Šta je novo?

Privatni prevoznici

becks89

Advanced
Učlanjen(a)
14.06.2012.
Poruke
4.055
Pohvaljen
1.943
Lokacija
Beograd
Čudno da oni nemaju svoju temu s obzirom na njihov broj u Beogradu..
Evo ovako oni se dele na 3 grupe
-"Beobus" (članice:Lekon,Knežević ,Bamiron,Saga,Košava prevoz,Unacop,Viktor Boš,Lui Travel,B&B Linea)
-Grupa "Privatni Prevoznici" (članice:Dumeco,Banbus,Transprodukt,Trans-Jug,M&M Trans,C&LC Group)
i nezavisni privatnici su : Veolija,Čurdić,Autokodeks,Presto,Tamnava(kao i Citybus)
 
Kad sam već otvorio temu da ne bude prazna :D
31mg8.jpg

Veolija
IKCpi.jpg

dlmlD.jpg

M&M trans
IKCpi.jpg

Biće ih još čim se resize završi :)
 
Po čemu ti je najružniji ???
Za razliku od Fapova ovaj(Cobra GD 292) ima Manov motor,manuelac je, ali ima bolji start nego 90% automatika u gradu,ima kamere na vratima,ima tapacirana sedišta ,ispred Fapa je u svakom pogledu po jednu svetlosnu godinu :)
 
Рекох РУЖАН, не ср*ње, не иде добро итд... Естетски је очајан, предњи део поготово.
 
Najruzniji autobusi su gumenjaci liazi nema nista gore od njih sa tom izjavom se slaze i kolega Blokovi :D
 
kad bi se uvelo da privatnici imaju i svoje trole i svoje tramvaje :)
pa Bog da nas vidi :)
 
Tramvaji su ipak mnogo skuplja investicija od autobusa, sumnjam da bi bilo ko od privatnika imao interesa da uđe u takav neki posao, neki od njih poput Lui travela nisu u stanju jedno staklo da zamene, mada možda bi Veolia kao ozbiljna inostrana firma mogla da vidi neku ekonomsku dobit.
 
Ni privatnici nisu sto su nekad bili kada sam video strokava sedista na liniji 95 IK-206 sto drzi Lasta nisam se bas lepo osecao kao i nacin na koji Banmiron pere autobuse ono je katastrofa i Unacop lose pere g-Mazove bas cu da slikam pa da ceo forum vidi cim mi se ukaze prilika Veolija nije los prevoznik i dumeco ovo ostalo je ocaj
 
Najjace mi je kad neko koristi izraz svetlosna godina, a ne shvata da je to mera za rastojanje (prostor)
 
једино би Веолија могла да има трамваје (чак и управљање БГВ-ом), јер они већ имају искуства са шинским саобраћајем широм Европе
 
Ne treba to Veoliji :|
Šomi izgleda da se nisi nikad vozio u jednoj novoj Kobri rekao si sve netačne razloge,ukusi su različiti ali ti nisi video ni 50% buseva ako ti je kobra najružnija !
 
Или ми се чини, или је ово још једна тема која ће служити за онанисање на аутобусе, таман када је тема "Аутобуси" поново добила сврху? :/
 
Не, овде је криво не одржавање, и не видим ништа толико ружно...
 
@Uzegli turi i ti neku sliku :laugh:
 
Znam da ce vam se dopasti slike pogotovo Uzeglom zejtinu :lol:
p3140004.jpg

p3140006r.jpg

p3140007.jpg

p3140008i.jpg

15062012263.jpg

15062012265.jpg

15062012266.jpg

15062012268.jpg

15062012269.jpg
 
E ovakve slike volim da gledam, a ne ona sovjetska sranja što se kotrljaju na ulici. :kk:
 
Uzegli Zejtin":35o9esms je napisao(la):
Или ми се чини, или је ово још једна тема која ће служити за онанисање на аутобусе, таман када је тема "Аутобуси" поново добила сврху? :/
Svrha ovo teme je da se razdvoji GSP od privatnika jer je velika razlika u pitanju,sramota je da jedan RTS (npr) stavi na svoj sajt Luijev bus i napiše bus GSP-a :/ ;)
 
Uzegli Zejtin":30mr39i9 je napisao(la):
Или ми се чини, или је ово још једна тема која ће служити за онанисање на аутобусе, таман када је тема "Аутобуси" поново добила сврху? :/

I to opet ista dvojca rade. Autobusofilija. :rolleyes:
 
Ne, naravano, ali vecina nas se slozila da momci zagusuju teme i prave ih nepreglednim. Cak su ih lepo molili da stave slike u spoiler al ocigledno ne pomaze. :rolleyes:
 
Ако ти нешто смета
GTFO.png

Шалим се, може ова тема да се пуни сликама, а тема "Аутобуси" да служи за дискусију. Шта кажете?
 
Vrh