Šta je novo?

Privatni prevoznici

Треба да те подсетим да МТ ради само на 49, те је логично да ће оба Отокара радити тамо. Објасни ми како мислиш да ће се отплатити Отокари на 57 која има изузетно мању километражу од 59 а и 42 лежећа уопште нису мали број. Чувају их и радиће на 59, логично. Не браним ТП само говорим реално стање. Уместо Мазова 203.069, могли би да добијете онај један 203.088 који није мрднуо са 504 и 531 (пре свега 531) и 3 Ракије које су у заиста солидном стању за две и по године рада.

Лекон је готов у недељу односно понедељак јер се предаје остатак потеза 500.
Pa šta? Kako Mt može da otplati Otokara, a Tp ne može? To što pričaš nema nikakve logike jer neće sigurno Tp propasti i izgubiti sav profit ako pošalju jednog Otokara na 57, a jednog Maza na 59. Jedino je logično da ne žele da uništavaju Otokare po ležećim policajcima, pa onda guraju Mazove dok se skroz ne raspadnu.
 
Неће сигурно радити најновије на 57, која им је само екстрапрофит. Што више километара то више пара. Поента је да возило само себе отплаћује а то може само на 59. И наравно нису луди да уништавају ново. Нека им 3 Ракије на 57 и 49. МТ није имао где другде да ради и зато раде само на 49.
 
Бога ми стрела врши темељне обуке на 307 идаље иду аутобуси са обуком возача свака им част на томе
 
307 je od danas i preuzela Strela, tako da nisam baš siguran da su u pitanju obuke...
 
Što se tiče linije 57, ona je besprekorno funkcionisala dok je bila u GSP Kosmaj, a odlično je funkcionisala i dok ju je svojevremeno održavao Novi Beograd, koji je takodje u to vreme slao loše autobuse na liniju. U oba slučaja, red vožnje se znao.

Hoće li staviti maza, akiu ili Marsovca mene stvarno ne zanima mnogo.

Ali me itekako zanima ako voze u konvoju, ako nemaju GPS, ako su bahati i bezobrazni i iako je sekretarijat pritom previše inertan u rešavanju ovog problema. Ako ne može maz da vozi brzo preko 42 ležeća, pa nek skinu lezeće ili nek povećaju turažu i dodaju treći autobus pa nek klate 10 na sat.

Rešenja ima mnogo, a kad se samo gleda interes, pare i ništa drugo osim toga, onda mogu jedino da se nižu izgovori.

Transprodukt je potpuno upropastio liniju 57.
Неће сигурно радити најновије на 57, која им је само екстрапрофит. Што више километара то више пара. Поента је да возило само себе отплаћује а то може само на 59. И наравно нису луди да уништавају ново. Нека им 3 Ракије на 57 и 49. МТ није имао где другде да ради и зато раде само на 49.
 
Očekivano za prvi dan. Jutros su se tri Cobre uredno prikazivale na app, sad se nijedno vozilo (bar meni) ne prikazuje. Ne znam da li je još nešto sem Cobri izlazilo u saobraćaj.
Inače je i Saga imala iste ispade na 305 prvog dana. Autobusa nije bilo po 30 minuta, pa su nailazila 3-4 u roku od 15 minuta.
 
Očekivano za prvi dan. Jutros su se tri Cobre uredno prikazivale na app, sad se nijedno vozilo (bar meni) ne prikazuje. Ne znam da li je još nešto sem Cobri izlazilo u saobraćaj.
Inače je i Saga imala iste ispade na 305 prvog dana. Autobusa nije bilo po 30 minuta, pa su nailazila 3-4 u roku od 15 minuta.
Само кобре су и пуштане на 307, данас их има више од 3 комада, али нису све видљиве на апликацији.
 
