Šta je novo?

Sava centar

Džaba dvonijansni logo kada se to vidi tek kada se gleda u ravni sa istim, i to jedva. Na svim slikama kačenim na forumu, ja vidim samo narandžastu boju.

418420_sava-centar_f.jpg


Ma taj futro.. zivi od neke stare slave jer je matori konj koji je imao priliku da kupi medju prvima racunar i da se bavi fotosopEm. Generalno je smesan u communitiju koliko ja znam. Ovo je pocetnicka greska i uzasan dizajn
 
Zašto nisu zatvorili taj izlaz diskretno na ulicu sa parkinga zar nije dovoljan onaj u novom produžetku bulevara evo sa otvaranja
20231108_233141.jpg

Nadam se da je potok ostao i zanimaju me piktogrami novi putokazi
20231108_233224.jpg

20231108_233229.jpg

Ovi ventilacjoni spejs elemti
20231108_233158.jpg

20231108_233151.jpg

20231108_233147.jpg

Nadam se da je maketa sačuvana i reparinara
20231108_233019.jpg

Proba fotelje
20231108_233124.jpg
sad malo da se održi predavanje
20231108_233006.jpg

20231108_232935.jpg

Sad treba napraviti fotke istih mesta nekad i sad
 
Zašto nisu zatvorili taj izlaz diskretno na ulicu sa parkinga zar nije dovoljan onaj u novom produžetku bulevara evo sa otvaranja
Po projektu produžetka izlaz sa parkinga na Milentija Popovića se zatvara i ostaje samo onaj ka produžetku. Nadam se da sad samo čekaju da se završi, jer svakako izlaz sa parkinga ne sme da bude toliko blizu raskrsnice.
 
Требали су да нађу начин да антене позиционирају унутар коцке на врху, овако стварно изгледа јефтино.

Дизајн логотипа је промашај...
Da, mada mi noću taj stub izgleda ok ovako osvetljen, antene su manje primetne:

1699529506865.png


Danju je druga priča...uostalom videćemo uskoro kako sve to izgleda uživo.
 
Još malo o logo-u :D

Ma taj futro.. zivi od neke stare slave jer je matori konj koji je imao priliku da kupi medju prvima racunar i da se bavi fotosopEm. Generalno je smesan u communitiju koliko ja znam. Ovo je pocetnicka greska i uzasan dizajn

Ne bih se složio sa takvom generalizacijom. Futro je radio logo Narodnog muzeja i to je vrlo dobro rešenje. Što se SC tiče, upotreba dve nijanse narandžaste je problematična na više nivoa. Nema kontrasta i iz daljine izgleda isto, na lošijoj štampi i manjim formatima će izgledati mrljavo. Baš me zanima kako zamišljaju monohromatsku verziju ovakvog rešenja.
 
Posto ne poznajem Sava Centar najbolje, pretpostavljam da je onaj deo SC-a u kome su se pravili koncerti i FEST se renoviraju i dalje jel da?
 
Pogledajte prilog 179883


Разумем да су им циљ клијенти из иностранства, али натпис на латиници и још на енглеском,
то је као да ти дођу гости из Грчке, а ти их водиш на гирос и сиртаки

IMG_2770.jpeg
 
Нема потребе да се квари тема у тој мери - обновљени Сава центар је на понос нације.

Начин и доследност са којом су из ентеријере уклоњене све прчварнице и компромиси са немаштином из претходних деценија јесу за пример, за цео град и земљу.
 
Danas je otvaranje, prijem za novinar i VIP zvanice!
Bilo je zabranjeno slikanje.
Sredili su i doveli sve u neki red, tako da izgleda sasvim dobro!
U utorak počinju sa radom, skup tri dana za preko 1000 ljudi!
 
Vrh