Šta je novo?

Razni projekti

Mala retrospektiva ulica djuke dinic zvezdara
1.prije radova
Screenshot_20230315-210527_Gallery.jpg

2.render
Screenshot_20230315-213359_Gallery.jpg

3.gradjevinska tabla
Screenshot_20230808-014427_Gallery.jpg
4.izvedeni objekat na kraju
20230731_170530.jpg

Kao što se vidi investitor nije vratio trotar u prvobitno stanje
 
Prodjoh pre neki dan Kumodraskom,kao da je krenula gradnja Voždovac Smart Home zgrade.
Nisam mogao da slikam,jer je ulica bila zatvorena,zna li neko jer su krenuli?

 
Kako se meri energetska efikasnost? Jer kakva god da je izolacija, ove crne ploce se leti na direktnom suncu greju na 100° i to ne moze da bude dobro za temperaturu unutra, a spolja oko zgrade da ne pricamo.
 
Da li mozes da podelis sa nama cenu kvadrata? Hvala.
@sstojanovic Kazu da su cene te koje na sajtu tj sajta oba investitora i goodproperties i grafin (od 2450+pdv, pa do 2600+pdv), i da se raspolozivost stanova isto updateuje redovno na sajtu. Ja cu ici danas da pogledam stanove u V park (3sobni kod oba investitora), pa javljam utiske...
 
Dobar dan komsije.
Ja bi da postavim jos jedno pitanje, pretpostavljam da nas ima vise sa ovim problemom...kako resiti situaciju u kojoj investitor nije obezbedio pristup svakom ulazu zgrade asfaltom ( mislim automobilom)? Zar to ne bi trebao biti neki uslov za dobijanje upotrebne dozvole za stambenu zgradu? Uslov za kupovinu stana nije bila kupovina parking mesta pa mislim da i stanarima koji isto nemaju mora biti omogucen asfaltiran prilaz vozilom do ulaza u zgradu sto sada nije slucaj. Kome se zaliti zbog toga i kako to resiti?
 
Da li postoji put javni u katastru do zgrada
A isti samo nije asfaltiran
@Jane do
 
Poslednja izmena:
Vrh