Šta je novo?

Rekonstrukcija šetališta Lazaro Kardenasa

Ovo je do sada uradjeno u prvoj fazi:
IMG_20230805_121849.jpg
IMG_20230805_121928.jpg
IMG_20230805_121955.jpg
IMG_20230805_122034.jpg
IMG_20230805_122117.jpg
IMG_20230805_122201.jpg
IMG_20230805_122310.jpg
IMG_20230805_122440.jpg
 
Juče sam prošao i u odnosu na ove slike iz maja, novosti su:
- prva četvrtina u bloku 70 (deo do Gandijeve) je 99% završen, možda nedostaje po neka klupa i sl.
- druga četvrtina, od tog dela pa do škole: staze su asfaltirane (nema više kocke i "morskog kamenja") klupe još nisu završene. Jedna od dve glavne staze izgleda služi kao put za mehanizaciju pa još nije stavljen vinalni sloj asfalta.
- druga polovina, od škole do Omladinskih brigada: raskopano.
 
Sto nisi fotko nebilo ti zapovjedjeno inace morsko kamenje imalo neki šmek ali treba truda oko tog da se uradi
 
A ovde neće da se radi segment od centra bloka do Save?
 
N vidim da je najavljju ni kreću, a taj deo je zaista najgori u celom delu ovog bloka. Valjda će srediti sl godine
 
Malo novih slika od mene,pogled ka Gandijevoj sa sredine bloka

Pogled ka Gandijevoj sa mesta gde počinju kućice novog TC

Pogled ka starom TC u sredini bloka (gde je Maxi).Do ovde je uglavnom sve završeno,postavljene klupe,rasveta

Idemo na sredinu bloka,kod ulaza u školu.Lepo su ispale ove uzdignute ivice,kao neke saksije za ove četinare

Ovde se ovaj deo razlikuje od bloka 45 jer je nekako dosta uži.Naravno tome doprinosi i pozicija škole u bloku 70

Isto to sa druge strane,mesto gde se ka Savi izlazi iz starog TC

Nema više onih lomljenih ploča ali je tu sada morsko kamenje

Zanimljivo napravili su novu stazu ovde blizu bazena škole
 
Idemo dalje,pogled sa sredine ka O.Brigada staza do škole

Pogled ka JG i "Kinezima"

Pogled sa sredine ka OB staza pored zgrada

Završeno je i ovo dečije igralište

Malo detalja

I ovde će biti sačuvana česma na šetalištu

Poprečne staze kod škole



Ovaj košarkaški teren je od ranije,nije rađen u okviru projekta

Ovo je već kod vrtića

Poprečne staze kod vrtića,inače ako sam dobro video ovi majstori u vrtiću menjaju stolariju



I ovo igralište je pušteno,nalazi se blizu OB.Nisam siguran za teren (u pozadini sa belom ogradom) jel rađen u okviru ovog projekta ali i on je pušten

Ovo je već kraj šetališta kod OB

Slika uz ugradu obdaništa
 
Pogled ka starom TC u sredini bloka (gde je Maxi).Do ovde je uglavnom sve završeno,postavljene klupe,rasveta​

Zna li se kako su zamislili da ove kocke sačuvaju pod rasturanja?

Idemo na sredinu bloka,kod ulaza u školu.Lepo su ispale ove uzdignute ivice,kao neke saksije za ove četinare

Lepo izgleda, i deluje mi da će ovaj deo sa zemljom da bude ozelenjen sa nekim nižim žbunovima, listopadnim ili četinarskim. Jedino mi nije jasno šta treba da predstavlja ova bandera sa nabacanom zemljom.
 
Da li znate da li je u planu obnova šetališta u zoni od škole Branko Radičević pa do okretnice tramvaja 7,9 i 11 ?
0c1ee8e2d522b167ae250d8998770cd7.jpg


Sent from my A063 using Tapatalk
 
Vrh