Šta je novo?

Razne rekonstrukcije

p1509151551.jpg

Сердар Јола.
 
Sa tobom se slaže gospodin iz obezbeđenja Rektorata, kaže moglo je to lepše, ne voli što je metal i staklo.

Moj je utisak da je u odnosu na projekat dobro urađeno, prozračna je struktura ali taj deo neće više moći da se koristi za snimanje filmova tipa Montevideo bez ozbiljnog CGI-a :D . Render je ispoštovan

rektorat_bu_kapetan_misino_zdanje_310513.gif
 
Zar nije moglo sa unutrasnje strane da se nevidi spolja
 
Da u dvoristu to mi je jasno nego mislo sam unutar same zgrade sta nisu mogli da probiju plocu nisu smjeli sta
 
bas je sjajna ova mesavina starog i novog, ne znam sto vam smeta. kao ona zgrada u siminoj na cosku sa dobracinom.

uotalom navikavajte se, stize rajiceva :)

edit: slovna greska
 
direktor":3gzw3r0o je napisao(la):
Da u dvoristu to mi je jasno nego mislo sam unutar same zgrade sta nisu mogli da probiju plocu nisu smjeli sta

Cak i da postoji idealno mesto za iole konforni lift unutar zgrade, kod strarih zgrada ovaj poduhvat je rizicniji za izvodjenje i puno vise kosta.
Plus sto je trend.
 
Problem je u trendu pare nisu bile proble evropa je pljunula iste
 
Постављена је мања скела код улаза касарне 7. пука, и трака дуж Ресавске уз саму касарну.
 

izvor:СРПСКИ АРХИТЕКТИ / SERBIAN ARCHITECTS
 
Joш једна досадна пумпа... а Дејтонка се баш истицала.
 
I ja sam očekivao da će napraviti nešto reprezentativno, a ne može se reći da je onakav dizajn bio skup! Šteta za jednu takvu dobru lokaciju...
 
To je ono sto meni smeta u savremenom svetu.
Ta potreba kompanija da se do zadnjeg detalja ispostuje brendiranje koja dovodi do totalne uniformnosti!!!
Ne mogu reci da je 'Dejtonka' bila remek delo, ali je svakako bila DRUGACIJA i prepoznatljiva.
 
И достојна своје локације. Ова нова пумпа као и све остале по ауто путу и селима...
 
Vrh