Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Evo cekam danima i suzdrzavam se pa da izjavim i ja ovde nesto : znaci 3 nedelje je*******ene renoviraju potez od 200m na crvenom krstu Mklesevsku, od Branka Krsmanovica do Radivoja Koraca. 3 nedelje menjaju ivicnjake i novi asfalt.
Pa ja sam da sam uzeo to da radim zavrsio bi za 2. Po ceo dan nema radnika, njih par nesto presipa iz supljeg u prazno.
Zasto se prihvataju je*******enog posla kad ne mogu da ga zavrse. Pa nikad sporije nije nista radjeno, i Krunska je isto stajala vise odnmesec dana.
Kolone se stvaraju od bulevara do krsta , oni lade jaja, niko se ne buni, sta je bre ovo!
Evo racunam znaci ko upravlja tim projektima, kako se razvija dinamika, kako se kradu pare na dnevnice? Iserem vam se u posao nesposobni majmuni sabanski.
 
Da dodam,koliko se radilo ono parce Ilije Garasanina?! Prvo su 'strucnjaci' odradili Majora Ilica i one kocke iznad SS Enterprajza pa kad smo se ponadali da ce biti gotovo oni onih 20 metara rade kao da kopaju do Kine.
 
Evo cekam danima i suzdrzavam se pa da izjavim i ja ovde nesto : znaci 3 nedelje je*******ene renoviraju potez od 200m na crvenom krstu Mklesevsku, od Branka Krsmanovica do Radivoja Koraca. 3 nedelje menjaju ivicnjake i novi asfalt.
Pa ja sam da sam uzeo to da radim zavrsio bi za 2. Po ceo dan nema radnika, njih par nesto presipa iz supljeg u prazno.
Zasto se prihvataju je*******enog posla kad ne mogu da ga zavrse. Pa nikad sporije nije nista radjeno, i Krunska je isto stajala vise odnmesec dana.
Kolone se stvaraju od bulevara do krsta , oni lade jaja, niko se ne buni, sta je bre ovo!
Evo racunam znaci ko upravlja tim projektima, kako se razvija dinamika, kako se kradu pare na dnevnice? Iserem vam se u posao nesposobni majmuni sabanski.
Bitno da se Čučko reklamira:
 
Kad već ne staju, mogli bi malo kocki kod "Hleb & kifle" u ulici Dobre Mitrovića, da istovare i da to parče odrade kako treba. A i onaj kolovoz u Ilije Garašanina od Majora Ilića do Takovske da popločaju. Kad su već u elementu, da odrade to kako treba. A tu je i onaj nesretni Bulevar patrijarha Pavla, kojem i dalje fali osvetlenje, iako je svečano otvoren pre nekoliko meseci i pušten u rad kolovoz. O trotoaru da i ne govorim. Nema smisla da se nervinamo na prazno, da se ništa ne radi, nego da se samo započinje.​
 
Nab**** ga i njega i ove što mu rade marketing isti kao i Vesiću. Pa sad ne mogu da nađem, a sećam se 2004 negde u septembru je rađena cela Makenzijeva i 14 decembra do Krsta i zamenjen je asfalt za mesec dana. Ne mogu tačno da nadjem ,a baš me zanima.

A inače to su isti oni što su prodavali priču "najnovije nikad viđene metode" menjanja asfalta u Knj Zorke i Bulevaru kneza Aleksandra na Dedinju. Pa aj sad prodjite tim ulicama da vidite tu nikad viđenu metodu koja je btw trajala duže nego obična,a ono običan asfalt, verovatno manje krajcovan nego što to obično rade.

Kako se drži Bulevar već 10 godina, kako se drži Nemanjina već 17 godina? I njih i ove marketinške će pojesti koks mešan sa lažnim pajdom i bromazepamima. Nije za džabe to, to kao mi plaćamo jel?
 
Nisi morao da pišeš tolike romane da bi provukao Nemanjinu i Bulevar koje je radio Dragan. 😃
 
Bez zaje*******avanja Vračarac, ja nisam ni za jedne ni za druge, razlika u rekonstrukcijama je evidentna, pa šta god da je urađeno poslednjih nekoliko godina u Beogradu je takav raspad sistema da je to neverovatno. Jedino je Obilićev Venac i taj deo urađen kako treba.
 
