Šta je novo?

Pančevo

Novi render retail Parka. Imace i park iza. :vops: :gobb:

Ne znam da li je ona zgrada u levom cosku nesto novo, ili ce to staro preurediti i pripojiti retail parku? Ili pak su mozda samo stavili staru gradjevinu na render. Izlgeda da je to 4 faza.Zgrada od trudbenika preuredjena u retail park.

aviv_park_pancevo_260511.jpg


I i II Faza

Picture001.jpg


Samo II

Picture002.jpg


Picture005-1.jpg


Picture004-1.jpg


V iza

Picture003-2.jpg


V isrped. Izravnat teren za sada i nasut.

Picture006.jpg


Picture007.jpg


Desni klik za uvecanje.

Inace danas je otvorena II faza.

FAZE:

phases.jpg
 
Boki , super,
Dešava li se nešto na stanici Vojvolici traže li Pančevci BG ili Beo voz da se vrati , šta je sa proširenjem puta od Kovinskog mosta do Pančevačeke obilaznice . Bavanište je trebalo da dobije ,,obilaznicu,, takođe fale informacije o vetroparku (trebali su da obnove dozvolu koja je istekla) i sl .
Ko da si usporio malo. :)
 
Sto se tice vozova, mislim da je bilo ljudi koji su se bunili, pa i ja.Ali mislim da se sada svi navikavamo polako, prvenstveno zato sto kombiji nikad ne kasne, i uvek stizu na vreme.A staju odmah kod prve stanice posle mosta, gde se ceka BG voz.Tako da je cak mozda ovo i bolje.NO ja ne studiram ili ne radim u BGu tako da ne mogu da ocenim.Ali znam da su se pre moji ortaci zalili kako su kasnili na predavanja i do sat vremena, zbog kasnjenja vozova. Za to prosirenje puta nemam blage veze.Pitacu nekoga.

Vetropark- Rusofili ce nas unistiti

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/251191/Rusi-kupili-celo-brdo-za-15-evra-po-aru

Naš sagovornik tvrdi da Rusi neće prodati Somanjac ni po koju cenu, već će od Italijana, na ime svog zemljišta, tražiti zajedničko vlasništvo nad budućim vetroparkom.
 
Moguća gradnja 4 nove zgrade na Tesli

PANČEVO, 15. mart 2011. (TV Pančevo) – Skupština grada je na svojoj poslednjoj sednici usvojila i Plan detaljne regulacije za Teslu. Novi plan detaljne regulacije naselja Tesla pravljen je zbog nove zakonske regulative koja omogućava dodatnu gradnju i rekonstrukciju potojećih objekata. Tako da je stvorena mogućnost izgradnje 4 nova objekta, a uređen je saobraćaj, parkiranje, garažna mesta. ShareThis

Novim planom detaljne regulacije za naselje Tesla, urbanisti su pronašli četiri lokacije na kojima će moći da se naprave 4 nove zgrade koje će morati visinom da se uklope sa okolnim zgradama, kazao je Petar Petrović, rukovodilac sektora urbanizma u Direkciji za izgradnju grada. Nove zgrade će se nalaziti prema ulici Miloša Obrenovića. Osim novih zgrada predviđeno je i da se zgrade sa ravim krovoima mogu nadzidati ali samo za još jedan sprat.

- To je urađeno kako bi se sačuvale zelene površine, prostor za decu i parkiranje. Tako da smo i pored insistiranja građana da se poveća spratnost nadziđivanja ostali na jednoj etaži, rekao je Petar Petrović JP „Direkcija“.

Tokom javne rasprave o Planu detaljne regulacije za Teslu, bilo je i puno zahteva za stvaranjem novih parcela na kojima bi se gradile zgrade. Urbanisti su bili mišljenja da moraju da se zaštite interesi onih koji žive u porodičnim objektima, tako da su dva bloka ostali kao oaze u kojima će građani moći da žive u svojim kućama.

- Bilo je insistiranja da se u ta dva bloka omogući višeporodično stannovanje, ali smo ih sačuvali, ali smo za ovakve želje ostavili u blokovima gde postoji višeporodično stanovanje i postoje parcele, čijim spajanjem mogu da se ispune uslovi potrebni za zgrade, kazao je Petar Petrović JP „Direkcija“.

Osim mogućnosti da započene gradanja na Tesli stvoreni su uslovi i da se započene sa rekonstrukcijom infrastrukture koja je na ivici upotrebljivosti, zaključio je Petrović.

