Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

durmanka89":2jql9h9b je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765860#p765860:1bdnqqne je napisao(la):
MrGood2016 » Pet Avg 14, 2020 6:40 am[/url]":1bdnqqne]
durmanka89":1bdnqqne je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?

U svakoj novogradnji, barem na Novom Beogradu, postoji i podrazumeva se. Pogledali smo jos par stanova, isli na prezentacije. The One, Zepterra, Square 43, prijatelji su kupili kod popova i kod njih ima. Verujte da nas ljudi gledaju belo kada pitamo za pratece elemente kupatila, to se podrazumeva. To svakako nije odlucivalo da li cemo kupiti stan, ali mi je zasmetalo. Nova sam na forumu, ovu temu sam procesljala jer me je jako interesovala zbog svega sto nam se desilo. Vidim da vi stalno branite Sakuru, sto je ok. I meni je top i No1 i dalje, ali ovde svako daje kako subjektivni tako i objektivni sud onog sto je dobro i sto nije dobro. Svaka novogradnja ima svoje prednosti i mane, ovde smo da diskutujemo i dajemo svoja misljenja.
Pozdrav za vas
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765860#p765860:yq2vsolc je napisao(la):
MrGood2016 » 14 Aug 2020 07:40 am[/url]":yq2vsolc]
durmanka89":yq2vsolc je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?


A ja se bas pitao gde je glavni trol foruma i kako je moguce da ga nocas nije bilo da krene sa napadima na clana durmanka89kad eto njega! NEVEROVATAN LIK!
Evo ja sam u Belvilu kupio stan i dobio komplet opremljeno kupatilo, od ogledala,preko drzaca za peskire do drzaca toalet papira. Ovo sto si napisao da ne mora da se dobije ogledalo u kupatilu je TACNO ali je isto tako i tacno da na sajtu onda NE SME da stoji sledece: Španska kompanija je prepoznala Sakura Park kao projekat koji je u saglasnosti sa Porcelanosa konceptom i ponudila Sakura Parku ekskluzivan ugovor za opremanje kompleksa, uključujući planiranje i dizajn enterijera. Plod ove saradnje su vrhunska kupaila Sakura Parka, koja kupce stanova čekaju potpuno opremljena.
Sta znaci potpuno opremljena? Nadrugoj stranici kod vas na sajtu stoji cak i koji tacno model ogledala ugradjujete.. to ili sklonite sa sajta ili dodajte u kupatila jer ovakonije nista drugo do varanja kupaca.
 
Dakle ti si kupio stan u belvilu ispod crnog dima koji kulja iz toplane?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765841#p765841:344c6xhw je napisao(la):
Ingwer » Pet Avg 14, 2020 12:44 am[/url]":344c6xhw]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765809#p765809:344c6xhw je napisao(la):
durmanka89 » Čet Avg 13, 2020 10:41 pm[/url]":344c6xhw]Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.

Za koliko se razlikovala cena koja je dogovorena od cene koju su trazili dan pred potpisivanje (koliko eur po m2 ili za koliko % su trazili povecanje)? Koje je bilo obrazlozenje povecanja?
[/
Prvo je dogovoren osmi sprat po odredjenoj ceni. Od marta se interesujemo za stan, Djordje i suprug su od tada u kontaktu. Zbog cele situacije u zemlji i angazovanosti supruga u kovid sistemu ( radi kao lekar, angazovan od prvog dana) nismo bili u mogucnosti da dodjemo pre smirivanja pandemije. Kako god posle prvog vidjanja je dogovorena cena, sprat, popilo se pice za cestitanje. Posle par dana dobili smo telefonski poziv gde nam je receno da je nas stan prodat da je kod njih doslo do greske da se izvinjavaju , nisu znali, nije bilo upisano. Ok.. nista strasno. Uzeli smo sesti sprat. Opet srecni, svakom se desi propust, zat ne, a mi dobijamo nas stan. Ja otvaram racun u banci, jurim jos neke papire kada sledi sledeci poziv mom svekru, koji je nama glavni za pregovore. Poprilicno neprijatan razgovor, ne mozemo dobiti sesti sprat, samo treci ukoliko hocemo i to je to. Moj svekar gospodinu koji je zvao svakako nije ostao duzan. Nakon toga nam je saopsteno da ima i osmi sprat ali da nam ga ne daju jer se tako moze. Ok. Izuzetna neprofesionalnost, nepostovanje kupca. Tu se sve zavrsilo. Koliko je sada kvadrat stana, ne znam i verujte mi da nas ne zanima. Kod njih se to menja verovatno iz dana u dan. Vas ako zanima svakako idite i vidite, mozda postignete dogovor koji vam odgovara. Mi smo prosli kao bos po trnju, ali verujem da ima ljudi koji su uspeli da kupe bez problema. Svakako otvorite cetvore oci. Srecno ☺️
 