Mileševska
Pao je prvi asfalt na potezu okretnica 83 - Skver Milene i Gage
20221111_135939.jpg


Novi ivičnjaci
20221111_140004.jpg


Natavlja se (dobra) politika (polu)uvučenih rešetki slivnika
20221111_140015.jpg


Na državni praznik odmaraju vredne ruke radnika a i mašine
20221111_140104.jpg


Parče kod Skvera nije asfaltirano ali je u nivou sa već asfaltiranim
20221111_140207.jpg


Zamenjena je i ograda kod automat kluba
20221111_140349.jpg
 

Radovi na javnoj rasveti na Brankovom mostu izvodiće se od 14. do 26. novembra​

FoNetdanas 18:26
Radovi na javnoj rasveti na Brankovom mostu izvodiće se od 14. do 26. novembra 1
Brankov most Foto: Vikipedija
Radovi na zameni nosača stubova javne rasvete na Brankovom mostu izvodiće se od 14. do 26. novembra i 28. novembra, saopštio je danas gradski Sekretarijat za saobraćaj.

Zbog radova biće zauzeta krajnja leva saobraćajna traka u oba smera na Brankovom mostu i u produžetku Brankove ulice.
Radove će izvoditi Putevi Beograda






Inače, juče sam se prvi put susreo sa pametnim semaforom. Gospođa ispred mene nije stala na zaustavnu liniju i semafor nije hteo da nas pusti da skrenemo levo pa se napravio zastoj....bilo bi lepo da se to obaveštenje postavi na sve takve semafore jer ljudi jednostavno ne znaju da to tako radi i pravi se bespotreba gužva
 
Nisam znao, malo sam zarđao.
Ja znam za jedan takav nagazni na izlazu iz naselja Stepa Stepanović na Kumodrašku.
Na tom semaforu postoji dodatna signalizacija koja označava da treba da se priđe semaforu.
Moguće je da ne ukapira svako šta treba da uradi.
 
Kome uputiti molbu/inicijativu da se trotoari na NBG urede, asfaltiraju, nivelišu, zakrpe- prvenstveno mislim na Jurija Gagarina, Omladinskih brigada itd... onaj u Milutina Milankovića i Zorana Djindjića je još i ok.
U trenutnom stanju su za šetnju ružni, za vožnju bicikla i bilo čega drugog opasni.
 
Meni su preko Beokoma uvek govorili da za takve stvari moram da se obratim opštini.
 
Патролни Шапа се хвали како ће успоставити јединствени контакт центар јер "грађанин не мора да зна ко је надлежан за шта" што и јесте истина и јесте за похвалу у принципу. Е сад, докле се стигло са успостављањем тог контакт центра, то већ не знам.
 
Патролни Шапа се хвали како ће успоставити јединствени контакт центар јер "грађанин не мора да зна ко је надлежан за шта" што и јесте истина и јесте за похвалу у принципу. Е сад, докле се стигло са успостављањем тог контакт центра, то већ не знам.
To već postoji i zove se Beokom. I pre Beokoma je to postojalo i zvalo se Opštinska komunalna inspekcija.
 
To već postoji i zove se Beokom. I pre Beokoma je to postojalo i zvalo se Opštinska komunalna inspekcija.
Не, није Беоком. Колико сам разумео ово је као нешто шире од Беокома. Тако сам бар ја схватио.

Александар Шапић: За 100 дана нове градске управе урађено много на добробит грађана

Он је истакао да је на последњој Скупштини Града Београда усвојено низ важних одлука.


– Усудио бих се рећи да су усвојене историјске одлуке које ће променити слику града, његово функционисање, услужност и безбедност. Спајамо три секретаријата у један, који ће се звати Секретаријат за надзор, инспекцију и комуникацију и који ће преко јединственог телефонског броја бити на располагању грађанима у сваком тренутку током целе године – навео је градоначелник.
 
Vrh