Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Шта кажете на новопостављену сигнализацију на страни до Јурија Гагарина? Је ли ово део ПВО система или навођење авиона на Сурчин?
Prođoh sinoć i videh onaj horor - lajt šou na strani zgrade do JG. Da li vama, stanarima to smeta? Deluje previše intenzivno i previše svetlo. Na stranu što izgleda vašarski...
 
Prođoh sinoć i videh onaj horor - lajt šou na strani zgrade do JG. Da li vama, stanarima to smeta? Deluje previše intenzivno i previše svetlo. Na stranu što izgleda vašarski...
Па постави неколико слика, да и ми остали видимо о чему се ради!
 
Ja kad sam prolazio par led traka je "vrisnulo" pa je konstantno bilo u zeleno/crvenoj boji, potpuno odudarajuci od ostatka scenografije, pa je vrv to ostavilo vasarski efekat na Srdjana
 
Ama ideja da ti zgrada ima led trake i da imaš lajt šou na fasadi je za mene vašarska. Poštujem ko misli drugačije. Snimiću kad budem prolazio sledeći put.
 
Koja firma je pružala facility usluge tj.održavanja i obezbeđenja Sakure?
Neka firma Eson, nikad čuo za njih... mislim da treba naći neku krštenu firmu sa ozbiljnim referencama poput City Facility-a koji održava A blok ili firme koja održava West 65 ili neka od firmi koja održava zgrade u BNV a ne neku firmu za koji niko nije čuo, poput tog Esona.

A što se tiče dekorativne rasvete, ona postoji duže vreme, još letos je puštana s vremena na vreme i po meni top izgleda. Tako nešto bi trebala da ima svaka nova zgrada na NBG, a ne samo West kula, Sakura, Kennedy i zgrade preko puta novog Merkatora (blok 32).

Ja bi naknadno led dekorativnu rasvetu ubacio i na A blok (3 i 4 faza jer su te 2 zgrade dominantnije od nižih), West, Airport City... jednostavno to daje neki šmek i atraktivnost tim zgradama.
 
Pa isto kao i svi ovde koji čekamo useljenje u drugu fazu dovijamo se da saznamo informacije.

A što se tiče informacija dobijenih od "pouzdanijeg kanala" za trenutno useljenu prvu fazu je da im je otkazala firma koja je do sada održavala zgradu i da se traži nova. Što znači da je trenutno status kvo.

Kako se desilo da im ovi otkažu, a da Sakurina stambena zajednica nije angažovala drugog provajdera to već ne znam

Tako je, ali trenutno sam 5000 km od Beograda, tako da nisam u mogućnosti da skoknem i proverim.
Postoji viber grupa...
 
Ja kad sam prolazio par led traka je "vrisnulo" pa je konstantno bilo u zeleno/crvenoj boji, potpuno odudarajuci od ostatka scenografije, pa je vrv to ostavilo vasarski efekat na Srdjana

Oko nove godine je išao brzi skrol tipa: "Srećna Nova godina"...
 
Neka firma Eson, nikad čuo za njih... mislim da treba naći neku krštenu firmu sa ozbiljnim referencama poput City Facility-a koji održava A blok ili firme koja održava West 65 ili neka od firmi koja održava zgrade u BNV a ne neku firmu za koji niko nije čuo, poput tog Esona.

A što se tiče dekorativne rasvete, ona postoji duže vreme, još letos je puštana s vremena na vreme i po meni top izgleda. Tako nešto bi trebala da ima svaka nova zgrada na NBG, a ne samo West kula, Sakura, Kennedy i zgrade preko puta novog Merkatora (blok 32).

Ja bi naknadno led dekorativnu rasvetu ubacio i na A blok (3 i 4 faza jer su te 2 zgrade dominantnije od nižih), West, Airport City... jednostavno to daje neki šmek i atraktivnost tim zgradama.

ESON je održavao Airport City. Vidim da su im tamo na Fast Parku i dalje parkirani neki automobili...
 
Bas me uvek zanimalo, kada svetli tako, koliko se vidi u sobama uvece a verujem mnogo, nadam se da nije svetleca dekoracija do spavacih soba.
 