Ne znam sto nece da mi postavi video na forumu?

http://www.youtube.com/watch?v=lDzFljPLqKM
 
Evo i veci ovaj novi render. Koga sam za sad nasao samo na youtubu.Inace taj render se razlikuje od prvog u IV fazi. Malo je mutan ali je veci.

avivirender.jpg


Mislim da ce cak biti put kod tog parka, i istovremeno napraviti ulicu koja prolazi kroz taj retail park.Spojice teslu i Streliste, blizim putem. Vrlo pametno. :)
 
BOKI SMOKI":2u8dnppz je napisao(la):
Moguća gradnja 4 nove zgrade na Tesli
Sve zgrade na Tesli su zrele za kompletnu rekonstrukciju, a o uličnim kolovozima kroz Teslu ne treba trošiti reči - to je jednom rečju HOROR!
Tako da ako to opština obećava, od toga nema ništa jer samo prodaju maglu pred neke izbore.
Juče sam prošao kroz Teslu, i verujte morao da vozim 5-10 km/h da ne bih polomio automobil :notok:
 
boca-ica":3091n2ac je napisao(la):
Šta je sa proširenjem puta od Kovinskog mosta do Pančevačeke obilaznice. Bavanište je trebalo da dobije, obilaznicu
Ako misliš na neku gradnju puteva u opštini Pančevo, ja odmah mogu da ti kažem da od toga nema ništa sigurno u narednih 200 godina!!!
Stanje takozvanog "novog" puta prema Beogradu odnosno obilaznice je takvo da bi to moralo da bude urađeno kompletno postavljanje novog asfalta na oba profila!
Kolovozi na ulicama su kao na njivama.
A ako je neko u mogućnosti da snimi izgled puta prema Starom Tamišu i Dolovu, to je da se slediš!
A sve to u opštini Pančevo koja ima fabriku asfalta!
Neka je Bog upomoć, ali mislim da nam ovde pomoći nema! :notok: :rant:
 
Nick Slaughter":hiv709ab je napisao(la):
boca-ica":hiv709ab je napisao(la):
Šta je sa proširenjem puta od Kovinskog mosta do Pančevačeke obilaznice. Bavanište je trebalo da dobije, obilaznicu
Ako misliš na neku gradnju puteva u opštini Pančevo, ja odmah mogu da ti kažem da od toga nema ništa sigurno u narednih 200 godina!!!
Stanje takozvanog "novog" puta prema Beogradu odnosno obilaznice je takvo da bi to moralo da bude urađeno kompletno postavljanje novog asfalta na oba profila!
Kolovozi na ulicama su kao na njivama.
A ako je neko u mogućnosti da snimi izgled puta prema Starom Tamišu i Dolovu, to je da se slediš!
A sve to u opštini Pančevo koja ima fabriku asfalta!
Neka je Bog upomoć, ali mislim da nam ovde pomoći nema! :notok: :rant:

Nadam se da ce posle decentralizacije nesto biti bolje po tom pitanju. Inace vlast u Pancevu se vise koncentrise da sredjuje ulice u centru nego na periferiji. Pre dva meseca je sredjena mala ulica na Kotezu I, ali to je nista sobzirom na velicinu ulice. A bila je jadna i bedna. A najvise mrzim kod trotoara za pesake kada se beton izlize i ostanu kamencici zalepljeni za donji deo betona.Takva je bila ta ulica na kotezu I. U centru je prosle, a i ove godine jedno 3-4 ulice ako ne i vise sredjeno.
 
Odlična slika!
Lepo se vidi hotel "Tamiš", to je jedno izuzetno lepo arhitektonsko delo koje propada i sada je zgrada duhova!
Pristup hotelu, ceo plato ispred pruža velike mogućnosti za uređenje + parkinzi, a sam hotel ima lepe terase, kongresnu dvoranu, restorane, letnju baštu, kazino, diskoteku...
I sve je to dovedeno u propast, a na tako lepom mestu na obali Tamiša i na samom ulasku u grad...
Pančevo je postalo grad bez hotela!!! :notok:
 
BOKI SMOKI":3pcm4ukc je napisao(la):
Nadam se da ce posle decentralizacije nesto biti bolje po tom pitanju.
Nažalost neće ništa...
Cela basna oko decentralizacije ima samo jedan jasan cilj a to su novi porezi i nameti a sve u cilju formiranja novih administracija kako bi partijski drugovi zaposeli što više fotelja i za koje nema mesta u već zauzetim foteljama na višim nivoima vlasti...
 
