Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

Meni je na CEOP-u poslednji predmet iz juna prosle godine - Prijava zavrsetka objekta u konstruktivnom smislu.
Moze li neko da ostavi link ili info uz koje kriterijume pretrazuje portal da bi se videle poslednje promene?
 
Meni je na CEOP-u poslednji predmet iz juna prosle godine - Prijava zavrsetka objekta u konstruktivnom smislu.
Moze li neko da ostavi link ili info uz koje kriterijume pretrazuje portal da bi se videle poslednje promene?
Screenshot 2024-04-26 at 15.13.29.png
 
Kod mene i dalje stoje samo rusevine prethodnih objekata, mozda mi je iskesirana stara mapa jos uvek, mada probao sam sa vise uredjaja.
 
Zelena boja na krovu se pretvorila u braon. Jel neko ukapirao šta je to?

Vidim na drugim zgradama u izgradnji toga nema, da li se voda ovde nakupljala na krovu?
 
Zelena boja na krovu se pretvorila u braon. Jel neko ukapirao šta je to?

Vidim na drugim zgradama u izgradnji toga nema, da li se voda ovde nakupljala na krovu?
Meni lici na mahovinu koja se nakupila zbog vlage od kise, obicno postane braon kada je suvo vreme, jer nema vlage, kao u proteklih par dana. Ali ne znam sto je se nakupilo bas ovoliko na krovu, da li nije oticala voda ili slicno...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Air
Zna li neko mozda da li ce vrtic koji je planiran u jednom delu lokala da bude pod upravom PU "Dr Sima Milosevic" tj drzavni, ili ce biti privatan? U Gornjem gradu vidim da postoji vrtic "Dambo" koji je drzavni i to je jos jedna veoma pozitivna stavka u kompleksu.
 
U ponedeljak sam isao da izmerim prostor zbog ugradnih elemenata i namestaja. Na nizim spratovima su vec poceli ciscenje stanova, ribanje podova i stolarije, ograda je postavljena gotovo na svim terasama i kako sam mogao da saznam na licu mesta useljenje je i dalje planirano za kraj maja. Mada, ostalo je da se ugradi ograda na stepenistu, da se okrece hodnici u ulazima, atrijum i lokali se jos uvek uredjuju... Radi se punom parom, nadamo se da ce stici sve da urade do kraja maja.
Kada ulazite u svoje stanove, kako to izgleda? U smislu, najavite se? Samo banete? Neko vas sprovede? Idete sami? Ja nisam nijednom bio, a voleo bih da obiđem 😃
 
Moraš da se najaviš za to, ne možeš samo da baneš na gradilište, neće te pustiti.
 
Kada ulazite u svoje stanove, kako to izgleda? U smislu, najavite se? Samo banete? Neko vas sprovede? Idete sami? Ja nisam nijednom bio, a voleo bih da obiđem 😃
Najavis se kod devojke ka gradilistu (dace ti broj u prodaji), zakazes termin i ona te sprovede. Ili naidjes kada su raspolozeni na gradilistu i zamolis da te puste :)
Kazu neki doduse da sada kada su krenuli da ciste stanove nece biti pustanja do primopredaje.
 
Najavis se kod devojke ka gradilistu (dace ti broj u prodaji), zakazes termin i ona te sprovede. Ili naidjes kada su raspolozeni na gradilistu i zamolis da te puste :)
Kazu neki doduse da sada kada su krenuli da ciste stanove nece biti pustanja do primopredaje.
Jasno, kasno sam se setio. Hvala vam komšije! 😊
 
Da li je neko dobio potvrdu od SBB-a da ce ih biti u zgradi? Ja sam dobio od investitora, ali kad sam zvao SBB, rekli su mi da ne postoje tehnicke mogucnosti.
Ugovor mi bas sad istice, pa sam htio da produzim, ali ako to nije sigurno, ne bih smio da se igram s tim, mada, pretpostavljam da ce ga biti, ako bude preko 50% stanara koji se izjasnjavaju da zele. Ne znam kakvih vi informacija imate po tom pitanju
 
Da li je neko dobio potvrdu od SBB-a da ce ih biti u zgradi? Ja sam dobio od investitora, ali kad sam zvao SBB, rekli su mi da ne postoje tehnicke mogucnosti.
Ugovor mi bas sad istice, pa sam htio da produzim, ali ako to nije sigurno, ne bih smio da se igram s tim, mada, pretpostavljam da ce ga biti, ako bude preko 50% stanara koji se izjasnjavaju da zele. Ne znam kakvih vi informacija imate po tom pitanju
Danas mi je iz SBB-a receno da bi i taj kraj Zemuna trebalo da je pokriven njihovom uslugom. I da bi sve novije zgrade trebalo da imaju optiku sprovedenu.
 
Vrh