Šta je novo?

Pešačke zone

Ni andricev venac nije izbeden po projektu do kraja a na fontani su radjene prepravke
I matrijal poplocavanja djela staze je promjenjen i vrsta svjetiljki
 
Stavi fotku u temu kosancocev vjenac tacno se vidi da je sve bio isti kamen
 
Premestio sam fotografiju u temu o Kosancicu ;)
 
7057cb0fd5cd7392cf11f91673840a82.jpg
potapajuci stubici u kralja petra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar nije planirano da se Kralja Petra poploča do raskrsnice sa Čubrinom? Ovako kako je sada mi ne izgleda kao dobro rešenje, taj kratki deo ulice K. Petra od Čubrine do popločanog dela će ostati kao slepi put načičkan parkiranim autima..
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9sRO6HYBCXM[/youtube]
 
Da li se zna zasto se Gračanička (od Cara Lazara do Ivan Begove) ne pusta u saobracaj?? Vec duze vreme je kompletno gotova (uz sve prerade, otkopavanja i zskopavsnha...). I da li se zna koji ce biti režim saobracaja u tom delu jer je IB jednosmerna u suprotnom smeru...
 
Polako do se prime radovi nema zurbe prosli su izbori
 
Smer IB u gornjem (ili srednjem delu, ispravice te me) je vec bio promenjen na dole, pre nego sto je Gracanicka zatvorena.
 
Sve je ovo ok ali ce pun i kompletan dozivljaj biti za koju godinu kad ovo drvece poodraste i pokaze svoju raskos i kad dodatno oplemeni prostor.
 
Odlicne fotke stub za plakate sa rasvjetom koja neradi godinama mogla bi inspekcija da se smori malo oko toga.
I naravno fotografije iz istih uglova danas
 
Moram biti pošten, pa konstatovati da je ovo širenje pešačkih zona po centru grada pun pogodak sadašnje vlasti koliko god da ih ne volim i kritikujem. Za ovo im skidam kapu. :sesir:
 
Pitam se zašto nisu ostavili viseće lampe već su postavili nove stubove. Ulica je svakako prelepa ali je šteta što trotoar nije širi iako je bilo mesta, a ulica će biti jednosmerna sa parkingom na jednoj strani. Plašim se da ivičnjaci neće sprečiti parkiranje na trotoaru, a o fasadama da ne pričam...
file.php
 
Vrh