Ako sam dobro razumeo, vi nista niste rezervisali , potpisali, uplatili vec ste samo pregovarali i raspitivali se? I zbog covid situacije niste bili u mogucnosti da ispostujete dogovorene rokove?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765884#p765884:3ae9xmc6 je napisao(la):
MrGood2016 » Pet Avg 14, 2020 8:49 am[/url]":3ae9xmc6]Ako sam dobro razumeo, vi nista niste rezervisali , potpisali, uplatili vec ste samo pregovarali i raspitivali se? I zbog covid situacije niste bili u mogucnosti da ispostujete dogovorene rokove?
Niste dobro razumeli, a sa Vama ni u kakvu diskusiju ne zelim da ulazim, niti da Vam odgovaram na pitanja. Vi razumete kako Vama odgovara. Vredjate ljude po forumu i izuzetno ste neprijatni. Ocigledno da ste placeni za ovaj posao.
 
Osim komentara na licni racun sagovornika, nikakva konkretna informacija.

Dakle ako sam ja pogresno razumeo da Vi jista niste potpisali ni kaparisali niti bili u mogucnosti da ispostujete rokove, Vi ste navodno potpisali predugovor za stan i platili kaparu i ispostovali sve rokove ali Vam je investitor odbio kupovinu za stan i cenu iz predugovora.

Ok, sacekacemo da Djordje potvrdi da li je to zaista tako bilo.
 
Ok, bilo bi naravno dobro cuti i drugu stranu, ali ja sam nekoliko puta do sada rezervisao i kupovao stanove u novogradnjama i nikad se nije desilo da me investitor ne upozori (ako prekoracim vremenski rok rezervacije, a imaju druge interesente) pre nego sto mi otkaze rezervaciju. Tako je bilo i u abloku i u central gardenu i kod privatnika na periferiji. U cg su, npr., drzali skoro tri meseca rezervaciju (iako su bili skoro rasprodati tada) pre potpisivanja predugovora, jer smo morali da se cimamo nesto oko papirologije. Tako da, po mom iskustvu, ovo nije uobicajen nacin poslovanja - osim ako ste im delovali kao neozbiljan kupac, sto je ocigledno bila pogresna procena.

A sto se tice ogledala, mogu samo da potvrdim da je i u cg bilo ukljuceno u cenu, mi smo rekli da ga necemo i to su nam odbili od cene stana.
 
durmanka89":1l5iwd7z je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765894#p765894 je napisao(la):
MrGood2016 » Pet Avg 14, 2020 9:11 am[/url]":1l5iwd7z]Osim komentara na licni racun sagovornika, nikakva konkretna informacija.

Dakle ako sam ja pogresno razumeo da Vi jista niste potpisali ni kaparisali niti bili u mogucnosti da ispostujete rokove, Vi ste navodno potpisali predugovor za stan i platili kaparu i ispostovali sve rokove ali Vam je investitor odbio kupovinu za stan i cenu iz predugovora.

Dakle zaposleni ste u Sakuri ili ste kupili stan? Mozda smo se i upoznali? Ako ste kupili stan predstavite nam svoje iskustvo
Dakle ne zelite u diskusiju, niti da odgovarate na postavljena pitanja, ali zelite da postavljate svoja pitanja i da trazite iskustvo :) I jos ocekujete da sa takvim ponasanjem sagovornik bude prijatan prema Vama :)
 
I vise nego sam sigurna da smo se upoznali. Verovatno ste Vi ta osoba koja rasteruje kupce u Sakuri. Mi nismo prvi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ako se tako i inace ponasate i komunicirate, ako imate svekra koji "ne ostaje" duzan, ako niste bili u mogucnosti da ispostujete dogovorene rokove, onda nije ni cudo sto vas je neko rasterao ko god to bio :)
 
