Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Све улице којима сам данас прошао биле су очишћене од снега на време.
 
Danas, hvala nebesima, nisam morao nikuda da izlazim, ali gledajući po Gugl mapama, sve je u nekakvoj gužvi.

Ovakvi postovi nisu pozeljni na forumu.
Pise se ovako, ulice su bile prohodne ali nisu trotoari. Moras da pljucnes inace nisi deo mejnstrima.
Kad/Ako je nešto dobro, hvalimo. :)
 
Jel vidio neko mozda neko vozilo za čišćenje
20230404_092752.jpg
 
Ovakvi postovi nisu pozeljni na forumu.
Pise se ovako, ulice su bile prohodne ali nisu trotoari. Moras da pljucnes inace nisi deo mejnstrima.
Писао сам конкретно за улице на основу онога што сам ја данас видео. Свакако немам проблем да похвалим кад се нешто добро ради, а велика количина критике на форуму је последица немара и недостатка воље надлежних да решавају градске проблеме.
 
Prohodna i očišćena ulica nije isto. verujem da negde čiste ali tamo gde sam ja vozio nisu.
 
Чуо сам да је био колапс у центру града. Добро је што не морам често да идем тамо.
 
Mislim da nema potrebe veličati nešto što je uradio neko kome je to posao, mada ima i toga ovde nije da nema...
Poenta je da se ukaže na nešto što je moralo da se uradi bolje ili da se uopšte uradi.
Pa nećemo da zovemo komunalnu policiju ili bilo koju službu i da ih hvalimo kako su dobro uradili nešto što su već uradili nego da im prijavimo da urade ono što još nisu.
E sad što se to ne sviđa članovima koje interesuje politička konotacija svega to je već druga stvar.
Ovde mislim na pristalice svih političkih opcija.
 
Da li je realno trebalo čišćenje ili se sneg sam otapao? Na ovakvoj temperaturi sneg se i ne zadržava na kolovozu. Trotoari su bili bazeni
 
Da li je realno trebalo čišćenje ili se sneg sam otapao? Na ovakvoj temperaturi sneg se i ne zadržava na kolovozu. Trotoari su bili bazeni
Realno je trebao jer sneg nije otopio satima i najjaće je padao u jutarnjem špicu. Dodatni je problem što je padao u trenutku kad je mnogo ljudi prešlo na letnje gume i da su se zaglavljivali po najmanjem usponu i blokirali saobraćaj.

Glavni problem u čišćenju snega je što na jednog vozača grtalice imaš 6 botova u kancelariji. Stažirao sam u putarskom preduzeću pa sam to video i lično
 
Ima kamion ali patrola sapa broj 1 @Igor gdje nam je smaji za 1 patrolnu sapu reko ako su kamioni angažovani na uređenju grada pocelq gradjevinska sezona i da ne mogu da ciste snjeg jer su potrcali da poskidaju plugove sa kamiona
 
čini mi se da se u prethodnih par dana prilično mnogo rupa uslovno rečeno iznenadno otvorilo, ne znam jel od snega ili nečeg drugog, čak i na gazeli tj autoputu kod mostarske petlje
 
У десној траци у Булевару Николе Тесле од раскрснице са Џона Кенедија па до Трешњиног цвета у зони аутобуских станица и раскрсница појавили су се колотрази иако је асфалт на тој деоници последњи пут мењан пре две године и то целом ширином и дужином. Има колотрага на другој половини која је рађена 2018. године, али мање него на овој.
 
Поздрав форумаши. Ево да кренем и ја са писањем након више година читања.
Завршава се пресвлачење Француске улице.

20230409_183542.jpg

20230409_183443.jpg

20230409_183447.jpg

20230409_183642.jpg

20230409_183743.jpg

20230409_183855.jpg
 
Поздрав форумаши. Ево да кренем и ја са писањем након више година читања.
Завршава се пресвлачење Француске улице.

Pogledajte prilog 158726
Sredjena je Francuska, Skadarska, Simina, Zorza Klemansoa, pesacka zaona u Strahinjica od Francuske do Skadsrlije, dekorativna rasveta na Crkvi Nevskog, nekoliko fasada duz Francuske ulice...
Sve je drugacije i lepse i tako je u svakom delu Beograda.
 
Vrh