Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Iskreno, ukoliko je to, to bi bila najbolja lokacija, nista losija od akva park lokacije. No, videcemo, pretpostavljam da je realnije da je pored Petice, sto je isto ok. Svejedno, svakako ne bih sada smarao Djordja, kada bude spreman da kaze kazace.
 
Pa ako je već spomenuo, lepo bi bilo da kaže.
Naravno moguće da ima razloge da li hoće ili neće.
Svakako će objaviti kad budu sigurni.

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Mozda je bolje da pričamo o Sakuri, dokle su došli radovi? Da li su liftovi ugradjeni? Koliko će se kasniti sa useljenjem prve faze u odnosu na planirani 01.04. a da nije aprilililiiiii? Sada je već sasvim izvesno da će se kasniti...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
PXL-20210307-113025943.jpg
 
Zdrvo Djordje,
Da li moze malo pojasnjenje zasto za zelenu povrsinu jos nije izdata gradjevinska dozvola (cak nisu ni lokacijski uslovi), gde je tu zakocilo? Takodje sam u jednom dokumentu o odbijanju na sajtu ceop-a video da parcela 5298/13 na kojoj je planiran deo parka (parcela desno od zgrade gde je planiran deo za pse cini mi se) uopste nije namenjena za zelenu povrsinu, vec samo parcela 5298/11.

Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
_stefi":183kmg3k je napisao(la):
Zdrvo Djordje,
Da li moze malo pojasnjenje zasto za zelenu povrsinu jos nije izdata gradjevinska dozvola (cak nisu ni lokacijski uslovi), gde je tu zakocilo? Takodje sam u jednom dokumentu o odbijanju na sajtu ceop-a video da parcela 5298/13 na kojoj je planiran deo parka (parcela desno od zgrade gde je planiran deo za pse cini mi se) uopste nije namenjena za zelenu povrsinu, vec samo parcela 5298/11.

Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
To morate da pitate mog projektanta koji konstantno pravi greske pri predaji projekta. Nadam se da je sad konacno poslao ispravno sve. Mi svakako imamo odluku gradonacelnika i glavnog urbaniste grada BG da se to uredi kao park iz projekta. To je nasa donacija gradu i samim stanarima. Vrednost invsticije je oko 1M eur.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=723511#p723511:3eod3648 je napisao(la):
Djordje33 » Čet Apr 02, 2020 11:26 pm[/url]":3eod3648]Verovatno ce te misliti mnogi da sam lud i to je ok, ali moje misljenje je da ako ovo NE POTRAJE GODINU DANA cene ce eksplodirati. Citajte razne svedske novine ogromna se sredstva odvajaju posle ovoga. Ceska trilione, samo drzava Berlin 500 milijardi. Da ne duzim mnogo poenta je ogroman kapital se sprema za pokretanje ekonomija svih drzava, pare moraju zavrsiti negde, tesko da ce sve zavrsiti u jahtama avionima itd. Sustina rastu jos posle ovoga. Danas nam je od 26 rezervacija sve koje smo imali za fazu 2, potvrdilo 22 njih smo dobili na telefon. Ajde da ucinimo ovo malo zanimljivijim, hajde da napravimo opkladu ako ja pogresim zovem sve koji se veceras jave na veceru !? Moze !? Ako ja ne pogresim molba da me vise ne maltretirate BEZ KONKRETNIH DOKAZA OVDE !!!!!!! Imamo dogovor !?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo neceg interesantnog - gledam sve novogradnje na NBG-u radi kupovine stana, pa izmedju ostalog i ovu, te prolazim kroz celu temu lagano i na stranici 23 nalazim ovu opkladu od pre godinu dana na koju je par forumasa pristalo. Kako sam sada relativno aktivan u kupovini, mogu sa dosta sigurnosti reci da se cini da je Djordje dobio ovu opkladu :) Dobro, cene nisu bas ekplodirale, ali jesu porasle, sve se prodaje meni licno nenormalnom brzinom. Ja gledam vece stanove - svi se rasprodaju bez obzira na cenu - 500, 600, 700 hiljada evra, nebitno. Manji stanovi tek idu. Totalno ludilo.
 