Očekivano za prvi dan. Jutros su se tri Cobre uredno prikazivale na app, sad se nijedno vozilo (bar meni) ne prikazuje. Ne znam da li je još nešto sem Cobri izlazilo u saobraćaj.
Inače je i Saga imala iste ispade na 305 prvog dana. Autobusa nije bilo po 30 minuta, pa su nailazila 3-4 u roku od 15 minuta.
Bas je haos na 302 i 307. Na 302 sam video tri Otokara u roku od 5 minuta u smeru ka Begaljici od čega je jedan prošao prazan. Na 307 se nisu ostvarili polasci u 13:26 i 13:41 iz Vince, da bi oko 13:54 naišla dva autobusa u isto vreme u Vinči gde je jedan odmah krenuo, a drugi je išao za njim prazan, da bi ga u jednom momentu obišao i nastavio dalje prazan. Vozio je Šrilančanin i nije vozio baš najbolje, ali za prvi put je okej i trebalo mu je tačno 36 minuta od Vinče do Ustaničke, što znači da će tek
biti problema. Barbados na 308 je dobar, voze naši vozači i unutra bas lepo miriše jer su stavili jelkice i to njihove sa natpisom Barbados.
 
Screenshot_20241019_144303.jpg
Screenshot_20241019_144335.jpg

Vozići na 55ici.
 
Bas je haos na 302 i 307. Na 302 sam video tri Otokara u roku od 5 minuta u smeru ka Begaljici od čega je jedan prošao prazan. Na 307 se nisu ostvarili polasci u 13:26 i 13:41 iz Vince, da bi oko 13:54 naišla dva autobusa u isto vreme u Vinči gde je jedan odmah krenuo, a drugi je išao za njim prazan, da bi ga u jednom momentu obišao i nastavio dalje prazan. Vozio je Šrilančanin i nije vozio baš najbolje, ali za prvi put je okej i trebalo mu je tačno 36 minuta od Vinče do Ustaničke, što znači da će tek
biti problema. Barbados na 308 je dobar, voze naši vozači i unutra bas lepo miriše jer su stavili jelkice i to njihove sa natpisom Barbados.
Trebaće možda par dana da se uhodaju. Pretpostavio sam da je loše stanje danas.
Treba ipak uzeti u obzir da je 307 jedina u ovom delu grada koju Strela održava sada. Mislim da bi i neki iskusniji vozači imali problema.
Nadam se normalizaciji u narednih nekoliko dana.
 
Trebaće možda par dana da se uhodaju. Pretpostavio sam da je loše stanje danas.
Treba ipak uzeti u obzir da je 307 jedina u ovom delu grada koju Strela održava sada. Mislim da bi i neki iskusniji vozači imali problema.
Nadam se normalizaciji u narednih nekoliko dana.
Треба времена баш тако, мислим да ће бити ок стање за пар дана на срећу сад сам узео одмор😂 па не бринем да л ћу каснити на посао. Мислим да ће се нормализовати ускоро
 
Нисам очекивао од приватника на потезу 300 да ће имати један модел на линији нпр коликико видим на 304 су само отокари 305 бмц 307 кобре. Мислио сам да ће бити више различитих аутобуса али драго ми је што није тако
 
Зна ли се можда где су завршили хигери са 307 на којим линијама?
 
Нисам очекивао од приватника на потезу 300 да ће имати један модел на линији нпр коликико видим на 304 су само отокари 305 бмц 307 кобре. Мислио сам да ће бити више различитих аутобуса али драго ми је што није тако
Za 307 će se tek videti od ponedeljka kad sva vozila budu u saobraćaju. Moguće je da će biti nekog Conecta ili Otokara pored Cobri. Jedna od Cobri koja danas radi na 307 sam viđao na 105.
Saga za sada BMC praktikuje svuda osim na 309 i 306.
 
Za 307 će se tek videti od ponedeljka kad sva vozila budu u saobraćaju. Moguće je da će biti nekog Conecta ili Otokara pored Cobri. Jedna od Cobri koja danas radi na 307 sam viđao na 105.
Saga za sada BMC praktikuje svuda osim na 309 i 306.
Tako je, vozila na 307 nisu nova, nego su prevačena na poteza 600, 100 i 700. Na jednoj Cobri čak na displeju poše 604. Rade 70180,70364,70365,30768 i 70369.
 
Da li stižu zglobovi za 52 i 88 i jel će biti kompletno zglobne ili mešano?
 
Vrh