Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Đorđe i tvoj dodatni odgovor Mrgudu je prebačen u temu na linku iznad.
 
Danasnje u prolazu ...

sakura01-2020-07-26-21-30-31.jpg

sakura02-2020-07-26-21-30-31.jpg
 
Pomerili su ogradu ka J.Gagarina, pocinju sredjivanje parka ispred zgrade.
 
nadam se da ce ovaj izlozbeno-prodajni objekat na ulazu biti privremenog karaktera a ne "sakura nova" jer onda od parka ne ostaje mnogo
 
Jedna nocna, pun mesec nad Sakurom. Ovo sad vec vrlo lepo izgleda! Nadam se da se iz stanova koji gledaju na jug vidi i most na Adi koji je nocu prelep a ne samo ove limene cevke od toplane.
 

Prilozi

  • 0061710E-7B66-4E71-A73B-62DD8CD3E248.jpeg
    0061710E-7B66-4E71-A73B-62DD8CD3E248.jpeg
    577,7 KB · Pregleda: 4.189
Lepo,nema sta...Jedno pitanje za forumase (verujem da je obradjivano u proslosti) Koliko je sigurna lokacija u pogledu dalekovoda I toplane?
Kad upale grejanje na mazut, a nije nemoguce,nije bas sjajna lokacija...
Sta kazu kupci stanova?
 
Dobar deo ove zime ceo NBG, a i dobar deo ostatka grada, je imao ogromnu koncentraciju pm2 u vazduhu pa samim tim malo sta u BG je sjajna lokacija za zivot.

Trenutno zelezara u smederevu ispustva ogromne kolicine prizemne prasine, na manje od 50km od BG.

Sta kazu Beoogradjani na pm2 i na zelezaru?
 
Teško pitanje za industrijsku zonu na potezu Belvil A Blok sa okolnom periferijom
 
Obzirom da smo već više puta apsolvirali sva pitanja u vezi stolarije, još jedno pitanje u vezi sa ustom: da li će biti moguće naknadna ugradnja komarnika (da li stolarija koja sa ugradjuje ima predvidjenao mesto za to)?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
200808-sakura-park-02.jpg
Je li jos nekom ovo cudno? Zasto ovi okviri prozora prolaze gore u prazno?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765007#p765007:2xwmw1pp je napisao(la):
MrGood2016 » Uto Avg 11, 2020 10:51 am[/url]":2xwmw1pp]Ne.
Neko objasnjenje?
 
Ne, nego neki zakljucak ili pretpostavka zasto je to tako. Ali, zaboravi. Racunaj da pitanje nije za tebe i preskoci sledeci put :)
 
I meni je bilo cudno kako vire okviri prozora iznad zgrade a onda vidim na renderima na sajtu da tako i treba da izgleda... Ako dobro vidim na sajtu na povucenom spratu tu kao da stoji neko bilje u tom okviru.
 
Malopre sam prošao i zagledao koliko sam mogao. Donji deo je prozor, dok to što viri van horizontalne ivice je definitivno arhitektonska sloboda, da ne kažem pečat... Samo estetika
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765134#p765134:z7artdzr je napisao(la):
Ingwer » Uto Avg 11, 2020 3:20 pm[/url]":z7artdzr]I meni je bilo cudno kako vire okviri prozora iznad zgrade a onda vidim na renderima na sajtu da tako i treba da izgleda... Ako dobro vidim na sajtu na povucenom spratu tu kao da stoji neko bilje u tom okviru.
Da, u pravu si, hvala. Sada sam i ja pogledao i gore je terasa na povucenom spratu, bice i staklena ograda. Nisam ranije obratio paznju pa mi bilo pomalo cudno.
 
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765809#p765809:1l0gzacg je napisao(la):
durmanka89 » Čet Avg 13, 2020 10:41 pm[/url]":1l0gzacg]Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.

Za koliko se razlikovala cena koja je dogovorena od cene koju su trazili dan pred potpisivanje (koliko eur po m2 ili za koliko % su trazili povecanje)? Koje je bilo obrazlozenje povecanja?
 
Да обавезно ћу повести мој тим адвоката, хвала за савет.
 
Vrh