Šta je novo?

Pušten je u rad novi Forum

За прлета, vucka и остале који разумеју сврху смајлија
5c7a05daa73289c41ead559ddd80b6d0.gif
85f3a6399b7dd89ee794632d69d82bd7.gif
296120985.gif
4273667656.gif
a050.gif
laugh.gif
hihi.gif
confused1.gif

Имам још
bb logo av.png
 
Chome mi je dva dana, sve do malo pre, pokazivao ovo pri pokusaju da odem na link sa forumom.
Ulogovao sam se preko firefoxa, promenio lozinku i dalje nije hteo da mi ucita stranicu na chromu.
I onda bukvalno dok ovo pisem magicno je proradilo (nisu add blockeri u pitanju).

Problem za sada resen, ali ipak hocu da podelim iskustvo, jer mozda gomila drugih forumasa ima isti problem as we speak.


Screenshot 2022-06-17 06.03.17.png
 
Ima par dana kako je počeo forum da mi tu i tamo traži da potvrdim da želim da dam "like". Da li se još nekome to dešava i šta je u pitanju? Svejedno koji je browser, i nema veze sa uređajem sa koga pristupam forumu.
 
Kako traži da potvrdiš like, možeš li napraviti screenshot?
 
Iskoči mi poruka "Da li želite da potvrdite?". Kada, ako se ponovo bude desilo, napravići screen shot.
 
Mogu li nazivi - naslovi forumskih tema da budu istog fonta ?
Pracenjem tema preko mobil. tel.
opcijom šta je novo
hronološki poredjani naslovi nekih tema jasno su pregedni dok neki naslovi zahtevaju mlacenje po ekranu ( levo , desno) kako bi se pročitao naslov
i ako za time uz malo moderatorove korekcije
ne bi bilo potrebe a i skladniji bi bio isti pregled
prilikom pracenja foruma BB-a
:)
 
Tražio sam nešto na internetu i naišao na tabelu koja mi odgovara, te sam kopirao istu. Nakon nekog vremena sam pristupio forumu i kliknuo na dugme "citat". Kada sam otišao na željenu temu i kliknuo na dugme "unesite citate", umesto da mi se pojavi iskakajući prozor sa citiranim porukama sa foruma, kako bih potvrdio da želim sve titirane poruke da budu ubačene u novu poruku koju pišem, iskočila mi je tabela koju sam ranije kopirao, a ostala mi u memoriji kompjutera (clipboard). Da li se još nekome dešava(lo) slično?​
 
Igore, ajde pusti još jednom Tapatalku upit sa komentarom da je sporo učitavanje preko aplikacije.
Ja sam im pisao onda kad si i ti pisao, nakon puštanja novog foruma, i dobio sam odgovor da su i oni utvrdili da radi sporo i da je prosleđeno programerima... i onda ništa.
Očigledno je nešto do njih a bezveze je da ne radi ako može, a siguran sam da može.
TNX
 
Meni od skoro ne prikazuje neke teme (kao što je npr. Metro) u podforumu "Javni gradski prevoz", već mu mogu pristupiti samo preko glavnog sajta (forum.beobuild.rs) kad neko odgovara i tu prikaže.
viber_slika_2022-12-01_11-31-02-529.jpgviber_slika_2022-12-01_11-31-02-584.jpg
 
Hm, jel ima još neko sličan problem?
 
Ja nemam problem, a pristupam forumu i preko stonog računara i preko mobilnog. Ali zna tu i tamo da mi prikaže da imam novih porukaq u nekoj temi, a kada je otvorim, vidim da su to poruke koje sam već pročitao.​
 
Sad mi je, pored metroa, nestala i Budućnost gradskog saobraćaja. Nije pomoglo da se ulogujem i izlogujem sa foruma.

Međutim, kad sam izlogovan, te teme najnormalnije vidim. Da ne postoji možda neka mogućnost da samostalno sakrijem neke teme pa da sam ja to kao pogrešno stisnuo?
 
Tapatalk je izuzetno loš, i sve više foruma izbacuje podršku za njega. Platforma im je šuplja kao sir, i jednostavno je zastarela i nebezbedna.

Najbolja opcija je da se za mobilne telefone omogući instalacija Beobuild Forum aplikacije, koja je u suštini web verzija mobilnog sajta. Takvo rešenje ima Benchmark forum i čudi me da @kUdtiHaEX nije omogućio to i ovde na Beobuildu.

Igor bi mogao da vidi sa njim da se to implementira.
 
Hm.. Stavio sam jednog kolegu forumaša na ignore listu ali mi se istovremeno tema koju je on pokrenuo izgubila sa liste tema u podfurumu..
Kada sam ga skinuo sa ignore liste vratila se i tema ;)
čisto kao info, može nekom da pomogne
 
Imam jedno kratko ptianje u vezi foruma, pa ako moze neko da mi pomogne.

u gornjem levom delu postova kolega forumasa, mi pokazuje vreme u formatu AM PM,
a voleo bih da mi forum pokazuje vreme u 00-24h formatu.

Pogledao sam opcije i nasao sam samo deo za vremensku zonu, gde mi je postavljeno +01, kao sto i treba,
ali nigde nisam video gde mogu da promenim format prikaza vremena?

Hvala unapred.
 
@Igor
Dobio sam odgovor od tapatalk-a da je problem u Tapatalk plugin-u na forumu, navodno je stara verzija tog plugin-a.
JBM li ga, valjda ćeš ti znati o čemu se radi.
U svakom slučaju kažu da će se rešiti problem sa sporim učitavanjem foruma na tapatalk-u kada se bude ažurirao plugin...
P.S.
Ranije sam im slao mejlove da pogledaju u čemu je problem a znam da si ti slao i nikad ništa nisu uradili dok nisam odlučio da ne produžim "VIP pretplatu"...
Odmah su me kontaktirali da provere zašto ne produžavam.
Kad sam im rekao koji je razlog kontaktirali su me sa obrazloženjem u roku od sat vremena.
 
Poslali su i meni ekspresno mejl pa ću videti sa Kutijom da instalira novi plugin.
 
Vrh