Šta je novo?

Pošta Srbije

Ovo što se piše da poštanski centri u Beogradu i Novom Sadu rade je, naravno, glupost. U Beogradu su u halu sišli direktori i šefovi iz funkcija (Takovska, Palmotićeva, Katićeva) i pojedini iz administracije samog centra. Zaposleni su i dalje u obustavi. Ne znam koga su poslali u Novi Sad, verovatno direktore i šefove iz njihove administracije.
 
Ko kaže da poštari imaju male plate, vidite kako su ljudi obučeni. A to su im radna odela :).
1787346522655744b27ca4f425164724_w640.jpg
 
Da to nisu direktori koji su sisli da pomognu oko sortiranja dok ovi potonji strajkuju i cekaju uravnilovku? :)
 
Verujem da ima fiktivno zaposlenih , ali nema teorije da policija tu bilo šta zaista traži.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ika
Svakako ne traže fiktivno zaposlene niti im je to posao, več da hapse po nalogu tužilaštva ili obezbede inspektorima pristup da rade opisani posao, tj. češljaju firmu, kako bi do optužnice došlo.

Šta je konkretan povod upada, a šta stvarni cilj, nisam čitao nit me zanimaju više igrokazi ove nazovi države.
 
Шта се дешава са испоруком пакета из иностранства? Ја поред 4-5 пакета које чекам преко редовне поште, имам и два пакета која чекам преко DHL-a. Чак ни и ти пакети касне месец дана и још их нисам примио. Да ли је могуће да и пакети курирских служби морају да иду кроз Пошту? Не разумем у чему је проблем. Што је најгоре, не постоји начин да се контактира DHL...
 
I treba da kasne paketi. Dok se ne ispune zahtevi radnika neka sve stane.
 
Шта се дешава са испоруком пакета из иностранства? Ја поред 4-5 пакета које чекам преко редовне поште, имам и два пакета која чекам преко DHL-a. Чак ни и ти пакети касне месец дана и још их нисам примио. Да ли је могуће да и пакети курирских служби морају да иду кроз Пошту? Не разумем у чему је проблем. Што је најгоре, не постоји начин да се контактира DHL...
Нзм за дхл, ја сам некада са федексом причао директно.
Ништа ми није пролазило кроз руке Поште, али можда имају и они неки кратак корак ту. Мођеп им слати мејл да видиш ко им је партнер за Србију.

I treba da kasne paketi. Dok se ne ispune zahtevi radnika neka sve stane.
Прича о другој фирми. Иначе се слажем, много смо слаби на радничкој солидарности, чуо сам у много наврата "па нисам им ја смањио плате", "како ја могу",... и остале ретадрдиране коментаре.
 
FedEx има партнерску фирму, нажалост (Flying Cargo). Тешки лопови. Хтели да ми наплате 5.500 динара за "услугу" царињења за неке ауто сијалице, иако сам платио 40 фунти њихову поштарину. Плус наравно царину и порез.
DHL нема, али зато нема ни мејла ни телефона за контакт...
 
Vrh