To je vec stvar tih koji su na vlasti.Tako ne bi trebalo biti. Cinjenica je da se jedan deo mora zaposliti, ali ne svih 40% vise koliko dobijamo decentralizacijom.I da nam ostane 20% vise ja sam zadovoljan, po najvise zbog vracanje imovine, i upravljanje njom. Ponavljam, pivara u Pancevu je prodata na zahtev Beograda, a ne Panceva i sada ne radi. Stadion je trebao da se gradi 3 puta veci kod malog londona, ali je BG posle sest meseci odbio taj projekat. Sada je stadion 3 puta manji i nedovrsen kod buvljaka. Ne kazem ja da bi sad ovaj stadion veci bio dovrsen.. Mozda ne bi ni on.ALi bi projekat bio zapocet, i kad tad bi se morao dovrsiti.I pored tog stadona je sito bio planiran veliki sportski centar sa bazenima, ali je i to BG odbio. Znaci vise sam radostan zbog vracana imovine, nego zbog novca, ali kazem, videcemo vise novca od septembra, mozda ne svih 80% ali 60% sigurno. LDP je upozorio da ne bi valjalo ako bi se nocem od decentralizacije samo zaposljavali novi ljudi, sto je i u pravu.
 
Nick Slaughter":2xictyw7 je napisao(la):
BOKI SMOKI":2xictyw7 je napisao(la):
Moguća gradnja 4 nove zgrade na Tesli
Sve zgrade na Tesli su zrele za kompletnu rekonstrukciju, a o uličnim kolovozima kroz Teslu ne treba trošiti reči - to je jednom rečju HOROR!
Tako da ako to opština obećava, od toga nema ništa jer samo prodaju maglu pred neke izbore.
Juče sam prošao kroz Teslu, i verujte morao da vozim 5-10 km/h da ne bih polomio automobil :notok:


Inace Tesla je 80tih bila kao mali centar. Imala je mnogo vise, kafica, diskoteku, trg. A sada je to sve zaposuteno. Znam jer mi je to pricao ujka. On je ziveo na Tesli od detinjstva.

Nick Slaughter":2xictyw7 je napisao(la):
Odlična slika!
Lepo se vidi hotel "Tamiš", to je jedno izuzetno lepo arhitektonsko delo koje propada i sada je zgrada duhova!
Pristup hotelu, ceo plato ispred pruža velike mogućnosti za uređenje + parkinzi, a sam hotel ima lepe terase, kongresnu dvoranu, restorane, letnju baštu, kazino, diskoteku...
I sve je to dovedeno u propast, a na tako lepom mestu na obali Tamiša i na samom ulasku u grad...
Pančevo je postalo grad bez hotela!!! :notok:


Hotel nije odrzavan godinama, pa je zato i propao.Ne znam koliko je ljudi tu radilo, ali po mojoj proceni jedno barem pedesetak, ako ne i vise.Godinama je bio u katastrofalnom stanju, pa su ga zato mnogi i izbegavali. To jest drzao je imidz sa 3, a izgledao je kao da ima jednu.
 
BOKI SMOKI":2f7w5xsg je napisao(la):
To je vec stvar tih koji su na vlasti.Tako ne bi trebalo biti. Cinjenica je da se jedan deo mora zaposliti, ali ne svih 40% vise koliko dobijamo decentralizacijom.I da nam ostane 20% vise ja sam zadovoljan, po najvise zbog vracanje imovine, i upravljanje njom. Ponavljam, pivara u Pancevu je prodata na zahtev Beograda, a ne Panceva i sada ne radi. Stadion je trebao da se gradi 3 puta veci kod malog londona, ali je BG posle sest meseci odbio taj projekat. Sada je stadion 3 puta manji i nedovrsen kod buvljaka. Ne kazem ja da bi sad ovaj stadion veci bio dovrsen.. Mozda ne bi ni on.ALi bi projekat bio zapocet, i kad tad bi se morao dovrsiti.I pored tog stadona je sito bio planiran veliki sportski centar sa bazenima, ali je i to BG odbio. Znaci vise sam radostan zbog vracana imovine, nego zbog novca, ali kazem, videcemo vise novca od septembra, mozda ne svih 80% ali 60% sigurno. LDP je upozorio da ne bi valjalo ako bi se nocem od decentralizacije samo zaposljavali novi ljudi, sto je i u pravu.

