Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Lulu_NY":3jhfjr5u je napisao(la):
Ovaj uzi profil pozadi treba da udje u zid. Nisu to dobro ugradili.
a6f88d2687d63cd085a73f747d4462af.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pojuri ih molim te :) .
Covek od kojeg kupujem stan je bez prodaje ovog stana vec kupio stan u sakuri i danas smo bas ugovarali neke tehnicke detalje i on sav onako tuzan, jao valjda ce krenuti ti kljicevi za ulaz broj 4 pomeraju nas vec par puta.
Dao mi je rok za iseljenje do NG jer se plasi da nece biti do tada, sto je meni sa dvoje dece i trudnom zenom vec na granici prihvatljivog, jedino ako budem imao neki insajderski info za kljuceve pa da na konto muštuluka dobijem jos neki popust na cenu kod ovog cike. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=881014#p881014:37rg197f je napisao(la):
Djordje33 » Pet Sep 17, 2021 12:27 pm[/url]":37rg197f]
8190e6ec6de3c05c6ee2a63e8562d66c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odlicno izgelda.
 
Zar nije mogao neki lepsi broj od ovog plavog socijalnog?
 
Lepše bi izgledao neki od materijala i boje kao što su detalji na vratima
 
plavi broj je jedini u skladu sa propisima (slažem se da nekad dizajnerski brojevi izgledaju mnogo lepše)
 
Od ovolikih vrata vi nadjoste da gledate u broj
:)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Колико год да врата изгледају добро, ја бих радо видео бар надстрешницу изнад њих, или већи, наткривен приступ. И ради нагласка на улазу, и ради заштите самих врата од удара кише, снега и прашине.
Одмах ми се наметнула слика пола метра прашине и прљавштине на њима - од кише, прања тротоара, истресања кишобрана, трупкања обуће с прљавим снегом ....
Биће у равни с подлогом, рекло би се, кад се заврши тротоар. Да нису луксузна, личила би на врата неког хангара.
 
Dobro je sto su u ravni sa podlogom ;)

a beli ram od mermera na renderu izgleda ovako:

tmJgxA8.jpg
 
Zdravo Djordje, da li ćemo moći da biramo izmedju SBB i MTS kablovskog operatera, vidim da su neke nove zgrade prisiljene da bude mts...
 
Alerog":3npcbjho je napisao(la):
Zdravo Djordje, da li ćemo moći da biramo izmedju SBB i MTS kablovskog operatera, vidim da su neke nove zgrade prisiljene da bude mts...
Prisutna su oba operatera i moze da se bira. To sto je MTS prisutan a na primer SBB nije u nekim objektima to je zato sto MTS plati investitoru za svaki stan da bi dobio ekskluzivu….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ја бих по трећи пут да питам каква ће бити ситуација са паркирањем око/иза зграде (за оне који немају гаражно место у подземног гаражи)? Колико паркинг места ће бити? Да ли ће бити нека рампа на улазу, како би само станари (и њихови посетиоци) могли да користе паркинг?
 
Da li ce biti bar neko meato za punjenje elwktricnih automobila u garazi? Kao sto na primer u A bloku ima 30% mesta sa punjacima...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pa ne znam, verujem da ne treba toliko ali ih ima. Verujem da ce u narednom periodu biti sve vise elektricnih automobila i hibrida pa je to benefin, a ne smeta

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Koliko znam i u A Bloku su vlasnici parking mesta trebali lepo da doplate za električni punjač.
 
Nisam ni pjtao koliko kosta, samo sam pitao hoce li ih biti uopste? Ima li tehnickih mogucnosti da se doplati ako neko zeli?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
PanicMechanic":12xew4z5 je napisao(la):
Ја бих по трећи пут да питам каква ће бити ситуација са паркирањем око/иза зграде (за оне који немају гаражно место у подземног гаражи)? Колико паркинг места ће бити? Да ли ће бити нека рампа на улазу, како би само станари (и њихови посетиоци) могли да користе паркинг?
Bice 50-ak parking mesta van objekta. Verovatno sa rampom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mlm":1g4dqa3j je napisao(la):
Da li ce biti bar neko meato za punjenje elwktricnih automobila u garazi? Kao sto na primer u A bloku ima 30% mesta sa punjacima...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Bice 6 mesta za punjenje. Nisu mi dali iz EDB vecu kolicinu Elektricne energije da bi mogao da stavim vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh