Šta je novo?

Sava centar

Jer Srbija...

Mislim, dobijaju par miliona od izdavanja za antene mobilne telefonije, ali u poređenju sa tim koliko im država daje, ne vidim poentu. Verovatno će to iskoristiti da uzmu još para od Miška ili je već bio neki dil tipa njemu nije bitno dok ne završi, a oni mogu još malo da se ugrade. Bilo bi suludo da ostane raspali znak pored sređenog centra.
 
20231001_142542.jpg

20231001_142658.jpg
 
Bila bi čista glupost betonirati parking koji će biti polupust veći deo vremena, ovako će lepo da krene trava kroz raster, em će lepše da izgleda, em manje vode ide u slivnike, a više u zemlju. Svi parkinzi koji nisu u upotrebi 24/7 (npr od poslovnih zgrada) bi trebalo da se rade ovako.
 
Teško da će trava tu rasti, pogotovo kad se bude navodnjavala motornim uljem koje curi iz automobila 😁
 
Srećom, situacija se tu poboljšava već decenijama, a ovde i ne verujem da će neko dolaziti u starijim kolima. U svakom slučaju, ima Miško dobre baštovane, pa verujem da će i ovde održavanje biti dobro.
 
Али кад направе овакве рендере и то још као ноћу изгледа као да ће фасада бити стакло од туш кабине
 
Juče sam bio u SC i kažu otvaranje 9.11..
Moje mišljenje je da će možda deo zgrade otvoriti, par konferencijskih sala.
Radnici rade do pola 4, posle toga nema nikoga.
Prosto je neverovatno da nema radnika u dve smene i da žure da završe zgradu.
Bolje da sve završe do maja nego ovako iz delova da otvaraju ovoliki centar.
 
Vrh