Šta je novo?

Privatni prevoznici

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547546#p547546:250cklqd je napisao(la):
dare » Uto Jun 26, 2018 11:05 pm[/url]":250cklqd]
Ti postujes vozace??Kako ih sine ti postujes mog poznanika iz Arrive vredjas Los je po tebi covek a taj isti je uvek bio fer prema pravim ljubiteljima autobusa .Pravi ljubitelji uvek mogu slikati kod njega .Cudis se sto branim vozace pa sto da ih ne branim u svakom pogonu i kod svakog privatnika bar po nekog vozaca znam a i dobri su ljudi

Već duže vreme mi je jasno da ne znaš da pišeš, ali očigledno je da ne znaš ni da čitaš.
Može neko da bude dobar čovek, a da istovremeno ne bude profesionalac, mada je to uglavnom usko vezano. Mene kao putnika ne interesuje da li je dobar čovek. Konstantno pominješ ljubitelje autobusa. Apsolutno je nebitan odnos vozača prema ljubiteljima i to ne određuje da li je neko profesionalac ili nije. Ako ti donosiš mišljenje o nekom na osnovu toga da li će ti dati da mu fotografišeš autobus, jasno je da nisi baš pri sebi...

A taj tvoj drugar, kralj, Bog iz Arrive se drao na ženu u autobusu zato što se nalazila blizu njegove kabine zaklanjajući unutrašnji retrovizor, čisto da znaju ljudi o čemu se radi... On, da je profesionalac, lepo bi zamolio gospođu da se pomeri ka unutrašnjosti autobusa. Ali da, to je nebitno. Bitno je da on tebi dozvoli da mu fotografišeš autobus, pošto mu je to glavni zadatak kao vozača autobusa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547677#p547677:620yzq9s je napisao(la):
Miki BGD » 27 Jun 2018 02:57 pm[/url]":620yzq9s]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547546#p547546:620yzq9s je napisao(la):
dare » Uto Jun 26, 2018 11:05 pm[/url]":620yzq9s]
Ti postujes vozace??Kako ih sine ti postujes mog poznanika iz Arrive vredjas Los je po tebi covek a taj isti je uvek bio fer prema pravim ljubiteljima autobusa .Pravi ljubitelji uvek mogu slikati kod njega .Cudis se sto branim vozace pa sto da ih ne branim u svakom pogonu i kod svakog privatnika bar po nekog vozaca znam a i dobri su ljudi

Već duže vreme mi je jasno da ne znaš da pišeš, ali očigledno je da ne znaš ni da čitaš.
Ko bre mali ne zna da cita i da pise nemoj ti da vredjas jel ti jasno????te takve kao sto si ti nikad necu razumeti govoris kako su svi duzni da ti daju da slikas a svi vozaci i te kako ne dozvoljavaju slikanje
 
Bože, koliko beskorisne mase je stalo tu...


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Dare, nisu to uvrede nego činjenice. A ima tu još nekih činjenica, ali ne moram da ukazujem na iste, jer su prilično očigledne.
Što se tiče rasprave o vozačima, uvek skrećeš temu sa glavnih na nebitne stvari (što dozvoljavanje fotografisanja jeste) tako da odustajem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547697#p547697:3mketsfi je napisao(la):
becks89 » 27 Jun 2018 04:31 pm[/url]":3mketsfi]Bože, koliko beskorisne mase je stalo tu...


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
kakve te beskorisne mase spopale
 
Fotografi i ljubitelji autobusa, ne morate da pitate vozače za dozvolu fotografisanje, jer već ste poznati vozačima koji terminiraju na terminusu Blok 45. Upravo malopre su mi poznanik i njegov kolega (koji dugo godina rade u GSP-u i zaista lepo rade) rekli da ih je neko od ljubitelja pitao da snimi autobuse koje voze, upoznati su već. :D
 
To je i dobro kad su upoznati danas je 1006 vozac odbio mog druga za slikanje kaze ne mozes da slikas ali zato slikao je 900,304,1386,1379 sve zavisi do vozaca ako ih covek ne pita pomisle da njih slikas ili da su nesto pogresili kao sto je meni jedan prisao na potezu 600 na 601 dok su drzali privatnici nisam video vozaca i slikao bus i dolazi vozac pita a sta sam sad uradio pa mi slikas bus?Rekao sam mu nisi nista uradio nego sam ljubitelj autobusa pa slikam bus tada mu je laknulo kaze slikaj onda
 
Ne znam gde si video svoje ime?
Pronašao sam se jer siluješ ovde forum, pretiš, širiš se, kad te sretne na ulici neko, bežiš iza trafike, kriješ se iza frižidera, imaš bre 30 godina, plašiš se senke sopstvene i ti nekog upozoravaš, da zaplače čovek od muke. Tastatura svašta trpi...