Dogovor i rok sa nase strane je bio ispostovan. Vi ste menjali dogovore i pomerali nas sa spratova. Zvali ste nas svaki drugi dan i menjali izgovore i dogovore. Mislim da ni u jednoj novogradnji u nasem gradu ovo ne postoji. Svakako sve najbolje u daljoj prodaji vam zelimo. i molim Vas pustite ljude i ne napadajte kada iznose svoje misljenje i iskustva, bila ona losa ili dobra. Za sam projekat sam dala sve pohvale, necu da se ponavljam, ali sam imala potrebu da iznesem svoje iskustvo koje sam dozivela upravo sa Vama. Ako Vam nije odgovarala cena koju smo se dogovorili prvog dana, trebali ste nam odmah reci, a ne kasnije da dolazimo do neprijatnih situacija. Ja se svakako od Vas ovog trenutka iskljucujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Podrzavam to da se iskljucite, jer kao sto iznosite neistinu da ja imam bilo kakve veze sa sakurom, tako iznosite i neistine rekavsi prvo da zbog korone niste mogli ispostovati dogovorene rokove pa posle kako ste Vi u stvari ipak ispostovali sve rokove.

Sve u svemu - nista niste potpisali, niste kaparisali a ocekujete da vas i stan i cena cekaju iako niste mogli da ispostujete rokove, pa sad kukate po forumu i paranoisete ako vas neko ne podrzava u tome sto radite.
 
Pozdrav ljudi. Izvinite sto se nisam ranije ukljucio.

Hajde iz pocetka. Boki me je kontaktirao putem foruma na direktnu poruku, bila je zima cini mi se Decembar ali nisam 100% siguran. Bojan mi je rekao kako mu se veoma svidja projekat i kako bi voleo da se preseli kod nas. Tada u tom trenutku sam mu rekao okvirnu cenu za fazu 1, od tada nismo imali nikakve kontakte vise do trenutka mislim same korone gde je Bojan svratio sa svojom porodicom kod nas u showroom gde smo se i upoznali.

Tada je takodje potvrdio da bi kupio stan kod nas i da se dvoumi izmedju ceptere i sakure, i da bi voleo vise sakuru ali mu je malo tesno oko cene, na sta sam ja rekao da cemo videti sta se moze maksimum uraditi ( sve vreme sam pricao o fazi 1 )

Jednog dana sam obavesten da je Bojan rezervisao stan na 8 spratu faza 2. Dolazim u showroom i tu me obavestavaju da je bio otac, zatim otac Bojana i da je sve dogovorio sa mojim ocem i sa projekt menadzerom i da je stan takoreci resen. E sad tu dolazi do problema i to ne jednog nego dva.

Prvi problem je propust mojih ljudi i za to sam se izvinio Bojanu licno, a to je da devojka iz prodaje nije upisala rezervaciju za 8 sprat koju je ostavio moj prijatelj jer je tog dana bio haos i jednostavno je napravila propust.

Drugi je taj sto sam pitao njih kako je moguce da neko da popust od 250 e po m2 bez da me pita da li moze, na sta je odgovoreno da je njegov otac rekao da je sve Bojan samnom dogovorio jos ranije. Rekao sam da nisam obecao nikome nista posebno ne fazu 2 po toj ceni jer moj drug treba skuplje da plati od Bojana, ali ok ako ste rekli ljudima nema nazad, greska opet mojih sto me nisu pitali i zato ja snosim odgovornost. Samo sam zamolio da se obavesti kupac i da se izvinimo i ponudimo prvi slobodan stan ispod odnosno na 6 spratu.

Sve bi ovo bilo ok i sad bi Bojan imao potpisan stan da se moj projekt menadzer nije cuo sa njegovim ocem gde je u telefonskom razgovoru nazvao mog zaposlenog “PREVARANTOM”

E sad nastaje veliki problem moj otac saznavsi da je rekao to otac bojana odlucuje da ne zeli da se ugovor potpise po cenu da se samnom posvadja. Mi smo vaspitani da koliko god necija uloga bila u nasoj firmi bio on project manager ili portir svi su deo porodice i niko nikoga ne moze da vredja.

Zatim on poziva Bojana i kaze mu sledece:

Nema nista protiv Bojana ali njegov otac ne moze tako da se ponasa i da ako zeli da kupi stan treba da dodje sa ocem u showroom i da svi sednemo za sto i izvinimo se jedni drugima u krug, svako za svoju gresku koja je napravljena. Stav mog oca i sa tim se slazem je da sutra treba svi tu da zivimo i srecemo, a da su neke stvari ostale ne rasciscenje to nije dobro.