Nije Beograd, nego republika koja je u Beogradu. Ljudi uglavnom ne prave razliku, pa onda je popular belief da sve pare idu Beograđanima, što mene izuzetno nervira, jer smo opet mi najgori, bad boys itd... Kontam da bi nas Nišlije zbog svega toga anatemisale. (a onda se doselile ovde)
 
praguc":3vud6nos je napisao(la):
BOKI SMOKI":3vud6nos je napisao(la):
To je vec stvar tih koji su na vlasti.Tako ne bi trebalo biti. Cinjenica je da se jedan deo mora zaposliti, ali ne svih 40% vise koliko dobijamo decentralizacijom.I da nam ostane 20% vise ja sam zadovoljan, po najvise zbog vracanje imovine, i upravljanje njom. Ponavljam, pivara u Pancevu je prodata na zahtev Beograda, a ne Panceva i sada ne radi. Stadion je trebao da se gradi 3 puta veci kod malog londona, ali je BG posle sest meseci odbio taj projekat. Sada je stadion 3 puta manji i nedovrsen kod buvljaka. Ne kazem ja da bi sad ovaj stadion veci bio dovrsen.. Mozda ne bi ni on.ALi bi projekat bio zapocet, i kad tad bi se morao dovrsiti.I pored tog stadona je sito bio planiran veliki sportski centar sa bazenima, ali je i to BG odbio. Znaci vise sam radostan zbog vracana imovine, nego zbog novca, ali kazem, videcemo vise novca od septembra, mozda ne svih 80% ali 60% sigurno. LDP je upozorio da ne bi valjalo ako bi se nocem od decentralizacije samo zaposljavali novi ljudi, sto je i u pravu.

Nije Beograd, nego republika koja je u Beogradu. Ljudi uglavnom ne prave razliku, pa onda je popular belief da sve pare idu Beograđanima, što mene izuzetno nervira, jer smo opet mi najgori, bad boys itd... Kontam da bi nas Nišlije zbog svega toga anatemisale. (a onda se doselile ovde)




Na to ljudi i obicno i misle kada kazu Beograd bas zato sto je vecina novca tamo odlazila.
 
BOKI SMOKI":2t43sdjt je napisao(la):
praguc":2t43sdjt je napisao(la):
BOKI SMOKI":2t43sdjt je napisao(la):
To je vec stvar tih koji su na vlasti.Tako ne bi trebalo biti. Cinjenica je da se jedan deo mora zaposliti, ali ne svih 40% vise koliko dobijamo decentralizacijom.I da nam ostane 20% vise ja sam zadovoljan, po najvise zbog vracanje imovine, i upravljanje njom. Ponavljam, pivara u Pancevu je prodata na zahtev Beograda, a ne Panceva i sada ne radi. Stadion je trebao da se gradi 3 puta veci kod malog londona, ali je BG posle sest meseci odbio taj projekat. Sada je stadion 3 puta manji i nedovrsen kod buvljaka. Ne kazem ja da bi sad ovaj stadion veci bio dovrsen.. Mozda ne bi ni on.ALi bi projekat bio zapocet, i kad tad bi se morao dovrsiti.I pored tog stadona je sito bio planiran veliki sportski centar sa bazenima, ali je i to BG odbio. Znaci vise sam radostan zbog vracana imovine, nego zbog novca, ali kazem, videcemo vise novca od septembra, mozda ne svih 80% ali 60% sigurno. LDP je upozorio da ne bi valjalo ako bi se nocem od decentralizacije samo zaposljavali novi ljudi, sto je i u pravu.

Nije Beograd, nego republika koja je u Beogradu. Ljudi uglavnom ne prave razliku, pa onda je popular belief da sve pare idu Beograđanima, što mene izuzetno nervira, jer smo opet mi najgori, bad boys itd... Kontam da bi nas Nišlije zbog svega toga anatemisale. (a onda se doselile ovde)




Na to ljudi i obicno i misle kada kazu Beograd bas zato sto je vecina novca tamo odlazila.

Ali ipak ne kažu republika već Beograd (kao grad), što je greška.
 
Novi park za Pančevce


359.jpg

Pančevo će do kraja godine dobiti još jedan uređen park, Barutanu, koji će biti povezan sa Narodnom baštom i imaće moderan izgled sa sadržajima za aktivan odmor.

