Šta je novo?

Praznična rasveta i novogodišnje manifestacije

Moram da priznam da su mi se ukrasi na platou na Slaviji svideli kada sam ih video sinoć iz kola u prolazu.

Možda nije do ukrasa, već do toga što je mnogo svetlije, a mislim da mi smeta polumrak na gradskim ulicama.

Možda je i do toga što nema mnogo boja, već samo žuta i bela.

Znam da bih kao jedan zaljubljenik u zvezde trebalo da se borim protiv svetlosnog zagušenja, ali zaista mislim da ulična rasveta treba da bude bar 30% jača.
 
Da, pola grada je u polumraku, ulična rasveta nije uopšte odgovarajuća, gomila ulica su prilično jezive i nebezbedne posebno ako još ima drvored koji blokira i onako slabo svetlo.
 
Мени се чини да су појединим украсима од прошле године угасили додатне боје...и оставили сведено на једну или евентуално две...што свакако изгледа боље и не толико неукусно.

Рецимо у Булевару Михајла Пупина су на бандерама као неке звезде у српској тробојци али се ноћу пале само звезде и то у једној боји док су плаву и црвену искључили...
 
Стигао одговор на пријаву комуналној инспекцији да Грб на Капији Београда нема круну. Одговорили су још 22.11. (15-ог дана од подношења пријаве :wink: ), али ја никако да стигнем да поделим овде. Сад ћемо да видимо хоће ли и шта Јавно и декоративно осветљење да уради.

 
Земље са ружним заставама. :D
 
Austrija i Poljska imaju najlepše boje na zastavi...
 
I Danska, Japan, Kanada, Švajcarska, Turska...
 
I u Los Anđelesu vole te boje
4bdb6afbbb3d91dce63f902ba3715ba4.jpg


Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
neznanog junaka
63b2d0a6aebebcef0ce94e377dd28488.jpg
raspolozenje ljudi ne ide uz ovu laznu rasvetu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585785#p585785:3j35krkl je napisao(la):
vokimar1975 » Yesterday, 14:58[/url]":3j35krkl]neznanog junaka
63b2d0a6aebebcef0ce94e377dd28488.jpg
raspolozenje ljudi ne ide uz ovu laznu rasvetu!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pitanje za Beograđane - Da li vam je važnija rasveta ili uređena zelena površina i ravan asfalt?
 
Ceo grad u novogodišnjoj dekoraciji ,
da se radujemo i veselimo ,
a ne da mislimo ,
o trenutnoj situaciji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585987#p585987:1ekoclo7 je napisao(la):
astrodule » Tue Dec 04, 2018 10:36 am[/url]":1ekoclo7]


Pitanje za Beograđane - Da li vam je važnija rasveta ili uređena zelena površina i ravan asfalt?
mora Keep light da zivi od neceg. :D
ako nastave sa ovom progresijom troskova za novogodisnju rasvetu (za cetiri godine ustostrucen) bice veselo...
.
.
.
 
Uskoro pola budžeta ode keep light-u, podstičemo domaću privredu...
 
samo bahato i ni slucajno da se raspravlja o budzetu za 2019 oladice se prasetina a svi znamo da kad se prasetina oladi.....
bog te mazo gde mi zivimo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
najveci problem je sto su ljudi primitivni na zalost to je ta vecina koju kupujes ovim primitivnim sjajem...
sergej je lepo rekao pre neki dan :" na ulice", ili ce nam upropastiti sve!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
hahahha daj molim te , ovo kao da su ukrali od fife iz zeneve!
bruka sta ovaj vesic radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve ima veze što te podseća na FIFA. To i dalje ne menja činjenicu da ovo kol'ko tol'ko izgleda pristojnije od mnogih drugih , a i ne predstavlja fizičku blokadu za prolaz vozila , niti postoji mogućnost da prilikom prvog povetarca jačeg o 1m/s padne i izazove kolaps u saobraćaju... Ograđujem se o pomazivanje prolaznika strujom.
 
Стигла новогодишња расвета и до Заклопаче
d8669d2518a8440e884904b50c521237.jpg


Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Vrh