Šta je novo?

Razne rekonstrukcije

IMG_20231227_110355.jpg
IMG_20231227_110401.jpg

Pravosudna akademija dobila nove prozore, vec sada je rok zavrsetka debelo probijen...
 
Ne znam dal je neko pisao, Al sad primetnih iz busa skele na zgradi na ćošku Kosovske i Takovske. Kako ono beše, zgrada je od Atlasa, kompanije Duška Kneževića?
 
Тако изгледа, нема ту ништа од санације.
 
Ovi zaista okacili mega ekran na ovom mjestu... ovo polako postaje nepodnosljivo.

Ček, jel ekran montiran na skelu? Ili su ga montirali na fasadu?

Ako je ovo prvo, onda je kre*en onaj ko je dozvolio zauzeće trotoara skelom, koja nosi gigantski bilbord.
 
Moguce da je nelegalno
Bilbord na zgradi pod zaštitom države iznad kluba tramvaj /Žagubica je postavljen divlje
I nikom nista stanari traze uklanjanje evo mislim 2 god i nista predsednik opštine zvezdara je u aprilu 2023 obećao da ce biti uklonjen kroz 2 meseca naravno stoji i dan danas
 
Заиста ово катастрофално изгледа. Таман се човек понада да ће се још једна недовршена зграда коначно завршити... Простори поред најважнијих институција наше државе, потпуно невезано за то ко за кога гласа и ко кога подржава, не би смели овако да изгледају.
 
Alal vera, vlasnik bilborda je očigledno odlučio da hoće da ima najveći, voli čovek da ga meri...

Gde su institucije, jel moguće ovo? Tačno da čovek uzme, skupi stanare nekoliko zgrada i posadi bilborde na kojima će se vrteti sve afere SNS-a. Da vidimo koliko bi im trebalo da tako nešto uklone.
 
Ne znam da li da se radujem što su zaklonili odvratan izgled ove megastrukture ili da plačem zbog ovog "kreativnog" rešenja, evo vi meni recite sad ?!?!?
 
Vrh