Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

DJI-0001-Pano.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=844827#p844827:277s7fuh je napisao(la):
dr strangelove » Ned Apr 25, 2021 6:34 pm[/url]":277s7fuh]
DJI-0001-Pano.jpg
Bravo za sve fotografije koje ste postavili,imam potpuno drugaciju percepciju prostora sada. Hvala
 
Mogli bi da se sete da srede tramvajske baštice, baš su raspad.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=841581#p841581:fsoo8ij4 je napisao(la):
kojekude » Sre Apr 14, 2021 8:52 am[/url]":fsoo8ij4]Blast from the past, tražio sam nešto o garažama i sistemima parkiranja generalno pa se setih i ove teme... Na sajtu piše ovako:
Sakura Park sadrži tri podzemne etaže rezervisane za parking, segmentirane u šest nivoa.
Da li to znači da će biti "klackalice" ili neki sličan sistem za smeštanje dva vozila jednog iznad drugog na istoj etaži parkinga ili je samo loše formulisano na sajtu (tri podzemne etaže, šest nivoa, ja to razumem da su dva nivoa parkinga na jednom podzemnom spratu... Ili se nivoi odnose na nešto drugo, veličinu parking mesta ili tako nešto...)?
To znači da garaža ima tri sprata (pod zemljom), ali da je isto tako moguće parkirati i na međuspratovima. Ista je priča i sa javnim (nadzemnim) garažama. Po spratnosti je 6 spratova, ali 13 nivoa (svaki nivo je smaknut za pola sprata).

Klackalice nisu predviđene.

Opis je ispravan.
 
Je l mi se čini ili zbog raznih okolnosti, Sakura park trenutno najhumanija gradnja u gradu.
 
Mora da se salite. NBG, urbana i estetska pustinja human?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847485#p847485:23cpfdp0 je napisao(la):
svrca » Čet Maj 06, 2021 11:27 am[/url]":23cpfdp0]Mora da se salite. NBG, urbana i estetska pustinja human?

Za razliku od ostalih delova Beograda itekako je human
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847436#p847436:3kqynj0i je napisao(la):
Rollo Tamasi » Čet Maj 06, 2021 8:20 am[/url]":3kqynj0i]Je l mi se čini ili zbog raznih okolnosti, Sakura park trenutno najhumanija gradnja u gradu.
Pa jeste, ali kako bi drugačije prodao stanove na ovoj lokaciji... Između nove autobuske stanice, i toplane, pored ulice koja pretenduje da postane jedna od najopterećenijih u gradu (J Gagarina buduća veza nove autobuske stanice i auto puta K. Miloš)...

U svakom slučaju-kamo sreće da su ostale novogradnje i blizu ovome...
 
Ne shvatam u čemu je problema sa toplanom koja 100% radi na gas i emituje samo vodenu paru? Prošao sam pored Sakrue biciklom pre neki dan. Ovde nije odmah pored toplana kao recimo u Avivu na Zvezdari gde se non stop čuje huktanje kotlova i pogona što ovde nije slučaj. Da, Jurija Gagarina je opterećena ali je Sakura na početku iste i nije na ulici već je odaljena dobrih 20 metara ili koliko.
 
Sakura je udaljena 70 metara od prve, najbliže trake od Jurija Gagarina, a 100 metara od najdalje. Uzimam najbližu i najdalju jer se tuda kreću autobusi.

 
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...

cc67ac7ace35a300f3d9fc4127703448.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juce bas prolazim pored ovog gradilista, a dugo nisam prosao tu i ne mogu da verujem da ono nije puno odmaklo od proslog puta.
Prvo mi je fasada bas gadna, drugo presporo to nekako ide, trece lokacija mi je krs i uvek se pitam sto forumasi toliko dizu u nebeda ovaj projekat :)
 
Iz dva razloga:

1. investitor je aktivan na forumu
2. kompleks ima plansko zelenilo, što je presedan u novogradnjama u Beogradu.
 
plus materijali bi trebali biti na visokom nivou za razliku od ostalih "lux" projekata, no to ostaje da se vidi kad se zavrsi.
 
_stefi":3u1xqjdv je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
_stefi":3u1xqjdv je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
Stef dacu ti broj mog pejzaznog Licenciranog Arhitekte pa sa njim vidi sto ga obijaju 5 put. Na ovom projektu mi je definitivno bilo najteze sa Arhitektama i projektantima. Svaki put kad pitam isto pitanja kao i ti kaze Izvini ! Rekao sam da ako ne dobije sad ovaj put menjam uzimam drugog nista drugo osim toga ne mogu da uradim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djordje33":3gwb3fv0 je napisao(la):
_stefi":3gwb3fv0 je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
_stefi":3gwb3fv0 je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
Stef dacu ti broj mog pejzaznog Licenciranog Arhitekte pa sa njim vidi sto ga obijaju 5 put. Na ovom projektu mi je definitivno bilo najteze sa Arhitektama i projektantima. Svaki put kad pitam isto pitanja kao i ti kaze Izvini ! Rekao sam da ako ne dobije sad ovaj put menjam uzimam drugog nista drugo osim toga ne mogu da uradim


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da ja nekog angazujem, a da on vec toliko puta ne odradi posao, verovatno bih vec tri puta nasao drugog, ali dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
_stefi":1flc0erm je napisao(la):
Djordje33":1flc0erm je napisao(la):
_stefi":1flc0erm je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
_stefi":1flc0erm je napisao(la):
Meni je zaista fascinantno da mesec ipo dana pre planiranog useljenja po milioniti put imate odbijanje za izmenu lokacijskih uslova za park, da ne pricam o gradjevninskoj dozvoli, ovo malo postaje neozbiljno...




Sent from my iPhone using Tapatalk
Stef dacu ti broj mog pejzaznog Licenciranog Arhitekte pa sa njim vidi sto ga obijaju 5 put. Na ovom projektu mi je definitivno bilo najteze sa Arhitektama i projektantima. Svaki put kad pitam isto pitanja kao i ti kaze Izvini ! Rekao sam da ako ne dobije sad ovaj put menjam uzimam drugog nista drugo osim toga ne mogu da uradim


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da ja nekog angazujem, a da on vec toliko puta ne odradi posao, verovatno bih vec tri puta nasao drugog, ali dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja sam to i uradio stef. Sad radi drugi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo nije bas direktno vezano za ovu temu, al mozda neko zna, juce prodjoh pored ovog gradilista, kao i milion ostalih na Nbg, nigde ne rade nasi radnici, nego reko bih da su svi ili iz Turske, Indije, i slicno, u cemu je fora?
 
Strana radna snaga iz zemalja trećeg sveta je jeftinija, kao što je naša jeftinija na zapadu i u Rusiji.
 
На крају ивичњаци нису могли да се оборе?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=849278#p849278:363vwftq je napisao(la):
vucko » 13 May 2021 09:52 am[/url]":363vwftq]Strana radna snaga iz zemalja trećeg sveta je jeftinija, kao što je naša jeftinija na zapadu i u Rusiji.
Rade nedeljom i kada je crveno slovo, ne pitaju mnogo ako se placa.
 
Vrh