Predivan ambijent najlepšeg parka u Pančevu, Narodne bašte, uskoro će biti proširen na prostor Barutane. Trenutno ih deli put iznad koga će biti izgrađena cvetna pasarela.

Na terenu površine četiri hektara karakteristični su nasipi, koji su u prošlosti služili za obezbeđenje municije, i oni će biti zadržani prema idejnom projektu, što ne postoji ni u jednom parku u Srbiji.

"Ovo će biti jedan moderan park, primeren 21. veku. Imaće biciklističku stazu, skejt-park, postavljen zid za penjanje, terene za razne sportove, amfiteatar i mnoge druge zanimljive sadržaje" , kaže direktor JKP "Zelenilo" Danilo Bjelica.

Tenderi za kompletnu infrastrukturu su završeni i uskoro počinje raščišćavanje terena i izgradnja staza, a na prostoru Barutane trenutno postoje samo slikarski ateljei u kojima će, kada park bude uređen, umetnici davati besplatne časove deci.

Barutana će, zajedno sa ostalim parkovima, ući u turističku ponudu grada kao deo projekta "Zelena strana Pančeva".

park%20u%20pancevu.jpg

Budući izgled parka

"Mi smo štampali jednu publikaciju, gde smo predstavili sve parkove Pančeva, pa i buduću Barutanu. U Narodnoj bašti tokom celog leta, vikendom organizujemo kulturne večeri sa koncertima, predstavama i književnim večerima", ističe direktorka Turističke organizacije Pančeva Zorana Vladu.

Za potpuno uređenje parka Barutana biće potrebno dve do tri godine rada i značajna finansijska sredstva, ali će Pančevci već do kraja godine, nakon završetka prve faze, moći da uživaju u šetnji tim prostorom, koji je do sada bio gotovo nepristupačan.

Izvor: RTS
:vops: :vops: :vops: :vops: :kk:


Inace ko ne zna, Barutana se nalazi pored AVIV Parka koji je u izgradnji.


Gornji desni ugao, prazan je Barutana/buduci park/prosirenje
phases.jpg



PS: pripremni radovi su vec poceli.
 
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ

Bazen kod Valjevske, na Kotežu II


bazen9.jpg

bazen5.jpg

bazen3.jpg

bazen2.jpg

bazen1.jpg




PANČEVO, 12. jul 2011. (TV Pančevo) – Pančevo bi moglo da dobije olimpijski bazen na Kotežu 2 najranije 2013 godine. Glavni projekat za izgradnju novog bazena se radi i trebalo bi da bude gotov do kraja godine. Ali, treba naći i novac od 7 miliona evra, koliko je potrebno za ovu investiciju, što sigurno Pančevo ne može samo da iznese na svojim plećima. ShareThis

Planirano je da zatvoreni olimpijski bazen bude izgrađen na Kotežu 2, na praznom placu u Valjevskoj ulici, gde je sada šikara i gde neretko naši sugrađani Kinezi sade svoje biljne kulture.

Olimpijski bazen, prema standardu, mora biti dugačak 50 metara. Širina bi trebala da bude 25 metara. Pomoćnik gradonačelnice Filip Mitrović kazao je da lokacija u Valjevskoj ulici na Kotežu 2 ispunjava sve standarde za izgradnju zatvorenog olimpijskog bazena.

- Naša ideja je da ovo ne bude bazen samo za građanstvo nego da istovremeno ispunjava sve standarde kako bi mogli da organizujemo sportske aktivnosti na nivou evropskih federacija i njihovih standarda. Naša ideja je da napravimo takvu vrstu bazena, kako bi on bio najbolji resurs za sve sportiste iz Srbije koji se bave vodenim sportovima, izjavio je pomoćnik gradonačelnice Filip Mitrović.

Naravno, najpre treba napraviti projekat za izgradnju. Trenutno beogradska firma „Mašinoprojekt Kopring“ priprema glavni projekat.

- Projektant ima obavezu da završi svoj posao do novembra. Tada bi mogli da krenemo u pribavljanje dozvola, pa bi onda mogli i da započnemo sa radovima. Vidite teren, prvo moramo da obavimo pripremne zemljane radove, pa tek onda da krenemo u izgradnju bazena, dodao je Filip Mitrović.

