Šta je novo?

Razne rekonstrukcije

image-0-02-05-2f59722d3e2766917017110d21b5eb5e254c1e2e8ecfbef29f.jpg


Mozda ispane dobro ako ne upropaste sa staklom
Bolje da je ostala ista fasada a da su zamjenili stakla
Zavod dao dozvolu ako su ih uopste pitali posto je bila rasprava kad je tek pravljena zgrada
 
Odlican render meni je ovo ok, fasada po mom ukusu, jedino sto ovakav natpis neide na ovakvu zgradu. Trebalo je to malo diskretnije tj. sitnije, bode oci.
 
A kad su Turci imali stila :?

Stvarno ružan natpis, ali takav im je logo.
 
direktor":26itbkln je napisao(la):


Mozda ispane dobro ako ne upropaste sa staklom
Bolje da je ostala ista fasada a da su zamjenili stakla
Zavod dao dozvolu ako su ih uopste pitali posto je bila rasprava kad je tek pravljena zgrada
Ako ispoštuju render i koriste dobre materijale za fasadu, ovo može da bude sasvim dobro.

Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk
 
Rekonstrukcija ove fasade je veliki gubitak. Niko ne brine o očuvanju kulturnog nasleđa, iako je ovo novija zgrada i njih moramo da čuvamo inače će za 50 godina izgledati kao da nikada ništa nismo gradili, a upravo je turistima interesantna ta šarenolikost koju Beograd ima.
 
ima milion zgrada u bg-u koje izgledaju kao render, a ovakve staklene cudne, ne znam kakva je to arhitektura, su prilicno retke i zanimljive
 
Meni licno nebi smetalo da su samo zamenili staklo novim jer je zgrada u nacelu sasvim ok, al kad vec vidoh ovaj novi render ipak je ovo bolje i radujem se pocetku radova.
 
Ovo je bila jedna od retkih staklenih zgrada koja se dobro uklopila sa okolinom.
Zameniti samo stakla i ne izmisljati toplu vodu.
 
I jos bi ih jeftinije izaslo da su samo zamjenili stakla
Rekose da su je kupili za oko 4 miliona €
 
Sta se ovje rekonstruise djeluje kao da se radi iz temelja a nema gradj table
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524353#p524353:22r0iyrw je napisao(la):
Вожд » 13 Mar 2018 01:05 am[/url]":22r0iyrw]
file.php

Rusili su ove stare kuce zbog modernizacije i urbanizacije, a danas bi bile turisticka atrakcija. Svako vreme ima svoje.
 
Mozda ih je trebalo premjestiti grupisati negdje
 
Pa ne znam bas koliko je lokacija adekvatna mozda ipak negdje drugo
 
Nije da nije adekvatna lokacija, ali je prevelik rizik. Ko zna kako bi to napravili. Replike ovih kuca bi trebale da se prave onako kako su tada pravili; malo nespretno i "ukrivo", od istih materijala, rucno, umetnicki.
 
Vrh