Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Надам се да ће остати простор или поред куле или поред Резиденса да се провуче нови мост у будућности.
 
IMG-20230512-194206.jpg
Nemali broj puta se pitam jel nas neko zafrkava sa ovim i je li ovo neka skrivena kamera...
 
Још нигде у Београду нисам видео бициклистичку стазу с натписом на званичном српском језику, у складу са законом:

Тротоар у Херцегоачкој између Тераса и Висте:
Dobro si primetio trotoare, Na puno mesta su neravni, kao da tonu. Vec su na puno mesta preslagali.
A sto se tice obelezavanja biciklistickih staza, takodje si dobro primetio. Trebalo bi da pise i na cirilici. Ili na cirilici i engleskom, za strance. A u Zemunu ZIPA SAKPE, lokalizovano :)
 
Najavljeno je otvaranje pekare "Lulu" kod zgrade Arcadia, pored banke Inteza.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Nikezic...izvor evo sto ja kazem, nemam nikakav podatak ili dokument al evo ja kazem pa je tako
Meni je iskreno zao ovih ljudi koji prate te medije (N1 i slicno). Koliko god puta da ih prevare laznim vestima, nema veze, oni ih i dalje ne samo prate nego i citiraju. Da se potsetimo samo u poslednja 2 meseca: ceo Savski trg je na stubicima, protest stanara BNV zbog poplavljenih garaza...Kad te neko pravi budalom, a ti ih i dalje gledas.
 
Meni je iskreno zao ovih ljudi koji prate te medije (N1 i slicno). Koliko god puta da ih prevare laznim vestima, nema veze, oni ih i dalje ne samo prate nego i citiraju. Da se potsetimo samo u poslednja 2 meseca: ceo Savski trg je na stubicima, protest stanara BNV zbog poplavljenih garaza...Kad te neko pravi budalom, a ti ih i dalje gledas.
Tako je druze, zato na nacionalnim frekvencijama i 90% portala im sipaju istinu iz bokala uz po koji rijaliti pride. Ma sta ja to tebi pricam, ti to svakako znas bolje.
 

"Beograd na vodi": Projekat od kog ni građani, ni država nemaju gotovo ništa​

:cry:
Iako je država Srbija uložila u zemljištu, novcu i radovima na stotine miliona evra, do sada je budžet Srbije za projekat "Beograd na vodi" ukupno prihodovao šest miliona evra.
To je po tri miliona u poslednje dve godine.
:dil:
Beograd na vodi je završio u plusu od 2,45 i 1,84 milijarde dinara, ali taj novac nije otišao u budžet jer nije doneta odluka o raspodeli dobiti. U 2020. godini je iskazan neto gubitak od 327 miliona dinara, a minusi u 2016. i 2017. godini su iznosili zajedno 2,4 milijarde dinara.
 
Pešaci i biciklisti na istoj stazi....nesreće koje čekaju da se dogode
 
Planiram da idem u Galeriju ovih dana, jel bezbedno da se parkira na donjim nivoima garaže s obzirom na visok vodostaj Save trenutno?
 
Vrh