Imali smo par slucajeva da nismo zeleli da prodamo stan nekome za koga nam se ucinilo ili je ostavio utisak da bi sa njim imali probleme velike ne samo mi vec i svi stanari. Bitno je da svi koji su kupili budu zadovoljni jer ako tako nije onda ce pre ili kasnije doci do problema.

Mislim da sam manje ili vise objasnio, moguce je da sam neki detalj izostavio ne zamerite.
Boki ti si uvek dobro dosao i dalje stoji poziv da dodjes sa svojim ocem da sve kao ljudi resimo sve nesuglasice ako je moguce ispravimo. Isto tako te molim da ako sam nesto napisao sto nije istina isto mi skrenes paznju jer ja nemam sta da krijem.

Svakako vam zelim svako dobro.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MrGood2016":3k5doxtf je napisao(la):
Podrzavam to da se iskljucite, jer kao sto iznosite neistinu da ja imam bilo kakve veze sa sakurom, tako iznosite i neistine rekavsi prvo da zbog korone niste mogli ispostovati dogovorene rokove pa posle kako ste Vi u stvari ipak ispostovali sve rokove.

Sve u svemu - nista niste potpisali, niste kaparisali a ocekujete da vas i stan i cena cekaju iako niste mogli da ispostujete rokove, pa sad kukate po forumu i paranoisete ako vas neko ne podrzava u tome sto radite.

Mr. Good molim te pomislice ljudi da si deo sakure . Seti se starih dobrih vremena kada si me napadao i to poprilicno. Budi onaj stari ahahahah

Malo se salim. Svakako sam objasnio sve. Kao sto znate moj stav je da sve ovde bude transparentno i da svako ima pravo da pise ono sto misli, naravno osim da vredja. Pisite i pozitivno i negativno o mom projektu jer ni ja ni ostali ne mozemo sve sagledati uvek ima tu nesto sto bi moglo jos da se unapredi.

Hvala vam svakako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo eskluzivno samo na forumu. Konacno je gotovo enterijersko resenje svetlarnika i panoramskog lifta.

Ulazi 1 i 4

Saljem slike.
c7f100025ffe9c2ad81f3cbeea7d0d6b.jpg
835fdac7e5bd0feb9f94cd67fdbf6e2b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765867#p765867:ifdoqofc je napisao(la):
durmanka89 » Pet Avg 14, 2020 9:39 am[/url]":ifdoqofc]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765860#p765860:ifdoqofc je napisao(la):
MrGood2016 » Pet Avg 14, 2020 6:40 am[/url]":ifdoqofc]
durmanka89":ifdoqofc je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?

U svakoj novogradnji, barem na Novom Beogradu, postoji i podrazumeva se. Pogledali smo jos par stanova, isli na prezentacije. The One, Zepterra, Square 43, prijatelji su kupili kod popova i kod njih ima. Verujte da nas ljudi gledaju belo kada pitamo za pratece elemente kupatila, to se podrazumeva. To svakako nije odlucivalo da li cemo kupiti stan, ali mi je zasmetalo. Nova sam na forumu, ovu temu sam procesljala jer me je jako interesovala zbog svega sto nam se desilo. Vidim da vi stalno branite Sakuru, sto je ok. I meni je top i No1 i dalje, ali ovde svako daje kako subjektivni tako i objektivni sud onog sto je dobro i sto nije dobro. Svaka novogradnja ima svoje prednosti i mane, ovde smo da diskutujemo i dajemo svoja misljenja.
Pozdrav za vas

Iskreno, imao sam priliku da ucestvujem direktno a i u siroj porodici u kupovinama nepokretnosti u Beogradu i to pogotovo novogradnja.
Nigde nisam video ogledalo gratis
Svakako ukoliko imate potpisan predugovor a cena se menja, to nije korektno.
Ukoliko nemate potpisano nista, onda je to druga stvar.

:sesir:
 
Glamočak":1xwhuij1 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765867#p765867 je napisao(la):
durmanka89 » Pet Avg 14, 2020 9:39 am[/url]":1xwhuij1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765860#p765860 je napisao(la):
MrGood2016 » Pet Avg 14, 2020 6:40 am[/url]":1xwhuij1]
durmanka89":1xwhuij1 je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?

