Šta je novo?

Privatni prevoznici

0.jpg

Iveco на 105Л
 
Navodno voze do Utorka u Čentu, nisam našao za Opovo, ali verovatno je ista priča.

Sada mi nije jasni, ako Strela ulazi redovno u selo danas, šta je problem da to uradi na dalje?

Screenshot_20240901_143001_Facebook.jpg
 
Navodno voze do Utorka u Čentu, nisam našao za Opovo, ali verovatno je ista priča.

Sada mi nije jasni, ako Strela ulazi redovno u selo danas, šta je problem da to uradi na dalje?

Pogledajte prilog 210269
Ne zna se ko koga muci u psihu oko informacija.A ko zna...mozda i Strela potpisala tajanstveno ugovor sa Opovom i Zrenjaninom,a da javnost ne zna.Pa jel vidite ljudi,umesto privatnik na 48 kako receno voze Gspovi solo bmc i higer.Ovo sto sve mi cujemo moze biti samo tracarenje.
 
Drago mi je zbog tih ljudi, svako zaslužuje dobar prevoz a ne kante.

Na žalost, u GSPu se gleda samo na novac, a i kada imaju prilike da uzmu nešto bolje, oni za*ebu 🙄

Da li će se opametiti? Ne verujem.
Primer : uzmu solo BMC, on kanta... Oni onda koju godinu kasnije uzimaju i zglob, umesto da kažu, aha zez smo se, nećemo ponavljati istu grešku 😅
 
Drago mi je zbog tih ljudi, svako zaslužuje dobar prevoz a ne kante.

Na žalost, u GSPu se gleda samo na novac, a i kada imaju prilike da uzmu nešto bolje, oni za*ebu 🙄

Da li će se opametiti? Ne verujem.
Primer : uzmu solo BMC, on kanta... Oni onda koju godinu kasnije uzimaju i zglob, umesto da kažu, aha zez smo se, nećemo ponavljati istu grešku 😅
GSP ne bira autobuse nego gradonačelnik, ali pošto nam je šupljoglavac koji u autobus ušao nije na čelu grada onda naravno da će uzimati turske krševe, jer mu se može.
 
Mislim da je danas krenuo 107A - Padinska skela - Besni Fok - Dunavac. Juce ga nisam video , 102A i 102P josu nisu krenuli 102A bi trebalo da bude Padinska skela - Vrbovski a 102P - Padinska skela - Preliv. Hoce li biti 103 od 16 septembra jel se zna nesto o tome?
 
Занима ме баш шта ће Стрела са Отокарима поново када су све своје раније Отокаре дали Ластри?Тада их као нису интересовали Отокари,а сада их занимају.
 
I oni Territi su iz nekog razloga za Strelu, a ne za Lastru, ili će na neki prevoz radnika ili su ih uzeli za jeftine pare.
 
Да ли се очекује неки већи прелазак возача из ГСП у Стрелу у наредном периоду?
 
Vrh