Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Zamisli kupca u Terasama koji je platio premiju da ima pogled na Savu i Gazelu, a onda mu izgrade ovo ispred pa ima pogled na komšiju koji gleda na Gazelu :)
Srećom, Sava je još tu... dok se drugačije ne odluči ;)
 
Nije prvi put. Jel se samo ja sećam da su pri prodaji Viste/Parkogleda i Arkadije/Aurore imali taktiku da puste prvu zgradu, predstave maketu sa prvom zgradom, prodaju prodaju, i onda naknadno ubace i drugu
Ništa novo, ništa neviđeno, prodavanje magle i obećanja koja znaju da neće ispuniti
 
Samo tripuju da zgradama moraju da daju neka "pametna" tematska imena. Prosečnoj bu**** ćeš mnogo lakše da prodaš priču kako kupuje ekskluzivan elitni luksuzni stan ako zgrada ima neko debilno ime. Ne niču džaba svuda zgrade koje se zovu na foru "Royal Park Elite Luxury Residences Krnjača"
Nego, meni je nesto drugo jako zanimljivo. Te prosecne budale imaju para da kupe stanove u BNV, dok se oni pametni koji im se smeju i smatraju ih budalama, voze gradskim saobracajem. Koliko li bi tek te budale imale para kada bi bili pametni.
 
I Jezda i Dafina su imali bogatstva i bili "pametniji" i "snalazljiviji" od drugih. Pa i jedno i drugo posle dozivese niz tragedija i naplata kasnije u zivotu.

Zato ovoj na grob dolaze jos samo golubovi i cigani da pokupe sta ima. I mozda jos poneko kad ga pritera pa nema gde...
 
Ili jednostavno ljudi koji umeju da prepoznaju prevaru kad je vide kupe stan drugde umesto da se pecaju na providan marketing.
Sviđa mi se što bi vožnja gradskim prevozom trebalo da je uvreda, ko o čemu Dragan o statusnim simbolima i vapajima za validacijom okoline. Prvo sam bio ljubomorni siroma' jer neću sušilicu, sad sam i bag** koja se vozi javnim prevozom umesto da BMWom gazim decu na pešačkom kao sav pristojan svet.
 
Poslednja izmena:
Један градоначелник Боготе је једном рекао да развијена земља није она где сиромашни возе аутомобиле него где богати користе јавни превоз
 
Renderi enterijera spa centra kod Riviere i Perle, sa sajta:
spa1.png
spa2.png
spa3.png
Spa4.jpg
 
6.000-7.000e moje nagadjanje.
Ako su pametni bice u tom rangeu. Jer je tik do reke.

Mada ja licno bi isao sa 8.000e ka reci.
 
Slike su sa sajta, nemam ništa drugo pametno osim da vam okačim tehničku dokumentaciju za svih 25 spratova hahah
a i to možete sami da preuzmete sa sajta ministarstva
 
omg ;) dobro snacicu se! :)


Ajmo sad jedna od najjacih zgrada u skorijem periodu. Direktno do reke! Odmah pored kule!
Parking mesta imaju elektricne punjace!!

Jos se ne znaju cene ali uskoro. Verujem da ce svi stanovi do reke biti prodati prvog prodajnog dana i ako su 230-240m2 stanovi ka reci po lupam 6000-7000e.
B87B4590-A532-488C-9F25-26ADDC4B62FB.jpeg
 
Vrh