Nakon projekta, sledi nalaženje novca. Lokalna samouprava je do sada u više navrata razgovarala sa predstavnicima pokrajinske adiminstracije oko finansijske podrške za izgradnju olimpijskog bazena u Pančevu. Tokom jedne posete predsednika pokrajinske Vlade Bojana Pajtića, najavljeno je da Vojvodina i grad Pančevo očekuju podršku olimpijskog komiteta i republike, pošto se planira da da Pančevo postane centar vodenih sportova.

http://www.youtube.com/watch?v=8oKqKfFWkkw

Olimpijski bazen trebalo bi da se nalazi baš na ovoj lokaciji gde se sada ja nalazim. Prva procena je da bi on koštao oko oko 7 miliona evra. Radovi bi trajali oko 14 meseci, i to od momenta kada bude završen projekat izgradnje.

EDIT: Ja sam sa Koteza II
 
Kada pocne izgradnja, otvoricu zasebnu temu, posvecenu izgradnji ovog objekta.

Evo jos jedan tekst.

Olimpijski bazen u Pančevu do kraja 2013.?

Pančevačka gradska vlast planira izgradnju najsavremenijeg olimpiskog bazena u regionu, gde bi se održavala najveća svetska takmičenja. Projekat će biti završen krajem avgusta, kada će grad Pančevo početi sa prikupljanjem novca za izgradnju. Planirano je da pančevački plivački centar bude završen do kraja 2013. godine.

Lokalna vlast u Pančevu predstavila je projekat Plivačkog centra koji će u svom kompleksu imati olimpijski bazen. Ideja je da ovaj centar pruži najbolje uslove za treniranje i održavanje najznačajnih sportski manifestacija.

Stoga će zgrada svedenih linija biti opremljena najsavremenijom opremom, a biće izgrađena u naselju Kotež 2, u krugu od kilometra i po, u kome se nalazi sedam pančevačkih škola. Ankete su pokazale da u Pančevu najviše postoji potreba za izgradanjom zatvorenog olimpijskog bazena kada je u pitanju sportska infrastruktura, rekao je većnik Nikola Damnjanović.

Unutar građevine biće smešteni fitnes i spa centar, a sam bazen biće dugačak 51,5m. Takođe, planirano je i postavljanje pokretne pregrade koja će prema potrebi deliti bazen na dva dela- u slučaju održavanja vaterpolo utakmica, za potrebe izvođenja nastave fizičke kulture i slično.

Tribini za 420 gledalaca moći će da se pridodaju još dve montažne tribine, kapaciteta 250 I 300 sedišta. Pored velikog bazena, u sklopu Plivačkog centra naćiće se i manji bazen za rasplivavanje. Pančevu kao gradu od 140 hiljada stanovnika, ovakav objekat je neophodan, smatra Damjanović.

Projekat će biti završan krajem avgusta, kada će grad Pančevo početi sa prikupljanjem novca za izgradnju. Planirano je da pančevački plivački centar bude završen do kraja 2013. godine i da košta oko 8 miliona evra.Najveći deo tih sredstva biće prikupljen izdavanjem obaveznica lokalne samouprave i prodajom gradske imovine. Deo novca očekuje si iz Fonda za kapitalna ulaganja Vojvodine.
 
"Mašinoprojekt Kopring" iz Beograda izradiće glavni projekat sa razradom svih neophodnih detalja za izgradnju zatvorenog olimpijskog bazena u Valjevskoj ulici u Pančevu.

Investitor je JP Direkcija za izgradnju i uređenje Pančeva, a kako je ranije najavljeno izgradnja bazena bi mogla da košta do 7 mil EUR.

Ekapija

Nalazi ce se na ovoj livadcini.

hhhhhhh-1.jpg


Napednjaci se bune. Mogu da ga duvaju. U opoziciji su, tamo ce i ostati.
 
Lepo, ali ja sam uradio Hotel za GE ako si zbog toga postavio. Sad sam zauzet poslom, ali ce biti novih modela svakako. Imam neke uradjene ali samo da slikam i to je to.
 
BOKI SMOKI":1rd4ue13 je napisao(la):
Lepo, ali ja sam uradio Hotel za GE ako si zbog toga postavio. Sad sam zauzet poslom, ali ce biti novih modela svakako. Imam neke uradjene ali samo da slikam i to je to.
Ček, šta znači skraćenica GE?
Postavio sam da narod vidi da je to izuzetno lep hotel, lepog dizajna sa komfornim platoom okolo (koji isto mora se detaljno rekonstruisati).
Ali nažalost eto nema pravih investitora...
 
Vrh