dzigz":2tapy1qo je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=723511#p723511 je napisao(la):
Djordje33 » Čet Apr 02, 2020 11:26 pm[/url]":2tapy1qo]Verovatno ce te misliti mnogi da sam lud i to je ok, ali moje misljenje je da ako ovo NE POTRAJE GODINU DANA cene ce eksplodirati. Citajte razne svedske novine ogromna se sredstva odvajaju posle ovoga. Ceska trilione, samo drzava Berlin 500 milijardi. Da ne duzim mnogo poenta je ogroman kapital se sprema za pokretanje ekonomija svih drzava, pare moraju zavrsiti negde, tesko da ce sve zavrsiti u jahtama avionima itd. Sustina rastu jos posle ovoga. Danas nam je od 26 rezervacija sve koje smo imali za fazu 2, potvrdilo 22 njih smo dobili na telefon. Ajde da ucinimo ovo malo zanimljivijim, hajde da napravimo opkladu ako ja pogresim zovem sve koji se veceras jave na veceru !? Moze !? Ako ja ne pogresim molba da me vise ne maltretirate BEZ KONKRETNIH DOKAZA OVDE !!!!!!! Imamo dogovor !?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo neceg interesantnog - gledam sve novogradnje na NBG-u radi kupovine stana, pa izmedju ostalog i ovu, te prolazim kroz celu temu lagano i na stranici 23 nalazim ovu opkladu od pre godinu dana na koju je par forumasa pristalo. Kako sam sada relativno aktivan u kupovini, mogu sa dosta sigurnosti reci da se cini da je Djordje dobio ovu opkladu :) Dobro, cene nisu bas ekplodirale, ali jesu porasle, sve se prodaje meni licno nenormalnom brzinom. Ja gledam vece stanove - svi se rasprodaju bez obzira na cenu - 500, 600, 700 hiljada evra, nebitno. Manji stanovi tek idu. Totalno ludilo.

Dzigz u pravu si ja sam potpuno zaboravio na ovo.

Nista onda kod mene na rakiju ako se dobro secam ko je izgubio opkladu.

E da Dzigz jos nije kraj cene idu JOS GORE ! materijali su poskupeli od 20% pa do 50% sve zavisi o kom je rec.

Pozzz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
овај Сакура парк ми је хит. купите екслузиван стан са погледном на...... топлану. заиста?
 
JohnnyLee":38v6y4wm je napisao(la):
овај Сакура парк ми је хит. купите екслузиван стан са погледном на...... топлану. заиста?
Mislim da je tema toplane vise puta prezvakana kroz ovu temu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
знам, али ја се нисам никада раније укључивао у ову тему. сада ми је запала за око, па дај да изнесем своје мишљење на то
 
Hoces da kazes da za prethodnih godinu dana ne vidis 26 transakcija?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=829352#p829352:18mxk1gf je napisao(la):
dr strangelove » 07 Mar 2021 04:00 pm[/url]":18mxk1gf]
PXL-20210307-113025943.jpg
Da li ova izgradnja saobraćajnice znači da je rešen problem sa onom barakom na trasi?

Da li ima parkova u ovom bloku? Meni je iskreno mnogo bolja Sakura nego recimo Belvil, A-blok i ostali kokošinjci preko puta.
 
vucko":9b5k18nj je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=829352#p829352 je napisao(la):
dr strangelove » 07 Mar 2021 04:00 pm[/url]":9b5k18nj]
Da li ova izgradnja saobraćajnice znači da je rešen problem sa onom barakom na trasi?

Da li ima parkova u ovom bloku? Meni je iskreno mnogo bolja Sakura nego recimo Belvil, A-blok i ostali kokošinjci preko puta.
Vucko veceras pisem oko teme “baraka” prvi put javno govorim o tome i to cu uraditi ovde na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobili smo informaciju da je useljenje pomereno do kraja juna. Naravno, zbog više sile nema nadoknade za kupce, a ukupno kašnjenje je 5 meseci.
Sa druge strane požurili su nas da se pusti kredit što ranije, u mom slučaju će to biti više od 3 meseca pre useljenja. Da li je ovakvo iskustvo i sa drugim projektima? Meni se čini nelogično da se ceo iznos isplati 3 meseca pre useljenja.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Vrh