Ja kad sam prolazio par led traka je "vrisnulo" pa je konstantno bilo u zeleno/crvenoj boji, potpuno odudarajuci od ostatka scenografije, pa je vrv to ostavilo vasarski efekat na Srdjana
Tih par traka ne radi još otkad su ih prvi put pustili prošle zime pred praznike (znači pre godinu i po). Ne znam kako one koji održavaju zgradu ne nervira da gledaju to :D
 
Tih par traka ne radi još otkad su ih prvi put pustili prošle zime pred praznike (znači pre godinu i po). Ne znam kako one koji održavaju zgradu ne nervira da gledaju to :D
Ako ne zive tu, zabole ih uvce, pa i ako zive opet ih zabole uvce.
Ali prerano je da se pokvari tako brzo.
 
Ako ne zive tu, zabole ih uvce, pa i ako zive opet ih zabole uvce.
Ali prerano je da se pokvari tako brzo.
Pa da ali računam ako menjaju šta se prikazuje, kao što su sad npr stavili da se vrte cvetovi, valjda pogledaju onda uživo kako izgleda...
A ne rade otkad su ih prvi put upalili, tako da možda neke nisu povezane lepo pre nego da su se pokvarile.
 
Bas me uvek zanimalo, kada svetli tako, koliko se vidi u sobama uvece a verujem mnogo, nadam se da nije svetleca dekoracija do spavacih soba.
Ne vidi se ni malo, ja nisam ni znala da je upaljena rasveta dok nisam izasla napolje. Meni je iskreno ruzna i kic, okej bi mi bilo da samo svetli jedna boja bez ikakvih animacija.
 
Ne vidi se ni malo, ja nisam ni znala da je upaljena rasveta dok nisam izasla napolje. Meni je iskreno ruzna i kic, okej bi mi bilo da samo svetli jedna boja bez ikakvih animacija.
Ja sam dekorativnu rasvetu provalio samo po blagom menjanju nijanse na prozorima i alu fasadi zgrade Deleza/Medigrupa preko puta Sakure. Šta više mislio sam da je to odsjaj od bilborda, i tek kada sam izašao ispred zgrade provalio sam da je uključena rasveta. To je toliko blago da ne možeš da primetiš dok se dobro ne zahledaš ka Delezu/Medigrupu.

Ne znam ko bi normalan pomislio da je dekorativna rasveta tako postavljena da svetlo ulszi u sobu.
 
Ja sam dekorativnu rasvetu provalio samo po blagom menjanju nijanse na prozorima i alu fasadi zgrade Deleza/Medigrupa preko puta Sakure. Šta više mislio sam da je to odsjaj od bilborda, i tek kada sam izašao ispred zgrade provalio sam da je uključena rasveta. To je toliko blago da ne možeš da primetiš dok se dobro ne zahledaš ka Delezu/Medigrupu.

Ne znam ko bi normalan pomislio da je dekorativna rasveta tako postavljena da svetlo ulszi u sobu.
Ja sam pomislio. Imao sam takva iskustva u nekim hotelima. U nekim je bilo jako neprijatno za spavanje.
 
Ne znam ko bi normalan pomislio da je dekorativna rasveta tako postavljena da svetlo ulszi u sobu.
Hvala sto si ovim indirektno napisao da sam nenormalan, jako si kulturan lik.
Pitao sam jer iz iskustva znam da ima zgrada u kojima belo dekorativno svetlo ozbiljno ulazi u sobu, licno se uverio.
 
Hvala sto si ovim indirektno napisao da sam nenormalan, jako si kulturan lik.
Izvini, nije mi bila namera, brzopleto sam to napisao bez da sam promislio da će neko da se uvredi. Da li smo ok sada? Prihvataš moje izvinjenje?

@SrdjanG76 isto izvinjenje se odnosi i na tebe. Ne želim niko da se oseća uvređeno u prepisci sa mnom.
 
Иначе, ако су LED светиљке на плафонима холова и ходника зграде исте оне које су уграђене у плафоне "шоу рума", онда су се добро зезнули. Доста их је неисправно у том шоу руму.
 
Vrh