državi se nalazi. Mnogo toga je potrebno da se promeni u sistemu (uključujući i ono što se naziva "vladavina prava") da se ovakve stvari ne bi dešavale. Nijedno mesto u ovoj državi ne može biti izolovano od problema, ako se sam sistem ne promeni.

Imate godišnju studiju o kvalitetu života u gradovima širom sveta, koju pravi kompanija Mercer. Beograd je lider na Zapadnom Balkanu. Nalazi se na 142. mestu, ispred Skoplja (163.), Sarajeva (165.), i Tirane (179.). (to su glavni gradovi zemalja Zapadnog Balkana).

Gradovi u blizini, a koji nisu deo Zapadnog Balkana: Budimpešta (80. mesto), Zagreb je na 92. mestu, Bukurešt na 111. mestu, Sofija na 125. mestu.

All, Beograd je lider na Zapadnom Balkanu. I ove slike gore su u skladu sa titulom lidera Zapadnog Balkana.
 
Pogledao sam listu i kriterijumi su uglavnom ekološke i infrastukturalne prirode. Da Beograd ima dve metro linije nalazio si bi se mnogo više na listi jer bi rešio nekoliko kategorija tu. Sa druge strane izostavljene su neke druge bitne stavke, a to je veličina aerodroma i broj linija, klima, broj parkova, kupališta, gastronomska ponuda, sportska ponuda, strane škole itd. Jednostavno je Beograd po sadržaju mnogo bolji od ovog 142. mesta.

Ja sam živeo u Zagrebu pa mogu da kažem da je Beograd bolji grad po mom mišljenju (nisam Beogradjanin), iako je Zagreb bolji u nekim kategorija koje uopšte nisu nedostižne i verovatno će u narednih 10 godina naša prestonica biti barem na njihovom nivou.
 
Vrh