U svakoj novogradnji, barem na Novom Beogradu, postoji i podrazumeva se. Pogledali smo jos par stanova, isli na prezentacije. The One, Zepterra, Square 43, prijatelji su kupili kod popova i kod njih ima. Verujte da nas ljudi gledaju belo kada pitamo za pratece elemente kupatila, to se podrazumeva. To svakako nije odlucivalo da li cemo kupiti stan, ali mi je zasmetalo. Nova sam na forumu, ovu temu sam procesljala jer me je jako interesovala zbog svega sto nam se desilo. Vidim da vi stalno branite Sakuru, sto je ok. I meni je top i No1 i dalje, ali ovde svako daje kako subjektivni tako i objektivni sud onog sto je dobro i sto nije dobro. Svaka novogradnja ima svoje prednosti i mane, ovde smo da diskutujemo i dajemo svoja misljenja.
Pozdrav za vas

Iskreno, imao sam priliku da ucestvujem direktno a i u siroj porodici u kupovinama nepokretnosti u Beogradu i to pogotovo novogradnja.
Nigde nisam video ogledalo gratis
Svakako ukoliko imate potpisan predugovor a cena se menja, to nije korektno.
Ukoliko nemate potpisano nista, onda je to druga stvar.

:sesir:

Da i za to da odgovorim.

Mi nismo nikad ni u jedan ugovor stavili da ogledala idu niti u bilo kom trenutku to rekli kupcima. Nase je samo ako im se svidi ovo koje je postavljeno uputimo u porcelanosu na Zrenjaninskom putu. Nisam slucajno napisao Zrenjaninski ili ulica Cara Nikolaja jer je to JEDINA ORIGINALNA porcelanosa. Ova na BG na vodi i u resavskoj nema zastupnistvo i u sporu je sa pravom...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svaka cast Djordje. Tako je bilo. Bojan je odusevljen sa Vama i ne cudim se zasto. Vas menadzer pravi velike probleme. Vrlo dobro znate da se Vas menadzer, otac i moj svekar sve dogovorili. Upisan je sprat osam druga faza. Vas menadzer je zvao i vikao na telefon na mog svekra posle tri dana, na sta je covek bio izrevoltiran i kako da mu ne kaze da je prevarant? Jel se to ne zove prevara? Ako
Je nesto obecano zasto se dogovor nije ispostovao? Kako god mi smo pristali i na sesti sprat. Sta se posle desilo ja vise i ne mogu da komentarisem. Jako smo razocarani i istresirani zbog svega. Ja sam napisala sta se nama svidja a sta ne. Svakako da smo uzeli stan iste stvari bih prokomentarisala. Svaki projekat ima svoje pozitivne i negativne strane.
Vama svakako sve najlepse od nase porodice, nas savet je da ubuduce vi pregovarate sa musterijama, menadzer ce vam oterati sve kupce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765881#p765881:36ze6eic je napisao(la):
durmanka89 » Pet Avg 14, 2020 10:43 am[/url]":36ze6eic]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765841#p765841:36ze6eic je napisao(la):
Ingwer » Pet Avg 14, 2020 12:44 am[/url]":36ze6eic]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765809#p765809:36ze6eic je napisao(la):
durmanka89 » Čet Avg 13, 2020 10:41 pm[/url]":36ze6eic]Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.

Za koliko se razlikovala cena koja je dogovorena od cene koju su trazili dan pred potpisivanje (koliko eur po m2 ili za koliko % su trazili povecanje)? Koje je bilo obrazlozenje povecanja?
[/
Prvo je dogovoren osmi sprat po odredjenoj ceni. Od marta se interesujemo za stan, Djordje i suprug su od tada u kontaktu. Zbog cele situacije u zemlji i angazovanosti supruga u kovid sistemu ( radi kao lekar, angazovan od prvog dana) nismo bili u mogucnosti da dodjemo pre smirivanja pandemije. Kako god posle prvog vidjanja je dogovorena cena, sprat, popilo se pice za cestitanje. Posle par dana dobili smo telefonski poziv gde nam je receno da je nas stan prodat da je kod njih doslo do greske da se izvinjavaju , nisu znali, nije bilo upisano. Ok.. nista strasno. Uzeli smo sesti sprat. Opet srecni, svakom se desi propust, zat ne, a mi dobijamo nas stan. Ja otvaram racun u banci, jurim jos neke papire kada sledi sledeci poziv mom svekru, koji je nama glavni za pregovore. Poprilicno neprijatan razgovor, ne mozemo dobiti sesti sprat, samo treci ukoliko hocemo i to je to. Moj svekar gospodinu koji je zvao svakako nije ostao duzan. Nakon toga nam je saopsteno da ima i osmi sprat ali da nam ga ne daju jer se tako moze. Ok. Izuzetna neprofesionalnost, nepostovanje kupca. Tu se sve zavrsilo. Koliko je sada kvadrat stana, ne znam i verujte mi da nas ne zanima. Kod njih se to menja verovatno iz dana u dan. Vas ako zanima svakako idite i vidite, mozda postignete dogovor koji vam odgovara. Mi smo prosli kao bos po trnju, ali verujem da ima ljudi koji su uspeli da kupe bez problema. Svakako otvorite cetvore oci. Srecno ☺️

