Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Prijavio i pisao Beograd putu i gradu Beogradu i Komunalnoj

Ovo sam pisao Beorgad putu

Poštovani, ne žalim se na vas (vašim radom sam zadovoljan).
Žalim se na izvođača radova koji je raskopao ceo Bulevar Zorana Đinđića i onda fušerajski zakrpio sve kanale u koje je postavio energetski kabl).
Na nekim mestima je asfalt već upao jer podloga nije uopšte nabijana.
Da ne pričam o tome kako nigde nema ravne linije.

Na kraju ćete vi to morati da popravljate, pa vas molim da urgirate da ovi što to rade, bar odrade to kako treba.

Odgovor

Poštovani,
Vaša sugestija je prosleđena nadležnoj službi. Hvala Vam.
Pozdrav,

I Beokom-u preko Twitter-a

@prijavi_problem firma koja polaže naponske kablove duž Bul.Z.Đinđića fušerski krpi. Na nekim mestima je novi asfalt već ulegao na spoju.

@astrodule Problem prijavljen nadzoru Direkcije za puteve. Hvala na saradnji

A upravo mi je i Komunalna odgovorila

Poštovani,

firma koja postavlja energetske kablove poslednjih meseci u Bulevaru Zorana Đinđića vrlo loše asfaltira. Naime, nigde nema ravnih ivica, podloga se ne nabija kako treba, pa je već na nekim mestima novi asfalt počeo da puca i da se uleže.

To je naročito vidljivo na raskrsnici sa Narodnih heroja i na pešačkom ostrvu kod Omladinskih brigada.

Da li biste mogli da skrenete pažnjnu izvođaču da te stvari popravi, jer će sigurno asfalt propasti na skoro svim mestima i šteta će biti nemerljiva. Da ne pričam kako očajno izgleda spoj novog i starog asfalta. Da li je moguće da se radi ovako bez ravnih ivica?

Sa poštovanjem

Dušan Popović

Odgovor Komunalne

Поштовани,

Поводом Вашег поднеска примљеног у Комуналној полицији путем електронске поште, обавештавамо Вас да је поднесак прослеђен Секретаријату за инспекцијске послове града Београда, како би предузели мере из оквира своје надлежности.

За више информација молимо Вас да се обратите наведеном органу.



Комуналнa полицијa




Poslato sa telefona
 
Zaista je ovo razvlačenje kablova po NBG čist fušeraj. Da ne pričamo da im treba po nekoliko nedelja jednu jedinu raskrsnicu da premoste i to stoji tako poluzavršeno ili u radovima.

Poslednji hit je što je vrlo prometna raskrsnica kod Studenjaka sa Tošinim bunarom već 3 nedelje u specijalnom režimu, do sada su mogli da postave kanalizaciju fi zilion da su bili ozbiljni. I zbog toga kruže autobusi, protok kola je x puta sporiji, naišao sam ne jedan dobar sudar baš na prelazu pre 10 dana.

A raskrsnicu BZĐ i antifašističke borbe su odradili za 1 vikend bukvalno pre mesec dana koliko se sećam.
 
Evo kako su ostavili parking na raskrsnici bzđ i antifasisticke borbe.ovi iz parking servisa nisu ni ofarbali mesta od suta, a naplaćuju parking
 
ma nije to problem, ofarbaće oni već verujem narednih dana, ali me fascinira da su ovako ostavili "završene" radove.
 
Neće oni skoro da završe raskrsnicu Bulevara Zorana Đinđića i Bulevara umetnosti. Tek pre neki dan su se smestili. Koliko primetih, oni ove kablove povezuju i sa novom trafo stanicom u Bloku 32.
ucclI47.jpg
 
Sta se dogadja sa ovim?
Na studenjaku su asfaltirali juce ili u petak to sto su prokopali, a vec danas se napravilo ulegnuce.
Hoce li sada sve ulice biti unistene ili je to samo privremeno zakrpljeno da se ne prave vise ogromne guzve?
 
