Šta je novo?

Protivpožarna zaštita (Vatrogasci i vatrogasne jedinice)

Да, имају и стакла кроз која се види шта се налази унутра.
 
Da, menjali su vrata na Komandi pre oko mesec dana.

Inače, volim ove stare Mečke, njima izbegavaju da pale sirene jer uvek probude pola Novog groblja. :D
2560px-Mercedes-Benz_NG_vatrogasci-spasioci_Beograd_MUP_Srbije.jpg


Nisam čuo tu sirenu jedno bar 10 godina.
 
Koja je namena dve stare Mečke iz brigade sto se vide na slici, cisterne?
 
Pozdrav…
Da li neko zna da mi razresi dilemu…
Zašto neki rukovodioci u vrhu sektora imaju vatrogasne a neki policijske cinove?
Na običnim uniformama svi nose čičak značke sektora ali na svecanim uniformama mislim da neki kao nacelnik Čausic i drugi imaju policijske značke.
Da li su onda oni pripadnici policije ili vatrogasne brigade…
 
Poslednja izmena:
Koliko slep treba biti da neko iz gradske uprave vidi na nekim mestima kako se šire površine ugažene automobilima, i to uglavnom nekih koji su zaposleni tu, i da im ne padne na pamet "hej, ajde da vidimo sa MUPom da se tu napravi mali montažni parking za njihove automobile". Ne, bolje da ostane ovako - blato, uništeni stubići i divlji parkinzi koji se svakog meseca prošire još malo, sve dok jednog dana ne počnu da parkiraju i na autoputu ili na onoj padini ka stajalištu na autoputu. Hajde da sve zelene površine u gradu pretvorimo u blatišta za parkiranje.


Kakve slepčine i gluperde vode ovaj grad, to je neverovatno.
 
Novo vozilo iz nemačke za dvd matica zemun, namenjeno za tunel i sad se nalazi na stalnom dežurstvu kod tunela železnik. Eto, malo i ja da dignem temu.
 

Prilozi

  • IMG_20231213_095045.jpg
    IMG_20231213_095045.jpg
    154,3 KB · Pregleda: 65
Добро су се поновили са МАНовим камионима у Матици :) Штета што су друта ДВД слаба.
 
Onda imaju bolja vozila od profesionalne jedinice brigade u Železniku. Oni pitanje i da li imaju jedan noviji kamion.
 
Matica je jača od mnogih jedinica. Pored ovih ima još jedna mercedes cisterna, terenac daster i nov kombi Ford. Osim toga, iveco na tunelu je opremljen kompletnom opremom za tehničke intervencije, hidraulični razvalni alat, agregat, vazdušni jastuvi, čepovi itd...
 
Још да узму од Младеновца лестве и опремљени су као и ВСЈ Земун :D
 
A koje lestve ima Mladenovac? Mislim jel su te od dvd-a date profesionalnoj vsj?
 
Poslednja izmena:
Zato dvd cukarica raspali kombi imv
Zato dvd zvezdara nista
Zato dvd....
 
Vrh