Šta je novo?

Obnova i izgradnja sportskih centara

Зашто рецимо није средиште савеза и нешто као академија са теренима за тренинг (база) репрезентације и младих талената:
Рукомет - Шабац
Одбојка - Нови Сад
Кошарка - Чачак
Веслање - Сребрно језеро
Скијање - Копаоник
Атлетика - Краљево
Итд спортови који имају традицију у другим градовима

Мој предлог:
Репрезентација, ако нема свој стадион или халу, играла би на стадиону или у хали тренутног првака државе и тиме му одала почаст за успех.
 
Kad se pre neki dan nisam šlogirao kada sam pročitao da je IMT u Super ligi Srbije!?

Čini mi se da sam video da su Prvu ligu igrali na Bežaniji ili na Čukarici. Gde će irgati ove sezone (prvo kolo bilo u gostima)

Malo guglanja mi je pokazalo da stadion kod Hale sportova zovu Old traktor arena, a naslovi posle pobede su tipa "Traktori preorali Omoljicu" i slično :)
 
Kad se pre neki dan nisam šlogirao kada sam pročitao da je IMT u Super ligi Srbije!?

Čini mi se da sam video da su Prvu ligu igrali na Bežaniji ili na Čukarici. Gde će irgati ove sezone (prvo kolo bilo u gostima)

Malo guglanja mi je pokazalo da stadion kod Hale sportova zovu Old traktor arena, a naslovi posle pobede su tipa "Traktori preorali Omoljicu" i slično :)
Одлично играју. Будући стари "Клошар" који се сећа златног доба и 2.500 гледалаца у Другој српској лиги док сам живео у "Кифли", иза стадиона, гледао сам на Арени гостовање Спартаку. Изгубисмо 2:1, али скроз неправедно и упркос великој доминацији. Освежење за наш фудбал. Штета да Нови Београд нема одговарајући стадион, па ћемо играти на тржном центру код Централног гробља.

(Да по угледу на Вождовац углавимо један тржњак величине ТЦ Меркатор, да опслужује Павиљоне и Фонтану, а горе стадион, и миран трактор.)
 
Poslednja izmena:
Cukaricki je trebao da igra Superligu ove sezone u Loznici a stadion je trebao da bude otvoren za Finale Kupa. Spominje se da su tribine izuzetno strme neko u sali kaze kao u vesicevom Pioniru, eto i od potpada pod Tas ;)
 
Bio sam ja u Loznici, na donjem nivou ništa nije strmo 1000%. Za gornji sam poprilično siguran da isto nije strm ali ne mogu baš da tvrdim kao za donji nivo.
 
Изградња националног одбојкашког центра у Тошином бунару:
IMG_20230824_150714.jpg

IMG_20230824_150711.jpg
 
 
Da znaš da je žalosno što se sve trpa u BGD!
Ovaj centar je stvarno mogao negde drugde da se gradi! Zar nije Jagodina neki bokserski centar!?
Ali neko je imao drugačiji plan i sad ga sprovodi u delo!
 
Grade bokserski centar,dok u isto vreme,ceo celcati veliki plac Omladinskog stadiona,stoji potpuno zapusten,sa sve raspalim stadionom.Zar nije logično ,da se tu napravi jedan veliki gradski sportski centar,za fudbal,boks, i ostale sportove?
 
Vrh