Još malo Ljutice...više gornji deo...donji je Nelson pokrio...
WP_20160908_17_58_38_Pro.jpg


WP_20160908_17_59_47_Pro.jpg


WP_20160908_17_59_57_Pro.jpg


Valjda će zameniti polomljeno drveće...
WP_20160908_18_00_24_Pro.jpg


WP_20160908_18_01_24_Pro.jpg


WP_20160908_18_02_45_Pro.jpg


Bulevar kneza A.K.
WP_20160908_18_19_28_Pro.jpg
 
Нестао део Уралске улице на Карабурми

Пола ове палилулске улице потпуно је раскопано и затворено за саобраћај јер се проширује коловоз за прилаз будућем тржном центру. – У другом делу улице житељи страхују да ће због проширења пута остати без домова

http://www.politika.rs/scc/clanak/36356 ... -Karaburmi
 
Кренули су радови на санацији пута кроз Врчин и Заклопачу, равнају подлогу и тренутно су стигли до улаза у Заклопачу.
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Стање пута кроз Заклопачу
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
 
укњижен плусићћћ Шоми, јављај како напредују радови, наравно постави слика кад се постави асфалт.
Јесу ли то камиони оштетили путоказ па је сад, пијани путоказ "Врчин". :wink:
 
Ту су оштетили, а табла "Заклопача" које је била иза ове је нестала без трага :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Meni je fascinantno kad se nesto radi evo treci ili cetvrti put da ostave ono izrezanu kocku i ne zakrpe, tek kad prijavim i nakon par mjeseci reaguju... A do tad, izbjegavaj kako umijes rupetinu u sred trake.
 
Пао је први асфалт :vops: Тачније првих 50 метара, али су радови обустављени и машина нема нигде :o
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Јесте ли приметили колико их заболе да спој две траке мало изравнају да то личи на нешто? И Смедеревски пут је исто овако остављен, врвтно да глуми белу линију коју никада неће исцртати..
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Пола пута је припремљено за асфалт, пола је остало да се наспе и изравна
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Овде престаје тај припремљени део
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Ево где су машине :D Скинут је део новог, а оштећеног асфалта и поравната подлога која је насута још одавно, али има ту још посла пре него осетим мирис асфалта под прозором :mrgreen:
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Санација пута Р-204 by Somi303, on Flickr
Извињавам се на очајном квалитету фотографија, апарат полако али сигурно броји последње фотке :cry:
 
БГ пут прави некакву саобраћајницу испод петље код Сава центра ка Газели. Сликано је по мраку па се и не види баш најбоље.


Pogledajte prilog 1
 
Je l' ima neko neki uvid ili insajd info o tome šta se dešava u BPut?

Odziv na prijave i kvalitet radova nikada nije bio gori.
 
Ma imam i sam slučaj da su došli i raskopali ulegnuće, pokrpili suvim betonom i ostavili verikalnu zapreku. Ostalo da se asfaltira.
Ne dolaze da završe započeto ni nakon urgencija.

Vertikalnu signalizaciju su rešavali za manje od 24h, sada im treba po 15-20 dana uz urgencije.

Imam utisak da su preforsirali budžet za vreme predizbornih aktivnosti ali me zanima prava informacija.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=412723#p412723:7a9dmtaf je napisao(la):
Дошљак » 25 Окт 2016 07:36 pm[/url]":7a9dmtaf]БГ пут прави некакву саобраћајницу испод петље код Сава центра ка Газели. Сликано је по мраку па се и не види баш најбоље.


Pogledajte prilog 1
file.php

file.php
@Дошљак, ево о чему се ради:

РАСПОРЕД РАДОВА ЕКИПА ГРАЂЕВИНСКЕ ОПЕРАТИВЕ, 01.11.2016.

РЈ МОСТОВИ И ПЕШАЧКИ ПРОЛАЗИ
НОВИ БЕОГРАД
Београд пут-база 7- Владимира Поповића-припрема,монтажа зидова на хали
за складиштење соли и израда арматуре за темеље навозне рампе
http://beogradput.rs/onama/radovi
 
https://www.google.rs/maps/@44.7618...4!1s9XAZ1VUByiR3KNlBooRfdA!2e0!7i13312!8i6656

Da li neko moze da prijavi ovu ulicu u Lisicijem potoku, dakle relativno nova ulica toliko je propala da su SVI sahtovi i okna se ispupcila, kada prolazis njom kao da se penjes na trotoar a ne da prelazis preko sahtova a na svakih 20 metara sahtovi , strasno . ovo je situacija pre godinu dana snimljena google street view-om , situacija sada je duplo gora , ne mogu da verujem kom pametljakovicu je palo da u celom ovom kraju postavi kanalizaciju po sred ulice sa sahtovima koji su rak rana ovom kraju jer se konstantno otvaraju rupe oko njih i stalno se krpi ali ne vredi ne znam razlog otvaranja kratera oko svakog sahta u kraju (bez izuzetaka).
 
Vrh