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
zasto lazes da ja bezim od nekoga ???od koga to bezim ja??? od tebe sigurno ne!! a iskreno da ti kazem sa tobom nema sta ja da pricam i uzivo ni na forumu .I kome sam ja to pretio???Nisam ja ti da pretim tu.
 
Smiri se, udahni malo, ne plaši se, ja takve kao ti ne diram, to je već majka priroda uredila.
I bolje ti je da ne pričaš sa mnom, jer nemoj misliti da ne znam šta si sve sa ljubiteljima svojim piskarao.
Najbolje bi ti bilo da se presabereš malo i prestaneš sa silovanjem foruma, slikaj, uživaj i što manje razmišljaj. Sportski pozdrav!

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
na tvoj komentar cu se samo nasmejati hahahahahahahahahhahahahahahahahah.....u zdravlje
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547546#p547546:b8bj8y6f je napisao(la):
dare » Uto Jun 26, 2018 11:05 pm[/url]":b8bj8y6f]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=544340#p544340:b8bj8y6f je napisao(la):
Žika » 12 Jun 2018 12:52 pm[/url]":b8bj8y6f]Bio jedan u Arivi ali brzo podlegao.
Treba razmisliti o menadžerima koji bi vodili sindikat i samo se time bavili.
jel taj iz sindikata deblji lik Ok je taj daje slikanje a deluje kao da nikad ne bi dao slikanje

Taj.

Uspeo je za vozače da izdejstvuje neke benefite ali posle loše natrčao. Onda su sindikalne aktivnosti/borbe zamrle.

99% vozača će da dozvoli slikanje pa i vozačkog prostora. Samo normalan pristup.
 
Jbt, jel se ovde diskutuje o fotografisanju Suhoja ili neke raketne tehnologije (mozda Kimove ;) ) ili o obicnom autobusu?

Digli ste fotografisanje busa ba nivo spijunskih fotografija iz doba hladnog rata...

Cu dozvolio, cuj nije dozvolio...

Uzgred...
Jeste vi culi za zum?
;) :D slikas sa 50m da se svaki detalj vidi ;)

@beck89
To sto neko ima slusalice u usima ne mora nuzno da znaci da je odvrnuo muziku, zar ne?
Isto kao sto muziku moze da slusa i na BT slusalici... ;)
Dakle, odgovornost i skoncentrisanost su do coveka (u ovom konkretnom slucaju vozaca) a ne do tehnike i tehnologije.
Gledao ja jednog kako igra igricu dok vozi. Jbg, verovatno nema u pravilniku (u zakonu znam da nemaodredbe o zabrani igranja igrice dok vozis.
Sta ces, nije zakonodavac predvideo da su ljudi toliko nenormalni... :(

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Зум на телефону не треба користити јер телефони имају дигитални зум који приближава предмет и тако се смањује квалитет фотографије, док фотоапарати имају оптички зум којим се приближава објектив и нема никаквог смањења квалитета.
 
Koja je veza ovih žena i šipki ?
Mene bi bilo sramota da se nabijam napred i glumim ne znam ni ja šta na tim šipkama, pa još na vratima tj prolazu.
Morali bi svi autobusi da imaju posebne kabine za vozača, prvenstveno zbog bezbednosti ali i zbog lakšeg prolaska putnika.
 
Ziko, po tvom misljenju kako ti se cini ova poslednja serija Kobri i Temzi? Ja po prici sa vozacima sam zakljucio i na osnovu voznji da su vrlo laki za odrzavanje i da pre svega su jako zanimiljive unutrasnjosti i ne mora da se vrat uvija skroz desno kao kod Ikarbusa i prve serija Mazova...? Barem iskustva ljudi iz Bamirona koji imaju Temze i Kobre, a cekaju na registraciju istih jos 15ak do 20...
 
Vrh