Jako mi je zao da cujem neprijatne price sa bilo koje strane ali niti znamo sta je svekar pricao a sta je preneo, malo slabije volim ovakav tip prenosa informacija i generalno ne uzimam za ozbiljno.
Uz duzno postovanje vise se ukljucite vi i vas muz da ne bi dolazilo do ovakvih situacija jer sam bio vinovnik nekoliko slicnih pa cak i na svojoj kozi osetio :grand:

Licno sam kupac jedne druge novogradnje na Novom Beogradu a razmisljali smo o sakuri i odustali zato sto smo pronasli sta smo trazili na drugom mestu.

Pozdrav,
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765952#p765952:37gvq1nc je napisao(la):
durmanka89 » Pet Avg 14, 2020 12:44 pm[/url]":37gvq1nc]
Vama svakako sve najlepse od nase porodice, nas savet je da ubuduce vi pregovarate sa musterijama, menadzer ce vam oterati sve kupce.

Evo i jedan savet od mene za Vas: lepa rec i gvozdena vrata otvara. Koliko vidim propustili ste priliku da kupite stan ispod cene zbog bezobraznog i drskog ponasanja svekra, a sada nastavljate i Vi i Boki na isti nacin. To vam nista dobro ne moze doneti.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765941#p765941:37gvq1nc je napisao(la):
Djordje33 » Pet Avg 14, 2020 12:24 pm[/url]":37gvq1nc]

Mr. Good molim te pomislice ljudi da si deo sakure . Seti se starih dobrih vremena kada si me napadao i to poprilicno. Budi onaj stari ahahahah

Malo se salim. Svakako sam objasnio sve. Kao sto znate moj stav je da sve ovde bude transparentno i da svako ima pravo da pise ono sto misli, naravno osim da vredja. Pisite i pozitivno i negativno o mom projektu jer ni ja ni ostali ne mozemo sve sagledati uvek ima tu nesto sto bi moglo jos da se unapredi.

Hvala vam svakako

Bez brige, samo je Boki izparanoisao da imam neke veze za sakurom i poslao svoju zenu na forum da ga podrzi u tome. Mada sumnjam i u to da je on zaista to izparanoisao. Vise mi deluje da pokusaju boki i njegova zena da naprave negativnu PR dramu za sakuru ne bi li dobili to ogledalo od 2000e. Sad po temama jeftinijih projekata govori kako iznad sakure kulja crni dim. A zivi u belvilu i do juce hteo da predje u sakuru...
 
durmanka89":3s2e7ri6 je napisao(la):
Svaka cast Djordje. Tako je bilo. Bojan je odusevljen sa Vama i ne cudim se zasto. Vas menadzer pravi velike probleme. Vrlo dobro znate da se Vas menadzer, otac i moj svekar sve dogovorili. Upisan je sprat osam druga faza. Vas menadzer je zvao i vikao na telefon na mog svekra posle tri dana, na sta je covek bio izrevoltiran i kako da mu ne kaze da je prevarant? Jel se to ne zove prevara? Ako
Je nesto obecano zasto se dogovor nije ispostovao? Kako god mi smo pristali i na sesti sprat. Sta se posle desilo ja vise i ne mogu da komentarisem. Jako smo razocarani i istresirani zbog svega. Ja sam napisala sta se nama svidja a sta ne. Svakako da smo uzeli stan iste stvari bih prokomentarisala. Svaki projekat ima svoje pozitivne i negativne strane.
Vama svakako sve najlepse od nase porodice, nas savet je da ubuduce vi pregovarate sa musterijama, menadzer ce vam oterati sve kupce.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zato je receno da se sedne i sve na licu mesta resi da ne bi bilo posle ja sam rekao ovo nisam ono itd...

Hvala vama na svemu. I svakako poziv je uvek otvoren.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh